نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: درخواست معرفی کتاب برای شروع یادگیری مباحث هوش مصنوعی

درخواست معرفی کتاب برای شروع یادگیری مباحث هوش مصنوعی

با سلام و تشکر

من یک (یا چند) کتاب مناسب می خواهم که بتوانم با آن کار خود را در زمینه هوش مصنوعی شروع کنم. (فارسی یا انگلیسی، چاپ شده یا e-Book شما فقط لطف کنید اسم آن را بفرمایید.)
    می خواهم این کتاب کاربردی بوده و در عین حال دارای ارزش علمی (آکادمیک) باشد و به گونه ای باشد که بتوان با مطالعه آن تا حد نسبتا زیادی مباحث هوش مصنوعی از جمله عامل های هوشمند و سیستم های خبره را فرا بگیرم.

البته من فقط با یک کتاب در این زمینه آشنا هستم (Artificial Intelligence A Modern Approach ) که با مطالعه مقدار کمی از آن حس کردم من نمی توانم از آن استفاده زیادی ببرم. اگر بتوانید در این زمینه که گفتم کتاب (های) دیگری معرفی کنید که فکر می کنید مطالعه آن برای من بیشتر مفید است، ممنون می شوم.

اگر لطف کنید و کتابی هم برای یادگیری Prolog معرفی کنید بسیار متشکر خواهم شد.

پیشاپیش از راهنمایی های فوق العاده شما سپاسگزارم

سلام ...
    من می تونم یه کتاب با ارزش آکادمیک و به ربان ساده مطابق با جدیدترین مسائل مطرح در هوش مصنوعی بهتون پیشنهاد کنم " هوش مصنوعی اثر بن کوپن ، ترجمه ی سید هاشم داورپناه _ عبدالرضا میرزایی "

Artificial Intelligence
    and Soft Computing

نوشته Amit Konar
    حجم فایل pdf 8.8 mb

کاربر دائمی آواتار aidinwashere
    محل زندگی
    پشته سرت
    بابا وایسا کتاب طرف خنک بشه، بعد بیا معرفی کن!
    هنوز 2روز نیست اومده تو بازار، میگه خوبه!
    اصلا شما خوندیش؟
    میدونی هنوز تو بازار نیومده؟
    بابا نکنین این کارو.

نقل قول: درخواست معرفی کتاب برای شروع یادگیری مباحث هوش مصنوعی

نقل قول نوشته شده توسط KazemAsgari مشاهده تاپیک
    با سلام و تشکر

من یک (یا چند) کتاب مناسب می خواهم که بتوانم با آن کار خود را در زمینه هوش مصنوعی شروع کنم. (فارسی یا انگلیسی، چاپ شده یا e-Book شما فقط لطف کنید اسم آن را بفرمایید.)
    می خواهم این کتاب کاربردی بوده و در عین حال دارای ارزش علمی (آکادمیک) باشد و به گونه ای باشد که بتوان با مطالعه آن تا حد نسبتا زیادی مباحث هوش مصنوعی از جمله عامل های هوشمند و سیستم های خبره را فرا بگیرم.

البته من فقط با یک کتاب در این زمینه آشنا هستم (Artificial Intelligence A Modern Approach ) که با مطالعه مقدار کمی از آن حس کردم من نمی توانم از آن استفاده زیادی ببرم. اگر بتوانید در این زمینه که گفتم کتاب (های) دیگری معرفی کنید که فکر می کنید مطالعه آن برای من بیشتر مفید است، ممنون می شوم.

اگر لطف کنید و کتابی هم برای یادگیری Prolog معرفی کنید بسیار متشکر خواهم شد.

پیشاپیش از راهنمایی های فوق العاده شما سپاسگزارم
    سلام کتاب هوش مصنوعی ترجمه رامین رهنمون برای شروع ازپایه خوبه

██ خرید و دانلود «فوری» از «ایسام» ██

██ خرید و دانلود «فوری» «نسخه‌ی دی. وی. دی.» (دارای کیفیّت بالای تصویری و قابل پرینت) و «نسخه‌ی قابل دانلود پولی» ایبوک هوش مصنوعی سهراب جلوه‌گر از «ایسام» ██

امکان خرید و دانلود «فوری» «نسخه‌ی دی. وی. دی» و «نسخه‌ی قابل دانلود پولی» کتاب الکترونیکی(ایبوک) هوش مصنوعی ترجمه شده به وسیله‌ی اینجانب سهراب جلوه‌گر از سایت «ایسام» فراهم شد؛ لینک دانلود بلافاصله پس از خرید از «ایسام»، توسّط خود «ایسام»، برای شما نمایش داده خواهد شد.
    برای مشاهده‌ی لینک‌های خرید، از آدرس اینترنتی زیر استفاده نمائید:

http://esam.ir/Purchase/ItemList.aspx?uname=sohjel2613

██ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً از وبلاگ‌ها و ایمیل‌های زیر استفاده نمائید: ██

وبلاگ‌ها:
    http://sohjel.blogfa.com
    (‌وبلاگ اصلی و توصیّه شده‌)

http://sohjel.loxblog.ir

ایمیل‌ها:
    sohjel@yahoo.com
    (پست الکترونیکی اصلی و توصیّه شده)

sohjel@live.com
    sohjelveh@gmail.com

هوش مصنوعی خیلی رشته خوبیه، مخصوصا رشته پردازش تصویرش
    در کل کاربرد هوش مصنوعی کلا گستردس و مثل یک ابزار هست که هر شخصی می تونه ازش استفاده خوب یا بد کنه
    در رابطه با هوش مصنوعی آکادمی همراه اول یک مقاله خوب نوشته که واقعا عالی بود
    بهتون پیشنهاد میدم که بخونید ...
    اینم لینکش:
    https://hamrah.academy/blog/artificial-intelligence/

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •