نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نحوه رفع خطای Either the parameter @objname is ambiguous or the claimed @objtype (OBJECT) is wrong.

نحوه رفع خطای Either the parameter @objname is ambiguous or the claimed @objtype (OBJECT) is wrong.

سلام دوستان

من به IdentityModel خودم یکسری فیلد و کیلد خارجی اضافه کردم اما وقتی پروژه رو اجرا می کنم یا update database می کنم با خطای زیر روبرو می شم سرچ هم کردم به نتیجه خاصی نرسیدم . ممنون می شم راهنمایی کنید :

Either the parameter @objname is ambiguous or the claimed @objtype (OBJECT) is wrong.

نقل قول: نحوه رفع خطای Either the parameter @objname is ambiguous or the claimed @objtype (OBJECT) i

سلام

مشکل با حذف پوشه Migrations و فعال کردم مجدد Migrations و یک add migrations حل شد .

نقل قول: نحوه رفع خطای Either the parameter @objname is ambiguous or the claimed @objtype (OBJECT) i

نقل قول نوشته شده توسط jaykob مشاهده تاپیک
    سلام

مشکل با حذف پوشه Migrations و فعال کردم مجدد Migrations و یک add migrations حل شد .

شما asp.net mvcکار میکنین یاcore؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 13 فروردین 1393, 00:27 صبح
  2. سوال: رفع خطای The ConnectionString property has not been initialized از ConnectionString
    نوشته شده توسط pesare در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 20 آذر 1392, 09:44 صبح
  3. حرفه ای: خطای:The parameter "@uid" is not the same type as the type it was created with. Drop and recreate th
    نوشته شده توسط mohammad-bahrami در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 13 خرداد 1392, 12:59 عصر
  4. نحوه رفع خطای HashTable
    نوشته شده توسط setareh2013 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:23 صبح
  5. رفع خطای (بی ربط) !Out of memory
    نوشته شده توسط ع.م.خ در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 21 فروردین 1384, 12:09 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار