صفحه 4 از 7 اولاول ... 23456 ... آخرآخر
نمایش نتایج 121 تا 160 از 244

نام تاپیک: performance لاراول

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: performance لاراول

نقل قول نوشته شده توسط Mohammadsgh مشاهده تاپیک
    خب برادر من ما هی میگیم لاراول توکار اونجوری نداره هی میگی تو کار چند بار باید یه حرف رو گفت؟
    اول اینکه خودتون قبول دارید 4 مورد بالا رو ندارید .
    دوم اینکه این 4 مورد خیلی امکانه پر کاربردی هستند و قابل چشم پوشی نیست مثل لینک به صورت متد POST که دوست عزیزمون میاد مثال از لینک معمولی میزنه یا گرید که تو قسمت ADMIN هر پروژه ایی حداقل به تعداد جدول ها لازمه یا ACTIVEFORM که اون همه برات ولیدیشن مینویسته و themplate میگره و چیز هایی که بالا گفتم و محیط دیباگ که ااصلا جزو جدایی نا پذیره برنامه نویسی هست .
    سوم اینکه اگه به پکیچ باشه codeigniter هم پکیچ گرید براش نوشتن اینطوری که نمیشه مقایسه کرد شکا اگه تو لاراول چیزی رو دارید که ما نداریم مثال بزنید من 4 مورد خیلی بزرگ مثال زدم ولی شما جاش دو تا لینک گیتاپ دادید که نصف این ها هم امکانات نداشت .
    باز هم میتونم مثال هایی بزنم که شما از امکانش بی بهره هست .

محروم شده

آقا جان تو خارج بخش سورور رو یکی مینویسیه کلاینت هم یکی نیازی نیست که یک فریم ورک بخش کلاینت هم داشته باشه.۱۰۰ بار.حالا دوبار هپس بزارید که فلان چیز تو کاره فلان چیز کلاینته
    دیگه اینطوریام نیست که یه ولیدیشن سمت کلاینت رو هم که هربار براساس تغییرات مدلهای دیتابیس عوض میشه، بدن یکی دیگه بنویسه. خارجیا یه Developer سمت کلاینت دارن که برای پروژه میاد یه کتابخانه از توابع رو مینویسه و در اختیار بقیه میگذاره نه اینکه هربار صداش کنن بگن بیا ولیدیشن رو عوض کن فیلد فرم رو من عوض کردم!

محروم شده

ما بهتون ثابت نکردیم که میشه از debuger استفاده کرد؟
    گرید ویو هست حالا خوبه تو اون تیپیک تاییدش کردید
    form لاراول خیلی بهتر از یی هست.نمونش اورده شد

پس میبینید که به آسونی میتونیم اثبات کنیم.ولی باز هی میچرخی و دوبار بر میگردی به همون پست خودت.انگار تو یک loop افتادیم که تهش یا توکاره یا ایجکس یا gii به جز اینها چیز دیگه ای گفتید؟
    ازنظر شما تمام امکانات لاراول بهتره ولی واقعاً فرم لاراول و اکتیوفرم یی رو اگه به یه نفر بی طرف که اصلاً نمیدونه هرکدوم با چی کار شدن نشون بدین (اسمی از فریمورکها نبرین)، قطعاً تأیید میکنه که اکتیوفرم کاربردی تر از یه فرم ساده است.

Debugger که نشون دادین چی بود آخه؟ نصف امکانات نوار دیباگ Yii رو که تازه همراه خود فریمورک هم هست نداره. GridView هم که مثال زدین همینطور بود.

شما هیچی رو ثابت نکردین. تو Loop هم نیفتادیم. به جز این موارد هم چیزای دیگه زیاده که بگیم ولی گاماس گاماس. شما اول همینها رو ثابت کن لاراول در حد و اندازه Yii و داخل خودش نه بعنوان افزونه داره، بعد سراغ بقیه هم میریم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hamedarian2009 مشاهده تاپیک
    درمورد لینک میتونیم بهش یه آرایه از attr ها هم بدیم و اگه خروجی کدشما یک فرمه اونهم کاری نداره و با سه خط کد میشه اینکارو کرد و ما معمولا با متدهایی غیر از get و post اینکارو میکنیم تا امنیت بیشتری داشته باشه

دیباگ بار از کجا میدونید نصف امکانات دیباگ بار یی رو داره؟ خیلی هاشون فعال نیستن و باید برید داخل فایل config اون و true کنید. در ضمن پکیج های yii رو با لاراول مقایسه نکنید تمام پکیج های معروف لاراول دارای گواهینامه MIT هستن و حتی توسط خود توسعه دهندگان لاراول نوشته میشن
    برادر من از لایسنس نگو همه این ها که گفتم توسط تیم اصلی yii توسعه داده میشن .
    در مورده لینک میتون جا متد POST از متد های دیگه هم استفاده کنم و خروجی فرم بهم نمیده .
    لطفا در مورده لاراول سف سته نکنید و دقیقا کد بیارید همین کاری که من کردم وگرنه حرفتون مورد تایید نیست

محروم شده

درمورد لینک میتونیم بهش یه آرایه از attr ها هم بدیم و اگه خروجی کدشما یک فرمه اونهم کاری نداره و با سه خط کد میشه اینکارو کرد و ما معمولا با متدهایی غیر از get و post اینکارو میکنیم تا امنیت بیشتری داشته باشه

دیباگ بار از کجا میدونید نصف امکانات دیباگ بار یی رو داره؟ خیلی هاشون فعال نیستن و باید برید داخل فایل config اون و true کنید. در ضمن پکیج های yii رو با لاراول مقایسه نکنید تمام پکیج های معروف لاراول دارای گواهینامه MIT هستن و حتی توسط خود توسعه دهندگان لاراول نوشته میشن
    اینقدر به این گواهینامه ننازین چون هیچی نداره. یه لایسنسه دیگه. Yii هم لایسنس خاص خودش رو داره. امکاناتی که گفتین رو دیدم ولی باز هم به سرعت و تنوع و قابلیت کاستومایز دیباگ بار یی نبود. کارهایی که شما توی لاراول میگین رو هم فوقش با سه خط بیشتر توی Yii میشه انجام داد مهم اینه که خودش داشته باشه. مثل مورد Pagination که من قبول کردم کد لاراول خلاصه تر بود. انصاف هم خوب چیزیه بخدا. هرچی ما میگیم لاراول نداره شما میگین میشه نوشت براش یا افزونه داره ولی هرچی شما گفتین نیست رو ما حق نداریم بگیم با سه خط میشه نوشت و اونوقت نتیجه اش میشه سینتکس سنگین و شلوغ واسه یی.

درضمن میشه بگین از چه متدهایی استفاده میکنید بجز Get و Post ؟ اگه منظورتون Put و Delete و... است، تمام اینها توی Yii قابل استفاده هستن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

نقل قول نوشته شده توسط fatima-php مشاهده تاپیک
    ازنظر شما تمام امکانات لاراول بهتره ولی واقعاً فرم لاراول و اکتیوفرم یی رو اگه به یه نفر بی طرف که اصلاً نمیدونه هرکدوم با چی کار شدن نشون بدین (اسمی از فریمورکها نبرین)، قطعاً تأیید میکنه که اکتیوفرم کاربردی تر از یه فرم ساده است.

Debugger که نشون دادین چی بود آخه؟ نصف امکانات نوار دیباگ Yii رو که تازه همراه خود فریمورک هم هست نداره. GridView هم که مثال زدین همینطور بود.

شما هیچی رو ثابت نکردین. تو Loop هم نیفتادیم. به جز این موارد هم چیزای دیگه زیاده که بگیم ولی گاماس گاماس. شما اول همینها رو ثابت کن لاراول در حد و اندازه Yii و داخل خودش نه بعنوان افزونه داره، بعد سراغ بقیه هم میریم.
    برای debuger ثابت کردیم و میتونید به همون تایپیک سر بزنید.وهمینطور GridView که یک GridView خیلی زیبا بهتون دادیم و اثبات کردیم که داره
    پست های شما خیلی جالبه.شما میگی فلان چیز تو لاراول نیست.ثابت میکنیم هست.میگید نه برای یی بهتره.حالا باید بیایم ثابت کنیم که برای لاراول بهتر؟الان چیکار کنیم؟

اگه ادعا دارید form یی بهتره نمونه بیارید تا من هم نمونه بیارم.تا کاربران مقایسه کنن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

اینقدر به این گواهینامه ننازین چون هیچی نداره. یه لایسنسه دیگه. Yii هم لایسنس خاص خودش رو داره. امکاناتی که گفتین رو دیدم ولی باز هم به سرعت و تنوع و قابلیت کاستومایز دیباگ بار یی نبود. کارهایی که شما توی لاراول میگین رو هم فوقش با سه خط بیشتر توی Yii میشه انجام داد مهم اینه که خودش داشته باشه. مثل مورد Pagination که من قبول کردم کد لاراول خلاصه تر بود. انصاف هم خوب چیزیه بخدا. هرچی ما میگیم لاراول نداره شما میگین میشه نوشت براش یا افزونه داره ولی هرچی شما گفتین نیست رو ما حق نداریم بگیم با سه خط میشه نوشت و اونوقت نتیجه اش میشه سینتکس سنگین و شلوغ واسه یی.

درضمن میشه بگین از چه متدهایی استفاده میکنید بجز Get و Post ؟ اگه منظورتون Put و Delete و... است، تمام اینها توی Yii قابل استفاده هستن.
    حالا اگه همون گواهی نامه رو یی داشت ما رو کشته بودید مانند giiالان هیچی نداره؟

دیباگر هم داستان همون پست بالایی هست
    تو پست های پیشین به افزونه های یی افتخار میکردین و هی میگفتید فلان افزونه رو داره.الان که میگیم لاراول پکیج داره دارید بهتونه میارید؟
    ما نفهمیدیم بودن افزونه و پکیج خوبه یا بد؟

محروم شده

تو پست های پیشین به افزونه های یی افتخار میکردین و هی میگفتید فلان افزونه رو داره.الان که میگیم لاراول پکیج داره دارید بهتونه میارید؟
    ما نفهمیدیم بودن افزونه و پکیج خوبه یا بد؟
    افزونه خوبه ولی هیچوقت پرفورمنس و قابلیت ادغامش با فریمورک و همچنین صحت عملکردش به اندازه امکانات خود هسته نخواهد بود. اول امکانات هسته فریمورکها رو مقایسه میکنیم بعد به افزونه ها هم میرسیم که ببینید از این حدود 8000 افزونه که واسه لاراول اومده و با زیرکی همه جا فقط این عدد رو نشون میدن و نمیگن افزونه های نسخه 4 روی 4.1 هم حتی نصب نمیشه و باید تغییرات بدی چون هسته فریمورک تو هر نسخه مرتب عوض میشده، باز هم خیلیاشون تکراری هستن و مثلاً برای وب سرویس، بالا 50 افزونه اومده که همه مثل هم کار میکنن و فقط آدمهای مختلفی نوشتن و اسم متدها فرق میکنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خب 4 امکان بالا رو که نداشتید و قبول کردید که ندارید . بعدش شروع کردید به عوض کردن بحث تاپیک . در مورده فرم هم بالا یه مثال جالب و کاربردی زدم که جوابی نشنیدم

یه امکان دیگه رو میگم

$model=Users::find();
    $all=$model->all();
    $count=$model->count();

کافیه یه دفعه find کنم بعد ازش مینوم هر استفاده ایی بکنم مثل count و all و One و .... لطفا معادل
    یه مثال دیگه
    اگه بخام تو ولیدیشن مدلم بگم یه فیلد Unqiue هست به این شکل

['email', 'unique']

به این شکل این فیدل یونیک و منحصر به فرد میشه و وقتی با activeform بسازی ولیدیشن client اون رو میسازه و ajax رو میسازه و دیگه هیچ کاری نمیخاد اگه کاربر تکراری وارد کنه بهش اخطار میده که تکراری هست .

محروم شده

تازه از اینم جالبتر اینه که فرض کنید شما میخواین توی یک مدل دیگه (که ActiveRecord نیست - مثلاً مدلی که برای لاگین ساختین)، چک کنید نام کاربری توی جدول دیگه از دیتابیس وجود داشته باشه. مثال:
    ['username', 'exists', 'className' => 'User'],

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

چشماتو باز کنی میبینی نمونه گذاشتن
    نمونه رو برای لاراول hamedarian2009 گذاشتن.اگه اثبات میتونید کنید.بنویسید وگرنه مشخص میشه برای لاراول بهتره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نمونه رو برای لاراول hamedarian2009 گذاشتن.اگه اثبات میتونید کنید.بنویسید وگرنه مشخص میشه برای لاراول بهتره
    دوست عزیز کجا ایشون از فرم صحبت کردم تو مثالی که از activeform زدم شما هیچی برای گفتن نداشتیم بگذریم 4 موردو که نداشتین .
    به این دو تا کد جواب بدید
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2225918
    و
    https://barnamenevis.org/showthread.php?497903-performance-%D9%84%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%88%D9%84&p=2225920&vie wfull=1#post2225920

لطفا معادل جفتش رو

محروم شده

اون که اصلاً ولیدیشن سمت کلاینت نداشت. یه فرم ساده رو که با HTML معمولی هم میشه نوشت. تازه همین فرم Yii رو هم خود Gii میتونه خودکار از روی مدل بسازه.

کاربر دائمی آواتار hamedarian2009
    محل زندگی
    گرگان

نقل قول نوشته شده توسط under22 مشاهده تاپیک
    خب 4 امکان بالا رو که نداشتید و قبول کردید که ندارید . بعدش شروع کردید به عوض کردن بحث تاپیک . در مورده فرم هم بالا یه مثال جالب و کاربردی زدم که جوابی نشنیدم

یه امکان دیگه رو میگم

$all=$model->all();
    $count=$model->count();

کافیه یه دفعه find کنم بعد ازش مینوم هر استفاده ایی بکنم مثل count و all و One و .... لطفا معادل
    یه مثال دیگه
    اگه بخام تو ولیدیشن مدلم بگم یه فیلد Unqiue هست به این شکل

['email', 'unique']

به این شکل این فیدل یونیک و منحصر به فرد میشه و وقتی با activeform بسازی ولیدیشن client اون رو میسازه و ajax رو میسازه و دیگه هیچ کاری نمیخاد اگه کاربر تکراری وارد کنه بهش اخطار میده که تکراری هست .
    درمورد دیتابیس که دیگه Yii حرفی برای گفتن نداره بهتره بیشتر مارو نخندونی

درمورد اعتبارسنجی unique هم به این صورت در لاراول عمل میکنیم :
    [
    'email' => 'unique:users'
    ]

محل زندگی
    گرگان

تازه از اینم جالبتر اینه که فرض کنید شما میخواین توی یک مدل دیگه (که ActiveRecord نیست - مثلاً مدلی که برای لاگین ساختین)، چک کنید نام کاربری توی جدول دیگه از دیتابیس وجود داشته باشه. مثال:
    ['username', 'exists', 'className' => 'User'],
        [
    'email' => 'exists:users'
    ]

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

درمورد دیتابیس که دیگه Yii حرفی برای گفتن نداره بهتره بیشتر مارو نخندونی

درمورد اعتبارسنجی unique هم به این صورت در لاراول عمل میکنیم :
    [
    'email' => 'unique:users'
    ]
    شما بخندی ما خوشحال میشیم ولی فعلا که جوابی دندون شکنی نداشتید در حالی که ما خیلی چیز گفتیم شما نداشتید
    این اعتبار سنجی شما فقط سمت سرور هست ولی اعتبار سنجی ما هم سمت سرور هست هم سمت کلاینت چون خودش برامون js رو تولید میکنه
    در مورده این هم توضیح بدید با یه find میشه کلی کار کرد دقت کنید با یه کوئری دارم اینکار ها رو میکنم

$all=$model->all();
    $count=$model->count();

محل زندگی
    گرگان

شما بخندی ما خوشحال میشیم ولی فعلا که جوابی دندون شکنی نداشتید در حالی که ما خیلی چیز گفتیم شما نداشتید
    این اعتبار سنجی شما فقط سمت سرور هست ولی اعتبار سنجی ما هم سمت سرور هست هم سمت کلاینت چون خودش برامون js رو تولید میکنه
    در مورده این هم توضیح بدید با یه find میشه کلی کار کرد دقت کنید با یه کوئری دارم اینکار ها رو میکنم

$all=$model->all();
    $count=$model->count();

با Eloquent هم همینکاری که شما میکنید میشه و فرقی با Yii نداره

محروم شده

اشتباه میکنید. بدلیل خاص بودن پروتکل و یکسری امتیازهایی که داره، توی جاهای حساس و تبادل اطلاعات بین زبانهای مختلف همچنان از WSDL استفاده میشه.
    میشه یه مثال بزنید؟!
    سیستم های جدید همه بدونه استثنا از REST استفاده میکنن. فقط سیستم های قدیمی هستند که از WSDL استفاده میکنند.
    حتی سایت paypal که امنیت براش فوق العاده مهمه از REST و WSDL استفاده میکنه.

محروم شده

در این مورد چطور؟ Custom Validators :
    class User extends CActiveRecord
    {
    public function rules()
    {
    return array(
    array('postcode', 'pcValidator', 'allowEmpty' => true);
    );
    }
    public function pcValidate($attribute, $params)
    {
    if($this->{$attribute} == '') {
    if(!(isset($params['allowEmpty']) && $params['allowEmpty'])) {
    $this->addError($attribute, $attribute . ' must be filled.');
    }
    }
    elseif(strlen($postcode) != 10) {
    $this->addError($attribute, $attribute . ' should be 10 digits only.');
    }
    elseif(preg_match('#[^13-9]#', $postcode)) {
    $this->addError($attribute, $attribute . ' is not a valid post code.');
    }
    }
    }

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط n0o0b_sina مشاهده تاپیک
    میشه یه مثال بزنید؟!
    سیستم های جدید همه بدونه استثنا از REST استفاده میکنن. فقط سیستم های قدیمی هستند که از WSDL استفاده میکنند.
    مثال WSDL که براتون زدن
    برای کار کردن با REST به لینک زیر نگاه کنید به راحتی میتونید ازش استفاده کنید .
    http://www.yiiframework.com/doc-2.0/...ick-start.html

محروم شده

میشه یه مثال بزنید؟!
    PayPal بزرگترین شانسی که آورده اینه که واسه ایرانیا بسته است وگرنه باگ خیلی داره. یادمه یه بار آقای شهرکی میگفتن دوستشون توی اصفهان تونسته بود از یکی از سرورهای خارجی با کمک PayPal بدون پرداخت پول هاست بخره. فکر کنم شناسه کاربری دوستشون تو برنامه نویس shnn786 یا یه چیزی شبیه این بود.

بازم یادآوری میکنم از اسمای بزرگ نترسین. به جرأت میتونم بگم امنیت درگاههای بانکی ایران رو هیچ جا نداره چون خودشون میدونن با چه موجوداتی طرفن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

fatima یک مثال از custom ولیدیتور زدن
    من هم یه مثال داخل Yii 2 ازش میزنم که علاوه بر اینکه ولیدیشن سرورش رو نشوتم ولیدیشن جاوا اسکریپتشم نوشتم

[
    ['state', 'required', 'when' => function ($model) {
    return $model->country == 'USA';
    }, 'whenClient' => "function (attribute, value) {
    return $('#country').val() == 'USA';
    }"],
    ]

لطفا معادل بزنید به همین کاربردی و راحتی هر دو ولیدیشن کاستوم خودتون رو بنویسید هم سمت سرور هم سمت کاربر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خب جمع آوری کنم لطفا معادل دو مثال بالا برای custom ولیدیشن رو معادل کنید
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2225946
    و
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2225939

از این که معادل کردید این هم جواب بدید

$model = new LoginForm();
    if ($model->load(Yii::$app->request->post()) && $model->login()) {
    return $this->goBack();
    }

من به همین راحتی فرمی که از طرف view میاد رو با متغغیراش میدم به مدل یعنی الآن این مدل email و password رو از فرم گرفته و داخل پر شده .
    لطفا معادل 3 مثال بالا رو بزنید

محروم شده

PayPal بزرگترین شانسی که آورده اینه که واسه ایرانیا بسته است وگرنه باگ خیلی داره. یادمه یه بار آقای شهرکی میگفتن دوستشون توی اصفهان تونسته بود از یکی از سرورهای خارجی با کمک PayPal بدون پرداخت پول هاست بخره. فکر کنم شناسه کاربری دوستشون تو برنامه نویس shnn786 یا یه چیزی شبیه این بود.

بازم یادآوری میکنم از اسمای بزرگ نترسین. به جرأت میتونم بگم امنیت درگاههای بانکی ایران رو هیچ جا نداره چون خودشون میدونن با چه موجوداتی طرفن.
    من با داشتن باگ یا نداشتنش کاری ندارم ولی فعلا یکی از بزرگترین سیستم های پرداخته اینترنتیه (شایدم بزرگترینشون).
    حرفم اینه الان دیگ wsdl منقضی شده، شما هر جارو دوست دارید نگاه کنید، همه rest هستش.
    نمیدونم چرا روی همه چیز بحث میکنید
    مثلا زیبایی کدهای لاراول رو به یه برنامه نویسه تازه کار php هم نشون بدیم تایید میکنه! دیگ چه برسه به شما که هم دانشجوی این رشته بودید هم 3 ساله دارید کار میکنید!
    اصلا شعاره خوده لاراول هم زیبایی و اصولی بودن کدهاشه

محروم شده

تازه درصورت نیاز میشه یک کلاس ولیدیتور جداگانه نوشت که از CValidator (یا Validator توی نسخه 2) مشتق شده و متدهای ولیدیشن سمت کلاینت و سرور رو داخلش گذاشت و توی هر مدلی که به اون ولیدیشن احتیاج داشته باشه، ازش استفاده کرد.

محروم شده

اصلا شعاره خوده لاراول هم زیبایی و اصولی بودن کدهاشه
    و هیچ جا هم شعاری درخصوص Performance ندادن. من موندم چرا تاپیک درمورد چیزی که خود سازنده فریمورک ادعایی روش نداره میزنید!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

از مدیران محترم درخواست بستن تاپیک رو دارم
    دوست عزیز چرا تاپیک رو ببندند نکنه بخاطر اینکه شما جوابی ندارید این تاپیک خوبی برای مقایسه لاراول و Yii هست تا اینجا هم خوب پیش رفته .
    اینجا مقایسه علمی و به سورت تکه کد هست لطفا جواب این پست رو بدید یا بگید همچین امکانی ندارید تو لاروال
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2225949

محروم شده

من با داشتن باگ یا نداشتنش کاری ندارم ولی فعلا یکی از بزرگترین سیستم های پرداخته اینترنتیه (شایدم بزرگترینشون).
    همیشه بزرگترینها بهترینها نیستن. ویندوز هم چندین برابر لینوکس کاربر داره ولی باگهای امنیتیش فاجعه است.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

دوست عزیز کجا ایشون از فرم صحبت کردم تو مثالی که از activeform زدم شما هیچی برای گفتن نداشتیم بگذریم 4 موردو که نداشتین .
    به این دو تا کد جواب بدید
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2225918
    و
    https://barnamenevis.org/showthread.php?497903-performance-%D9%84%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%88%D9%84&p=2225920&vie wfull=1#post2225920

لطفا معادل جفتش رو
    activeform که اون نبود. 4 تا موردی که گفتیم که خودش نبود.میشه بگید پس ما چی رو داریم ثابت میکنیم؟

محروم شده

و هیچ جا هم شعاری درخصوص Performance ندادن. من موندم چرا تاپیک درمورد چیزی که خود سازنده فریمورک ادعایی روش نداره میزنید!!!
    خب این طبیعیه Performance یکی از ضعف های لاراول هست!!!
    حالا میخوان قبول کنن میخوان نکن، بحثه الکی سره چیه نمیدونم!!!

محروم شده

همیشه بزرگترینها بهترینها نیستن. ویندوز هم چندین برابر لینوکس کاربر داره ولی باگهای امنیتیش فاجعه است.
    عرض کردم من با باگش کاری ندارم (چون اصلا اطلاعی در این مورد ندارم) صحبتم سره api بود، که اونم با خودتونه شما همیشه از wsdl استفاده کنید. ولی از نظره من و خیلیا نداشتن wsdl توی خوده لاراول ضعف محسوب نمیشه و برعکس بودنش توی yii هم حسن محسوب نمیشه. مثل لاراول نصبش اختیاری بود خیلی بهتر میشد!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوستان لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید دوست عزیز noob_sina هم مثال wsdl هم rest رو براتون زدم لطفا بیش از این ادامه ندهید بزارید دوستان لاراول کار به این تاپیک پاسخ بدن ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

$all=$model->all();
    $count=$model->count();

چند بار باید پاسخ دندون شکن داد؟۲۰بار؟۱۰۰ بار؟

این رو ببینید. میگم تو یه loop افتادیم میگید نه

DB::table('users')->get();

محروم شده

دوستان لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید دوست عزیز noob_sina هم مثال wsdl هم rest رو براتون زدم لطفا بیش از این ادامه ندهید بزارید دوستان لاراول کار به این تاپیک پاسخ بدن ممنون
    کی بحث رو منحرف کرد؟ من میگم لاراول بهتره که به صورت افزونه هست این امکانش!!!
    درضمن ببخشید جسارت شد، من دیگ حرفی نمیزنم :|

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

چند بار باید پاسخ دندون شکن داد؟۲۰بار؟۱۰۰ بار؟

این رو ببینید. میگم تو یه loop افتادیم میگید نه

DB::table('users')->get();
    loop کجا بود برادر
    اینی که شما نوشتی اصلا اون چیزی که من نوشتم نیست من با یه کوئری اومد هم کل داده ها رو گرفتم هم تعدادشون رو ولی شما فقط اومدی یه کوئری زدی برادر من .
    شما پاسخ این مورد رو بده لطفا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

loop کجا بود برادر
    اینی که شما نوشتی اصلا اون چیزی که من نوشتم نیست من با یه کوئری اومد هم کل داده ها رو گرفتم هم تعدادشون رو ولی شما فقط اومدی یه کوئری زدی برادر من .
    شما پاسخ این مورد رو بده لطفا
    اگه دقت کنید پاسختون رو دادم این هم شمارشش.باز دوباره برگردید به این لینک

Model::count()

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اگه دقت کنید پاسختون رو دادم این هم شمارشش.باز دوباره برگردید به این لینک

Model::count()
    دوست عزیز معلومه اصلا متن ها رو نمیخونید اگه تونستید با یه کوئری هم تعداد هم کل داده ها رو دربیارید بیایید معادل کنید

$all=$model->all();
    $count=$model->count();

اینحا من یه کوئری ساده زدم دو نوع اطلاعات گرفتم شما این شکلی کوئری بزن این هایی که میگید اصلا این نیست اگه طبق حرف شما باشه شما دو تا کوئری میزنی من با یکی در آوردم .

اما در مورده لینک بالا من یه لینک گذاشتم دو نوع custom ولیدیشن نوشتم لطفا اون دو مورد رو معادل کنید
    و این مدل کوئری هم معادل کنید
    میشه 3 مورد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

تازه شما برای اون کار ۳ تا متغییر استفاده کردی ولی من تو دو تا متغییر میتونم به آسانی انجامش بدم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

تازه شما برای اون کار ۳ تا متغییر استفاده کردی ولی من تو دو تا متغییر میتونم به آسانی انجامش بدم
    بله منم میتونم با دو تا متغییر انجام بدم ولی عوضش کوئری ها میشه 2 تا ولی من با 1 کوئری در آوردم اگه میتونید معادل کنید لطفا
    در مورده دو نوع custom ولیدیشن هم معادل کنید
    در مورده گرفتن کل اطلاعات فرم هم معادل کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جزیره مارماری

خیلی خیلی جالبه شما الان به یه query همه اون کار ها رو انجام دادید؟به خدا اعتماد به نفستون خیلی خیلی بالاست.دوستان خودشون ببینن و بررسی کنن من هیچی نمیگم. در بدترین حالت بگیم count رو تو یه query نمیشه گرفت ولی به آسونی میشه با دو تا متغییر count گرفت.دوستان خودتون بررسی کنید و بگید

$count=DB::table('users')->get();
    $counts=count($count);

صفحه 4 از 7 اولاول ... 23456 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. بالا بردن performance در queryها
    نوشته شده توسط Elham_gh در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 13 بهمن 1384, 13:55 عصر
  2. SQL Performance Tuning : بهینه سازی اجرای دستورات
    نوشته شده توسط Babak-Aghili در بخش SQL Server
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 30 آذر 1384, 23:13 عصر