نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چند تا برنامه مشهور که با سی شارپ نوشته شده باشن؟؟

کاربر دائمی آواتار jd.mn98
    محل زندگی
    مشهد

چند تا برنامه مشهور که با سی شارپ نوشته شده باشن؟؟

سلام دوستان
    من با سی شارپ کار میکنم و خیلی بهش علاقه دارم ولی یه سوال دارم ،
    برنامه های مشهوری که من دیدم مثل مرورگر ها نرم افزار های مهندسی و ... اکثرا با C++‎ یا java یا پایتون و دلفی و یا تلفیقی از اینها ساخته شدن.
    میخواستم بپرسم برنامه ای سراغ دارید که با سی شارپ ساخته شده باشه و مشهور باشه که یکم امیدوار بشم
    در ضمن برنامه هایی که برای اندروید یا ios با سی شارپ نوشته شده باشن هم اگه میشناسید معرفی کنید.

نقل قول: چند تا برنامه مشهور که با سی شارپ نوشته شده باشن؟؟

برنامه هایی که با سی شارپ می نویسن بیشتر برنامه های سازمانی هست.به خاطر سادگی و کم هزینه بودن توسعه.ایران و خارج وضع همینه
    اون برنامه هایی که می بینی از سی یا سی++ یا هرچی استفاده می کنن به خاطر اینه که برای کارشون دلیل دارن. performance,stability,low level operations می تونه جز دلایل باشه
    اونایی که با جاوا می نویسن.بخاطر اینه که برنامه شون cross platform باشه.
    به هرحال اینجا چندتا برنامه هست که با سی شارپ نوشته شده

Smile نقل قول: چند تا برنامه که با سی شارپ نوشته شده باشن؟؟

سلام دوست عزیز
    نظر شخصی من اینه که اگه می خواهید نرم افزار های خیلی بزرگ بنویسید و کسبب در آمد کنید و همچنین دوست ندارید که براحتی نرم افزارتو کرک نشه هرگز با .NET برنامه نویسی نکنید چون براحتی میشه با Dot Net Reflector کرکشون کرد البته میشه یه ذره نرم افزارو با Smart Asembely رمز نگاری کرد ولی بازم خیلی راحت میشه با Dot net Reflector کرکش کرد و حتی نرم افزارو به نام کس دیگری منتشر کرد.من خودم قبلا با سی شارپ کار می کردم ، خیلی هم دوستش داشتم ولی وقتی با Dot net reflector آشــــــنا شدم کاملا از سی شارپ قطع امید کردم و به پلاس روی آوردم. بنظر من با سی پلاس برنامه نویسی کنی کارت خیلی راحت تر میشه

نقل قول: چند تا برنامه مشهور که با سی شارپ نوشته شده باشن؟؟

سلام

به نظر من اینکه برای شروع یک پروژه بزرگ از سی شارپ شروع کنید خوبه. شما خیلی مسائل رو آماده در دست دارید. dot net reflector رو که دوست عزیزمون اشاره کردند رو آشنایی کامل باهاش ندارم.
    ولی در هر حال شما در شروع ممکنه علاقه نداشته باشید که بدونید کلاس کنترل button چطور نوشته شده و ..... . پس ابتدا غایت برنامه برای شما مهمه چه به سی شارپ نوشته شده باشه و چه به سی پلاس پلاس
    در آینده شما نیاز خواهید داشت که از امکانات سطح پاپین تری استفاده کنید. امکاناتی به شما سرعت بالاتر انعطاف پذیری بالاتر و قدرت بیشتری بده شما اصل کارتون با سی شارپ یا زبان دیگری انجام شده پس فقط نیاز دارید که اون برنامه رو به چهارچوبی (framework)‌منتقل کنید که به شما قدرت مانور بیشتر بده پس میبینیم که بسیاری از برنامه های غول پیکر چارچوب های مخصوص خود را دارند. و صد البته برای به قدرت رسیدن اون چارچوب زمان بسیاری را صرف کرده اند. ابنکه شما از سی شارپ شروع کنید کسی شما رو سرزنش نمیکنه سی شارپ مجموعه آماده ای از امکانات است که در آینده (زمانی که در امر برنامه نویسی قدرت پیدا کردید)‌ میتواند الگوی خوبی برای شما باشد.

موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. سوال: برنامه سی شارپ نوشته شده به صورت مستقل از دات نت فریم ورک
    نوشته شده توسط AGENT-20 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 28 خرداد 1394, 23:31 عصر
  2. پاسخ: 12
    آخرین پست: چهارشنبه 21 فروردین 1392, 07:06 صبح
  3. فارسی کردن برنامه ای که با C++‎ builder نوشته شده ؟
    نوشته شده توسط hamid_n در بخش برنامه نویسی با Borland C++‎ Builder
    پاسخ: 12
    آخرین پست: چهارشنبه 09 فروردین 1391, 08:44 صبح
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 11 اسفند 1388, 15:49 عصر
  5. مشکل در اجرای برنامه ای که با NET 2005. نوشته شده
    نوشته شده توسط Amir Oveisi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 06 اردیبهشت 1385, 06:50 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید