نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: استفاده از دیتابیس در C#‎‎‎ و استفاده از برنامه خروجی در سیستم های بدون Microsoft sql server

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

استفاده از دیتابیس در C#‎‎‎ و استفاده از برنامه خروجی در سیستم های بدون Microsoft sql server

دوستان من در سی شارپ تازه کارم به شدت و راستش فقط یه برنامه ی کوچک رو میخوام باهاش بنویسم الان مشکلم اینه که یه برنامه ی ساده نوشتم و این برنامه باید یه سری اطلاعات رو تو دیتابیس ذخیره کنه(دیتابیسش لوکال باید باشه و آفلاین) بعد مشکل اینه که الان خروجی برنامه رو تو سیستم خودم که Microsoft sql server روش نصبه عالی کار میکنه ولی وقتی رو سیستم های دیگه که Microsoft sql server روشون نصب نیست ارور میده ومیگه Microsoft sql server لازمه و .... این برنامه ی من باید رو سیستم های زیادی نصب بشه و ویژگیشم اینه که نباید حجمش خیلی زیاد باشه و الان نمیتونم بگم برای اینکه این برنامه کار کنه باید قبلش یه Microsoft sql server نزدیگ 2 گیگ نصب کنید ! یه چیزایی در مورد SQL Server Compact 3.5 database file شنیدم ولی با اونم یه برنامه یخیلی ساده نوشتم که بازم تو سیستم های دیگه ارور میده واسه دیتابیس ! چه راهی رو پیشنهاد مکنید که هم فایل دیتابیس داشته باشم هم اینکه کلا حجم خروجیم (ینی کل نرم افزارایی که برای کارکردن برنامه م روی همه ی سیستما لازمه) کمتر از 1 گیگ باشه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud.Afrad : پنج شنبه 18 تیر 1394 در 16:44 عصر

نقل قول: استفاده از دیتابیس در C#‎‎ و استفاده از برنامه ی خروجی در سیستم های بدون Microsoft sql serv

دیتابیستون چقد حجم داره؟
    چن تا تیبل دارین؟
    و ......

ولی من پیشنهاد میکنم درباره sqlite تحقیق کنین

نقل قول: استفاده از دیتابیس در C#‎‎‎ و استفاده از برنامه خروجی در سیستم های بدون Microsoft sql serve

اسکیوال اکسپرس 180 مگه میشه با یه ابزار درست کردن فایل exe کاری کرد که به صورت خودکار با برنامه نصب بشه یعنی برنامه شما کلا به 200 مگ نمی رسه!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Visual Studio :)

نقل قول: استفاده از دیتابیس در C#‎‎‎ و استفاده از برنامه خروجی در سیستم های بدون Microsoft sql serve

سلام

قبل اینکه دنبال راه حلتون باشین صد در صد ، صد در صد ، و صد در صد دنبا SQLite بگردید واقعا عالیه و یک دیتابیس کم حجم با پسوند دلخواهتون درست میکنه و بدون نصب هیچگونه چیزی راخت استفاده میشه ! فقط یک dll باید کنار برنامه باشه :)

موفق باشید/.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

SQL Server Compact جوابگو

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 15 خرداد 1392, 00:33 صبح
  2. مبتدی: دیتابیس ورود و خروج در خود visual بهتر است تعریف شوند یا در sql server?
    نوشته شده توسط mehrdad85 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 13 اسفند 1390, 11:40 صبح
  3. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 19 فروردین 1386, 22:24 عصر
  4. استفاده از DB توسط کاربر بدون نصب SQL Server 2005
    نوشته شده توسط mhapackage در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 اسفند 1385, 22:35 عصر
  5. استفاده از دیتابیس های MySQL در ASP.NET
    نوشته شده توسط Vahid_Nasiri در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2