نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: دانلود سورس دفتر تلفن با امکانات ذخیره ، ویرایش ، حذف ، جستجو ، نمایش و ایجاد دیتابیس

دانلود سورس دفتر تلفن با امکانات ذخیره ، ویرایش ، حذف ، جستجو ، نمایش و ایجاد دیتابیس

دانلود سورس آموزشی EF6 با امکانات ایجاد دیتابیس ، جدید ، ذخیره ، ویرایش ، حذف و جستجو و نمایش اطلاعات برای دانلود این فایل یه دعا برای ما کنید شدیداً تو یه مسئله گیرم دعا کنید به خواستم برسم و دانلود کنید و حالش رو ببرید.و یه دعا برای پدر آقا خوخان و پدر بزرگ و مادر بزرگ من که از دنیا رفتن کنید و دانلود کنید در غیر این صورت راضی نیستم کسی دانلود کنه کسی که برای یک دعا عاجز هستش برای کمک به دیگران هم همین طور عاجز هستش دعا کنید برای همه و من که مشکل گیر کردم و همین طور برای رفتگان که گفتم خودتون و در آخر دانلود کنید.
    1111.png
    این تصویر برنامه
    این سورس دانلود http://uplod.ir/itu0me3tr6pr/TelePhoneEneTity.7z.htm
    این سورس دانلود http://s3.picofile.com/file/82197207...neTity.7z.html
    فقط لایک یا همون تشکر هم فراموش نشه ببینم بدرد کسی میخوره این سورس کمکی
    آخرین ویرایش به وسیله davidrobert : چهارشنبه 06 آبان 1394 در 21:59 عصر

کاربر دائمی

نقل قول: دانلود سورس دفتر تلفن با امکانات ذخیره ، ویرایش ، حذف ، جستجو ، نمایش و ایجاد دیتابیس

حالا تکلیف من که فاتحه خوندمو ورژن ویژوالم پایینتر از شماست چی میشه؟!!!

نقل قول: دانلود سورس دفتر تلفن با امکانات ذخیره ، ویرایش ، حذف ، جستجو ، نمایش و ایجاد دیتابیس

مشکلی نیست ورژن پایین باشه برای شما و برای من روژن بالا نسخه برای شما دات نت 2013 میاره اگه بحص کداش هستش عنوان هاش رو مروبط به همون کار قرار دادم شما میتونید سورس ببنید و در برنامه خودتون اضافه کنید شبی شو نه همین کد رو

کاربر دائمی

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    مشکلی نیست ورژن پایین باشه برای شما و برای من روژن بالا نسخه برای شما دات نت 2013 میاره اگه بحص کداش هستش عنوان هاش رو مروبط به همون کار قرار دادم شما میتونید سورس ببنید و در برنامه خودتون اضافه کنید شبی شو نه همین کد رو
    بیخیال، ولی ایجاد دیتابیس توی برنامه، یعنی از روی فایل اسکریپت ایجاد میکنه بانکو؟
    یعنی بعد باید کد نوشت که اشیاء بانکو بیاره تو فایل dbml؟؟؟

شما ستاپ برنامه تو رو ساختید فایل dbml رو هم به ستاپ اضاف کنید و اکریپت هم کنار فایلتون قرار بدید دیتابیس ایجاد بشه چون فایل dbml از قبل وجود داره برنامه شما شروع به کار میکنه.
    آخرین ویرایش به وسیله davidrobert : شنبه 31 مرداد 1394 در 19:49 عصر

کاربر دائمی

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    شما ستاپ برنامه تو رو ساختید فایل dbml رو هم به ستاپ اضاف کنید و اکریپت هم کنار فایلتون قرار بدید دیتابیس ایجاد بشه چون فایل dbml از قبل وجود داره برنامه شما شروع به کار میکنه.
    چی؟ من زیاد تجربه ندارم !
    منظوزتونو واضح تر میکنین در مورد چیزی که گفتم؟ (من برنامه تونو ندیدم)

شا فایل Setup میسازید برای برنامه هاتون میتونید فایل dbml رو هم به setup خود اضافه کنید و وقتی برنامه رو اجرا کردید دیتابیس موجود نبود در برنامه شما روی دکمه ایجاد دیتابیس میزنید و دیتابیس ایجاد میشه ولی باید فایل اسکریپت دیتابیس رو بهم به برنامه تون از قبل اضافه کرده باشید وگر نه برنامه شما موقع ایجاد دیتابیس اسکریپت پیدا نکنه دیتابیس ایجاد نمیشه و برنامه خطا داده میشه.

کاربر دائمی

تا حالا فقط یه بار ستاپ ساختم، باید امتحان کنم ممنوم:گل:

تاپیک های مشابه

1. ذخیره ، ویرایش و حذف اطلاعات در datagridview
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 12
    آخرین پست: یک شنبه 24 شهریور 1398, 21:20 عصر
  2. پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 24 مهر 1394, 10:04 صبح
  3. سورس کامل دفتر چه تلفن با امکانات زیاد.DL کنید
    نوشته شده توسط saman_itc در بخش VB.NET
    پاسخ: 30
    آخرین پست: سه شنبه 22 آذر 1390, 20:59 عصر
  4. دانلود دفترچه تلفن با امکان ذخیره ی عکس!
    نوشته شده توسط MahmoudiNik در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 07 فروردین 1390, 08:36 صبح
  5. سورس یه دفتر تلفن با پاسکال
    نوشته شده توسط ali643 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 12 خرداد 1383, 23:48 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید