نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: بستن خودکار برنامه

کاربر دائمی آواتار milad.biroonvand
    محل زندگی
    تهران

بستن خودکار برنامه

سلام
    من برنامه با vb نوشته شده رو روی یک ویندوز 7 نصب کردن برنامه بدون اینکه هیچ خطایی بده به محض باز شدن بسته میشه. این مشکل از چیه؟ البته روی تمام ویندوز ها نصب میشه فقط روی بعضی از ویندوزهای 7 ممکنه 1 از 100 سیستمی این اتفاق میفته.

کاربر دائمی آواتار mehdi.safavie
    محل زندگی
    تهران - اندیشه

نقل قول: بستن خودکار برنامه

داداش من کلی برنامه نوشتم که رو ویندوز 7 اجرا شدن اینطوری نمیشن .

dot net fream work نصب هست ؟
    چیا تو برنامت استفاده میکنی SQL هست ؟
    dll های خاصی داری ؟ توی Form Load کدی نوشتی که هنگام اجرا نیاز داشته باشه از ویندوز استفاده کنه ؟

محل زندگی
    تهران

روی ویندوز 7 اجرا میشن ولی همونطور که گفتم اگر 500 سیستم رو درنظر بگیری روی یک موردش میبینی نصب میشه ولی به محض باز شدن می بنده و هیچ خطایی هم نمیده.

نقل قول نوشته شده توسط milad.biroonvand مشاهده تاپیک
    سلام
    من برنامه با vb نوشته شده رو روی یک ویندوز 7 نصب کردن برنامه بدون اینکه هیچ خطایی بده به محض باز شدن بسته میشه. این مشکل از چیه؟ البته روی تمام ویندوز ها نصب میشه فقط روی بعضی از ویندوزهای 7 ممکنه 1 از 100 سیستمی این اتفاق میفته.
    سوال اول این که ویندوز خودت چیه و این که منظور از VB همون VB.Net هست یا VB6 ؟

این که با چه نسخه ای از .Net Framework استفاده کرده باشی مهمه ولی نچندان، چنین مواردی بیشتر زمانی رخ میده که شما از کامپاننت های جانبی ویندوز فرم مثل جانوس، تلریک، دوو اکسپرس و ... استفاده می کنید.
    در چنین مواردی بهترین کار اینه که یک سری Log توی اجرای برنامه ایجاد کنی که توی یک فایل ذخیره بشه تا بتونی ایرادی که داره رو بررسی کنی. یک متد برای ایجاد لاگ بنویس، در اولین خط اجرای برنامه یک لاگ بگیر که اجرا شد، و همینطوری در قسمت هایی که فکر میکنی ممکنه خطا درخ بده، مثل زمانی که داری به دیتابیس وصل میشی، یا داری یک دیوایس خاص رو بررسی میکنی و... قبل بعد از انجام کد یک خط لاگ به فایل اضافه کن تا بتونی تشخصی بدی که برنامه دقیقا هنگام انجام چه عملی به خطا میخوره.
    ترجیحا اول خودت روی یک VM یک ویندوز 7 نصب کن و با اون تست کن چون احتمال ایراد داشتن ویندوز دستگاه مقصد هم بی شماره...
    موفق باشی

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.safavie مشاهده تاپیک
    این یکی دیگه خیلی جالبه !
    آقا کسی بلده بگه برای ما این مشکلات پیش نیاد !

جناب محمد آشتیانی ، فکر کنم اینم از اون مورد های لیست من بشه کم کم . بیا کمک
    شما فقط درصورتی مجاز به پاسخ گویی هستید که اطلاعاتی درباره مشکل مطرح شده داشته باشید.
    قوانین سایت را مطالعه کنید.
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

سلام
    من متاسفم که اینو میگم ، اما یک جمله‌ای هست ، منتسب به پروفسور حسابی که میگه
    همیشه حاصلضرب توان در ادعا عدد ثابتی هست

یعنی هرچه توان پایینتر باشه ادعا بیشتره و بالعکس. این موضوع در مورد دوستانی که به هر طریقی فقط یک پست ارسال میکنند هم صادقه ، آقا جان ، شما جایی فرمودی کامپایلر ویژوال استودیو مشکلاتی داره ، بنده هم عرض کردم اینطور نیست

.اگر فکر میکنید حق با شماست ، پروژتونو بفرستید تا بهتون ثابت بشه.
    از این ادبیات و تیکه پرونی بیزارم ، در جریان باشید.

اما مشکل دوستمون دلایل زیادی ممکنه داشته باشه و با اطلاعات جزیی که داده نمیشه علت رو یافت.اگر مایل باشند و اطلاعات بیشتری در مورد پروژشون ، شرایط بروز خطا ، کامپوننت های مورد استفاده ، اینکه از dll های native استفاده کردند یا خیر و از این قبیل مسایل در اختیار بگذارند ، قطعا کمکشون خواهم کرد و نیازی هم به تذکر جنابعالی نیست.
    قوانین سایت برنامه نویس [ به سوالات از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود ]

محل زندگی
    تهران

تشکر از دوستان گرامی به ویژه Mani_rf
    من از موارد زیر استفاده می کنم:
    1-فریم 4 کلاینت استفاده می کنیم
    2- از دات نت بار
    3- دی ال ال های استیمول جهت گزارش گیری
    4-بانک اطلاعاتی اکسس
    5-ویندوز خودم هم 7 دارم و هم 8

البته روی برخی از ویندوزهای 7 این مشکل پیش میاد که با تعویض ویندوز کاربر، نرم افزار به درستی نصب میشه.
    توی قسمت ApplicationEvents هم پیغامهای خطا رو چک می کنم، ولی مشکل اینجا هست که ویندوز اصلا اجازه باز شدن رو نمیده تا بتونم خطا رو رویت کنم، من بیشتر بخاطر این، اینجا سوال رو مطرح کردم که درست نمیدونم چطور لاگ برنامه رو بگیرم که بفهمم مشکل از کجاست؟

تاپیک های مشابه

1. بستن کامل برنامه
    نوشته شده توسط MH2538 در بخش Windows Phone و Windows Mobile
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 12 اسفند 1386, 00:06 صبح
  2. بستن یک برنامه از درون برنامه دیگر
    نوشته شده توسط ravanfar در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 21 آذر 1384, 09:46 صبح
  3. اجرای خودکار برنامه به هنگام شروع کار ویندوز
    نوشته شده توسط hassan_kahrizy در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8