نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سوال : نرم افزار لیست پزشکان

سوال : نرم افزار لیست پزشکان

سلام .. من C#‎‎‎‎ کار میکنم . هیچ پیش فرضی در مورد برنامه نویسی آندروید ندارم . در شروع کار چند تا سوال داشتم که اگر دوستان لطف کنند و پاسخ بدن ممنون میشم .
    آیا در محیط خود C#‎‎‎‎ میشه اپلیکیشن آندروید نوشت ؟
    آیا برای کار با Eclips داشتن مهارت برنامه نویسی با C#‎‎ کافیه یا باید به زبانهای دیگه ای هم تسلط پیدا کنم ؟
    من میخام اطلاعاتی که در تصویر زیر هست رو به صورت یک دیتابیس قابل جستجو در یک نرم افزار آندروید در بیارم و یک سری اطلاعات کتاب مانند هم در مورد مسایل پزشکی در یک جایی از برنامه بگنجونم . لطفا ساده ترین راه رو بهم بگین تا بدونم که از کجا باید شروع کنم . در ضمن این برنامه بر روی یک سایت موجود هست و من صرفا میخام آندرویدش کنم . اگه راهی هست که بشه بدون برنامه نویسی هم اینکار رو کرد و صرفا یک سری اصلاحات روش انجام داد ، طبیعتا خیلی راحتتره . ممنونم

Capture.PNG
    آخرین ویرایش به وسیله elvishman : دوشنبه 26 مرداد 1394 در 07:58 صبح دلیل: اصلاح

نقل قول: سوال : نرم افزار لیست پزشکان

بله این امکان برای نوشتن برنامه اندروید به زبان سی شارپ در وِیژوال استودیو وجود دارد. C#‎ xamarin رو در همین تالار جستجو کنید. همچنین امکانات جدید ویژوال استودیو 2015 را جستجو تا اطلاعات کاملی از تکنولوژی جدید برای این مورد را به دست آورید.
    برای برنامه نویسی در محیط اکلیپس از زبان جاوا استفاده میشود و امکان استفاده از سی شارپ طبعا وجود ندارد.
    امکان طراحی سایت به صورت reponsive برای نمایش بهتر در گوشی راه مناسبی برای شما میتواند باشد که نیاز به کدنویسی اندریود نباشد.
    موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. سوال: تهیه نرم افزار لیست بیمه
    نوشته شده توسط as987498749874 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 01 تیر 1393, 19:08 عصر
  2. سوال: سوال نرم افزار حسایداری
    نوشته شده توسط VisualBasic-NET در بخش VB.NET
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 19 مهر 1389, 09:32 صبح
  3. سوال :نرم افزار اجرای جاوا
    نوشته شده توسط best99 در بخش برنامه‌نویسی جاوا