مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا مایلید لیست تازه های بازار به صفحه اصلی برگردانده ش

رای دهنده
45. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

39 86.67%
  • خیر

6 13.33%
نمایش نتایج 1 تا 24 از 24

نام تاپیک: نظرسنجی : آیا مایلید لیست تازه های بازار برگردانده شود؟ ( این تاپیک به بازار ارسال شد )

نظرسنجی : آیا مایلید لیست تازه های بازار برگردانده شود؟ ( این تاپیک به بازار ارسال شد )

سلام عزیزان

من خیلی از دوستان رو دیدم که از حذف لیست تازه های بازار ناراحت هستن و حتی یکی از عوامل کاهش چشم گیر دانلود برنامه ها رو این مورد میدونن چون بازار مانند گذشته جذابیت نداره و یکجورایی یکنواخت شده

حالا لطفا بگید که بنظر شما این لیست دوباره باید اضافه شود یا نه مثل الان بصورت یک دکمه در آخر صفحه اصلی باشد؟

دوستان لطفا علاوه بر شرکت در نظرسنجی نظراتتون رو هم بگید

این تاپیک برای بازار ارسال خواهد شد

نقل قول: نظرسنجی : آیا مایلید لیست تازه های بازار برگردانده شود؟ ( این تاپیک به بازار ارسال شد )

با حذف تازه ها فقط توسعه دهنده ها ضرر کردن
    بازار درآمدش در سیسم تبلیغاتی عدد بیشتر شد و این کمبود فروش رو جبران کرد
    کاربرها هم شاید برنامه های ساده تر رو نخریدن دیگه
    اما در کل کاربر برای خرید آزاده و میتونه برنامه های ساده رو نخره و فروش بیتشر بشه درآمد بازار بیشتر میشه و سیستم تبلیغاتی عدد هم دیگه جا افتاده. پس به حالت قبل برگرده برای همه بهتر میشه

نقل قول: نظرسنجی : آیا مایلید لیست تازه های بازار برگردانده شود؟ ( این تاپیک به بازار ارسال شد )

عدد بازدهی نداره ! خیلی چرته

دلایل اصلی کاهش دانلود برنامه های پولی و بعد از عید فطر هم بتدریج کاهش دانلود برنامه های رایگان:
    1-حذف لیست تازه های بازار (بارها به کافه بازار ایمیل فرستادم و دوستان هم اینکار رو کردن . دود اینکارشون اول به چشم توسعه دهندگان و بعد هم به چشم خود مسولین کافه بازار رفت. ولی همچنان به ادامه این کار غیرمنطقی اصرار دارند.)
    2-ایجاد لیست تازه های برگزیده و انتقال اون به بالای صفحه اول (که موجب تبعیض بین توسعه دهندگان با انتخاب سلیقه ای برنامه ها شد.ایجاد این بخش با توجه به وجود "پرفروشهای هفته" و "تازه های برتر رایگان" بسیار نادرست و موجب تبعیض می باشد.)

تنها راه افزایش دانلود برنامه ها برگرداندن لیست تازه های بازار به صفحه اول و قسمت بالای آن می باشد، تا برنامه هایی که کیفیت لازم را دارند توسط کاربر انتخاب شود. حذف لیست تازه ها با هدف افزایش کیفیت کاری اشتباه از طرف مسولین کافه بازار بود که به اون اشاره شد.

واقعا بازار داره ناامید کننده میشه واسه توسعه دهنده ها.
    معلوم نیست بازار چهارسو کی میاد!

منم موافقم که لیست تازه ها برگرده .مشکل از اینجاست که متاسفانه کافه بازار داره حرف اول می زنه و فعلا رقیبی در حد و اندازه اون وجود نداره.و ظاهرا هم بازارعلاقه ندارند که نظر توسعه دهندگان رو بپرسند و کار خودشوانجام می ده.تبلیغات عدد هم که چندان درآمدی برا توسعه دهنده نداره!

دوستان احتمالا بزودی مسئولین بازار به این تاپیک جواب خواهند داد

من در پشتیبانی ازشون خواستم

در ضمن از دوستانی که هنوز در نظرسنجی شرکت نکردن خواهشمندم که شرکت بکنند

به نظرم این بخش فرصتی بود که برنامه های جدید دیده بشن ولی الان باید برای دیده شدن برنامه هزینه کرد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

من صد در صد موافق بازگشت تازه ها به صفحه هستم تا اپلیکیشن هایی که با زحمت بسیار تولید شده اند برای دقایقی فرصت دیده شدن را بدست آورند

کاربر دائمی آواتار mnakhaeipoor
    محل زندگی
    جهنم

رفقا به گوش باشید که من راهکار برون رفت از این مخمصه رو پیدا کردم
    تنها راه اینه که برای شروع تو همین برنامه نویس خودمون یه تاپیک بزنیم که هرکس اپ جدیدی فرستاد بازار لینکش رو اینجا قرار بده تا بقیه برنامه نویسا دست به یکی کنن و برن نصبش کنن و 5 ستاره بدن تا اپ بیاد تو لیست تازه های برگزیده (بالای صفحه) و دیده بشه و ...
    چرا؟
    چون اینجور که من به نتیجه رسیدم الگوریتم محاسبه اش اینه که اگر در روز اول عرضه نرم افزار حداقل 20 سی نفر 5 ستاره بدن به نرم افزار میاد و توی لیست تازه های برگزیده قرار میگیره
    اگه ما برنامه نویسا متحد باشیم و این روند رو ادامه بدیم بازار مجبور میشه لیست تازه ها رو برگردونه
    من این تاپیک رو یجاد کردم : افزایش درآمد در بازار به آسانی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بندرعباس

كيه كه راضي نباشه؟؟؟ بازار داره برنامه نويساشو قتل عام ميكنه

کاربر دائمی آواتار raha_jon
    محل زندگی
    بعضی ها چقد مردن!!وقتی میبینن یک برنامه فروش خوبی داره ف

سلام .به بازار ایمیل بدین بگین برگردونه من چند باری بازار دعوا کرده ام در مورد مسائل دینی حتی برناممو رایگان گذاشته بودم که مردم ببین استاده کنن گفت چنین برنامه ای قابل انتضار نیست منم بادلیل زدم صورتشون اونا هم هشدار دادن برام الانم اگه بگین ایمیل می فرستیم وقتی توسعه دهنده ناراشی هست بازار چی کاره هست؟؟؟؟!!!!

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

من به عنوان یه مشتری عرض میکنم:

دوس دارم وقتی برنامه بازار رو باز میکنم من رو هدایت کنه به همون نرم افزاری که دنبالشم...

نمیخوام کلی برنامه جدید بهم نشون بده و من اونقدر توی اینها بگردم که خسته بشم!

اتفاقاً نیاز دارم که برنامه های با کیفیت تر که امتحان خودشو پس داده رو نشونم بده...

همچنین دنبال برنامه های رایگان میگردم

حتی اگر برنامه ای 500 تومن هم باشه خیلی فکر نمیکنم واجب باشه دانلودش کنم...

محل زندگی

[/URL]

محل زندگی

نظر سنجی بفرما بالا همه شرکت کنند

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک

دوس دارم وقتی برنامه بازار رو باز میکنم من رو هدایت کنه به همون نرم افزاری که دنبالشم...

اتفاقاً نیاز دارم که برنامه های با کیفیت تر که امتحان خودشو پس داده رو نشونم بده...

شما بازار رو باز کن بعد برو دسته بندی و هر نرم افزاری مد نظرت هست تو دسته بندی هست . و البته هر نرم افزاری اول صفحه باشه به معنی پس دادن امتحان نیست . اونها خرجشون میشه که اونجا میرن گاهی ممکنه یه برنامه خوب صفحه اول نیاد چون توسعه دهنده پول نداره بده عدد قورت بده ولی ییه برنامه کاملا مضخرف بره اون بالا .

برنامه های جدید خوبه ممکنه شما ندونی چی لازم داری و با دیدن یه برنامه جدید احساس نیاز بهش داشته باشی .
    آخرین ویرایش به وسیله محمد آشتیانی : جمعه 06 شهریور 1394 در 02:45 صبح دلیل: از ادبیات مناسب استفاده کنید

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

باهاتون موافقم
    در حد عالی باید یک برنامه ای به فکر کاربران و استفاده کنندگان آن باشه
    چون توسعه دهنده با این کار ضرری نمیکنه عوض این قسمت یک قسمت جدیدی اضافه شده که خیلی هم بهتره
    به نظرم قسمت توسعه دهنگان بد نشد بهتر هم شد
    برای اون بچه دبیرستانی هایی بد شد که توی تعطیلات سورس میخرن یا دانلود میکنند توشو پر میکنند هر روز و هر روز آپلود میکنند

محل زندگی
    between 0 and 1

00000000000000000000000000000

محل زندگی
    between 0 and 1

من خودم به شخصه دیدم که یک نفر در یک آن واحد 20 تا برنامه آپلود کرده درسته مگه همه ی اون بیست برنامه یه دسته بندی رو اختصاص بده برای خودش که همش هم معولا چرت و پرته
    خب برنامه ای که خوب باشه میره قسمت تازه های برگزیده
    چه کاریه آققا مسخره کردید خودتون رو دیگه شورشو در آوردید به هر چیزی اعتراض میکنید
    دلیلشم اینه که دیگه ساندویچ فروش محل ما هم اپ اندرویدی تولید میکنه

محل زندگی

سلام مثل اینکه شما دوست بازار هستید و برنامه های شما را میبره لیست برگزیده واسه اون راضی هستین!!

محل زندگی
    between 0 and 1

نقل قول نوشته شده توسط raha_jon مشاهده تاپیک
    سلام مثل اینکه شما دوست بازار هستید و برنامه های شما را میبره لیست برگزیده واسه اون راضی هستین!!
    نه خیر اینطوری نیست بنده همون کسی هستم که ضد کافه بازار ، البته زمانی کمپین زده بودم توی همین انجمن ، اونم نه بخاطر موضوعات چرت و پرت بلکه برای انتقاد درست .
    خب برای اینکه برنامه ی من بره لیست برگزیده ها نیازی نیست من با بازار دوست باشم ولی من خبر دارم دقیقا این کار بخاطر پیشنهاد برنامه نویسان واقعی بوده که درخواست دادن لیست تازه ها حذف شه و لیستی به نام تازه های برگزیده قرار گرفته باشه و من احترام میزارم به بازار که نظر برنامه نویسان براش مهمه

محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط Abbas Naghdi مشاهده تاپیک
    برنامه های جدید خوبه ممکنه شما ندونی چی لازم داری و با دیدن یه برنامه جدید احساس نیاز بهش داشته باشی .
    سلام. من از منظر یک فرد عادی جامعه این مطلب رو عرض کردم...
    واقعیتش رو بخوای من ویندوز فون دارم....

با اینحال اگر روزی متوجه بشم به برنامه ای نیاز دارم!!! میگردم نسخه خارجی و رایگانش رو پیدا میکنم...
    واقعا بازار پر شده از یه عالمه برنامه کم ارزش و البته پولی...
    امیدوارم بزودی بازار گوگل روی ایران بطور کامل باز بشه

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

سلام. من از منظر یک فرد عادی جامعه این مطلب رو عرض کردم...
    واقعیتش رو بخوای من ویندوز فون دارم....

با اینحال اگر روزی متوجه بشم به برنامه ای نیاز دارم!!! میگردم نسخه خارجی و رایگانش رو پیدا میکنم...
    واقعا بازار پر شده از یه عالمه برنامه کم ارزش و البته پولی...
    امیدوارم بزودی بازار گوگل روی ایران بطور کامل باز بشه
    والا وارد شدن به بحث ها سودی نداره. اما ساخت برنامه برای یک توسعه دهنده حرفه ای که به عنوان شغل دوم یا سوم بهش نگاه میکنه جز براورد هزنه و زمان و میزان سودی برنامه چیز دیگه ای نیست.

خوب چه سودی داره برنامه رو کاملا رایگان زدن؟ داخل گوگل پلی به دلیل اینکه تبلیغات درون برنامه و کاربرانش مثل اینجا نیست سود بسیار خوبی رو عاید برنامه ساز ها میکنه. شما در ظاهر می بینی رایگان هست اما در باطن سودی که از اون برنامه رایگان میبره بسیار بیشتر از حالی هست که برنامه رو پولی بزاره. چون تبلیغات همیشگی هست ولی فروش فقط یک بار اتفاق می افته. مطلب بعدی بعضی برنامه ها در خارج برنامه به مشتریان خودش سرویس میدن! نتیجه میشه برنامه رایگان درآمد از خدمات!
    __________________________________________________ _________________________
    خوب
    حذف شدن لیست تازه های اندروید داخل کافه بازار هم یک سیاست خودش بود که از یک طرف شما را مجبور کنه از تبلیغات عدد استفاده کنید.
    (با توجه به تعداد محدود کاربران از یک طرف(معدود برنامه هایی در یک بازه زمانی کوتاه به دانلود 100000 تا میرسن) و اینکه بیشتر دوستان برنامه آنلاین ندارند و تماما برنامه هاشون آفلاینه از طرف دیگه وضعیت اینترنت کاربران رو هم به این فرمول اضافه کنید نتیجه میشه در هر زمینه ای حتی در صورت رونق گرفتن عدد هم بازم پولی به توسعه دهنده نمیرسه)

سیاست دیگر ش هم اینکه صفحه اولش برنامه هایی باشه که یک کاربرها رضایت و علاقه بیشتری رو بهشون نشون میدن و با بقیه برنامه ها فرق داشته باشند رو قرار میده. و اینطوری رفتن به صفحه اول به معنی اینکه برنامه کمی از سایر برنامه ها متمایز هست(نمیگم از نظر فنی اما از نظر جلب و رضایت کاربر).

نکته اخر با توجه به اینکه تقریبا هیچ کس داخل اندروید مهارت درست کردن ux مطلوب رو نداره و وجود برنامه های کرک شده رایگان مشابه با گرافیک بالا و کارد مطلوب تر نتیجه میشه شکست برنامه و فروش کم برنامه های شما.

خوب حالا چطوری میخواین بازار رو مجبور به این کار کنید!! یا باید برید سهام بازار رو (اگر وجود داشته باشه) بخرید و خودتون تصمیم گیری کنید. و یا وقتتون رو بجای اعتراض رو مدیریت و کار خودتون تمرکز کنید.

به امیدباز شدن گوگل پلی هم نباشید چون برنامه گذاشتن اونجا برای موفقیت نیاز به برنامه ای در همون حد داره حتی اگر گوگل هم باز بشه یا امکان قرار دادن برنامه توسعه دهندهای ایرانی ندارند و اگر هم فشار ها کمتر بشه بتونن به نحوی شرایط رو باز دور بزنن باز هم به سدی به اسم کیفیت برنامه خودتون میخورید.

محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط c0mmander مشاهده تاپیک
    والا وارد شدن به بحث ها سودی نداره. اما ساخت برنامه برای یک توسعه دهنده حرفه ای که به عنوان شغل دوم یا سوم بهش نگاه میکنه جز براورد هزنه و زمان و میزان سودی برنامه چیز دیگه ای نیست.

خوب چه سودی داره برنامه رو کاملا رایگان زدن؟ داخل گوگل پلی به دلیل اینکه تبلیغات درون برنامه و کاربرانش مثل اینجا نیست سود بسیار خوبی رو عاید برنامه ساز ها میکنه. شما در ظاهر می بینی رایگان هست اما در باطن سودی که از اون برنامه رایگان میبره بسیار بیشتر از حالی هست که برنامه رو پولی بزاره. چون تبلیغات همیشگی هست ولی فروش فقط یک بار اتفاق می افته. مطلب بعدی بعضی برنامه ها در خارج برنامه به مشتریان خودش سرویس میدن! نتیجه میشه برنامه رایگان درآمد از خدمات!
    __________________________________________________ _________________________
    خوب
    حذف شدن لیست تازه های اندروید داخل کافه بازار هم یک سیاست خودش بود که از یک طرف شما را مجبور کنه از تبلیغات عدد استفاده کنید.
    (با توجه به تعداد محدود کاربران از یک طرف(معدود برنامه هایی در یک بازه زمانی کوتاه به دانلود 100000 تا میرسن) و اینکه بیشتر دوستان برنامه آنلاین ندارند و تماما برنامه هاشون آفلاینه از طرف دیگه وضعیت اینترنت کاربران رو هم به این فرمول اضافه کنید نتیجه میشه در هر زمینه ای حتی در صورت رونق گرفتن عدد هم بازم پولی به توسعه دهنده نمیرسه)

سیاست دیگر ش هم اینکه صفحه اولش برنامه هایی باشه که یک کاربرها رضایت و علاقه بیشتری رو بهشون نشون میدن و با بقیه برنامه ها فرق داشته باشند رو قرار میده. و اینطوری رفتن به صفحه اول به معنی اینکه برنامه کمی از سایر برنامه ها متمایز هست(نمیگم از نظر فنی اما از نظر جلب و رضایت کاربر).

نکته اخر با توجه به اینکه تقریبا هیچ کس داخل اندروید مهارت درست کردن ux مطلوب رو نداره و وجود برنامه های کرک شده رایگان مشابه با گرافیک بالا و کارد مطلوب تر نتیجه میشه شکست برنامه و فروش کم برنامه های شما.

خوب حالا چطوری میخواین بازار رو مجبور به این کار کنید!! یا باید برید سهام بازار رو (اگر وجود داشته باشه) بخرید و خودتون تصمیم گیری کنید. و یا وقتتون رو بجای اعتراض رو مدیریت و کار خودتون تمرکز کنید.

به امیدباز شدن گوگل پلی هم نباشید چون برنامه گذاشتن اونجا برای موفقیت نیاز به برنامه ای در همون حد داره حتی اگر گوگل هم باز بشه یا امکان قرار دادن برنامه توسعه دهندهای ایرانی ندارند و اگر هم فشار ها کمتر بشه بتونن به نحوی شرایط رو باز دور بزنن باز هم به سدی به اسم کیفیت برنامه خودتون میخورید.
    دقیقا منظور من هم همینه که برنامه های ایرانی اغلب از کیفیت لازم برخوردار نیستند . پس نباید الکی بخاطر کتاب هایی که به اسم نرم افزار کپی میزنیم و حقوق پدیدآورنده کتاب اصلی رو پایمال میکنیم بیایم اینجا به بازار اعتراض کنیم.

تاپیک های مشابه

1. حذف شدن لیست تازه های بازار
    نوشته شده توسط mnakhaeipoor در بخش Android Studio
    پاسخ: 45
    آخرین پست: شنبه 17 مرداد 1394, 01:47 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 23:26 عصر
  3. حرفه ای: آیا می شود آبجکت های یک قطعه کد را از جای دیگری لیست کرد؟
    نوشته شده توسط یوسف زالی در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 08 تیر 1390, 09:17 صبح
  4. بهترین سایت های asp رو تو این تاپیک می زارم!!
    نوشته شده توسط Mohammad Minaei در بخش Classic ASP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 12 اسفند 1383, 13:34 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •