نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Java و یا دات نت

Java و یا دات نت

سلام
    دوستان من موندو چیکار کنم
    من خیلی به java علاقه دارم و پروژه های درسیمو با java می نویسم ولی تو ایران اینقدر میگن .NET که 2 3 ماهی هست java رو ول کردم چسبیدم به .net .خودم از این کارم عذاب وجدان گرفتم ولی فکرشو که میکنم میبینم ناچارم . اصلا با علاقه تو ,NET کد نمی نویسم . از طرفی امکانات خیلی زیاد .NET منو بسمت خودش می کشونه. همین دو گانگی و سر دو راهی قرار گرفتن داره دیوونم میکنه . به نظر شما میشه رو هر دوشون با هم کار کرد و تو هر دو شون موفق شد یا نه. از اساتید میخوام که منو راهنمایی کنن و تجربیات خودشونو بنویسن . ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله Identifier : سه شنبه 24 مرداد 1385 در 07:29 صبح

کاربر دائمی آواتار Armanprogrammer
    محل زندگی
    کرج
    من استاد نیستم ولی در کار شما کلا اشتباست چون جاوا دو برتری بزرگ نسبت به دیگر برنامه ها داره
    1-جاوا به وسیلهjava virtual machin ترجمه میشه که این باعث میشه که تمام ماشین ها اونو ترجمه کنن و نیاز به کامپایلر نیست و علت اصلی کاربرد جاوا تو اینترنت است.
    2-کلاس جاوا یا همان شی گرایی از نظر امنیت بسیار بالاتر از برنامه های دیگر است.

نقل قول نوشته شده توسط Armanprogrammer
    من استاد نیستم ولی در کار شما کلا اشتباست چون جاوا دو برتری بزرگ نسبت به دیگر برنامه ها داره
    1-جاوا به وسیلهjava virtual machin ترجمه میشه که این باعث میشه که تمام ماشین ها اونو ترجمه کنن و نیاز به کامپایلر نیست و علت اصلی کاربرد جاوا تو اینترنت است.
    2-کلاس جاوا یا همان شی گرایی از نظر امنیت بسیار بالاتر از برنامه های دیگر است.
    ممنون که جواب دادی ، من همه اینارو می دونم ولی از اونایی که این تجربه رو داشتن ( چون فکر میکنم مشکل خیلی ها بوده و هست) می خوام راهنمایی کنن

تاپیک های مشابه

1. Java Platform, Standard Edition (Java SE) 6 Beta
    نوشته شده توسط sokoot در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 28 بهمن 1384, 09:25 صبح
  2. java یا #c
    نوشته شده توسط milder در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 26 مهر 1384, 13:03 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید