نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: رمز گشایی از فایلهای rar

رمز گشایی از فایلهای rar

سلام. من یک فایل رار دارم ولی رمزش را نمیدانم از چندین برنامه مختلف که در اینترنت هست استفاده کردم ولی آنها با روش آزمون و خطا هستند و با این روش امیدی نیست. خواهش میکنم اگر کسی روش مناسبتری میداند کمک کند .اگر کسی توانایی شکستن پسورد این فایل را دارد بگوید تا فایل را بفرستم . خواهش میکنم کمک کنید.

نقل قول: رمز گشایی از فایلهای rar

بار ها و بارها این بحث انجام شده . فایل های Rar با یک کلید رمزنگاری شدن و فقط با همون کلید قابل رمزگشایی هستن راهی جز بروتفورس یا همون آزمون و خطا وجود نداره .

یعنی واقعاً هیچ راهی نداره . با روش آزمون و خطا و با کامپیوتر خانگی اون هم ضعیف فکر کنم 50 سال طول بکشه . اصلاً این همه نرم افزاری که برای این کار ساختند عملاً بی مصرفند. این فایلو کجا میتونم ببرم تا شاید بتونن باز کنند؟ منظورم شرکت یا جایی که تخصص داشته باشند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز من نرم افزار های توی اینترنتو چنتاشو دانلود کردم و از اونا دوتاشون کار کرد چطوریه که روی سیستم شما کار نمیکنه ولی تو سیستم من کار میکنه اونم درست کار میکنه

من نگفتم کا نمیکنه کار میکنه ولی اگه رمز که مطمعنا بالای 10 کارکتره رو بخواد پیدا کنه چقدر زمان میبره؟ با این اوصاف باید بیخیال شم. اگه شما برنامه دارید که سریع رمزو پیدا میکنه و ازش استفاده کردیدو بگید

فایل های rar اگکه پسوردشون 6 کراکتر باشه و اگه خبواد برت فورس کنه بالای چندین ماه طول می کشه....

حتی تو زمینه کرکینگ وقتی فال rar رو باز می کن جایی نیست که بخوای پسوردو در بیاری...
    یعنی حتی خود برنامه هم از پسورد بی اطلاع هستش.....

بی همین خاطره که فایل های rar روپسوردشون تقریبا غر قابل نفوذ هستش....

جایی وجود داره برای این کار منظورم شرکتی یا جای دیگه ای که فایلو بدم تا رمزشو بشکنند یا با دور زدن رمز اینکارو بکنند؟ با تغییر فرمت میشه؟

قسمت دیکشنری که در این برنامه ها است چگونه کار میکند؟ درچه فایلی و چگونه باید دیکشنری به این برنامه ها داد؟

تاپیک های مشابه

1. سوال: باز کردن فایلهای rar در Debian
    نوشته شده توسط Moharram در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 07 تیر 1388, 11:04 صبح
  2. رمز گشایی
    نوشته شده توسط MortezaDelphi در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 19
    آخرین پست: شنبه 15 مهر 1385, 11:06 صبح
  3. فایلهای RAR
    نوشته شده توسط amir_civil در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2