نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نحوه چیدمان محتوای اتوماتیک لایوت با توجه به تعداد آنها

نحوه چیدمان محتوای اتوماتیک لایوت با توجه به تعداد آنها

چطوری میتوان محتوای داخل لایوت خطی را که direction آن بصورت افقی تنطیم شده است را تنظیم کرد؟
    با این شرط که اگر تعداد محتوای لایوت زیاد باشد مثلا 10تا باتن داخل لایوت باشد 6 تای اول را در سطر اول قرار دهد و در سطر دوم هم 4 تا باتن قرار دهد
    ویا اینکه امکان scrollbar دار کردن لایوت وجود دارد؟

نقل قول: نحوه چیدمان محتوای اتوماتیک لایوت با توجه به تعداد آنها

میشه با اسکرول بار گذاشتن تا حدودی کار را راه انداخت ولی میخواستم طراحی تو مایه های bootstrap در وب انجام دهم البته با توجه به اینکه محتوا معلوم نیست چندتا باشد ولی اندازه تک تک موارد موجود در محتوا ثابت است
    مثلا در یک لایوت شاید 10 تا ویا شاید 25تا باتن اضافه شود با توجه به اینکه اندازه باتنها ثابت است احتمال دارد دریک دستگاه در هر سطر 5تا جاشود و در دستگاه دیگر 7تا جا شود

البته روشی که خودم درحال پیاده سازی آن هستم بسته به عرض لایوت و عرض باتنها تعداد قابل نمایش در هر سطر را تعیین میکنم و به همان تعداد در هرسطر اضافه میکنم

نقل قول: نحوه چیدمان محتوای اتوماتیک لایوت با توجه به تعداد آنها

نقل قول نوشته شده توسط pbm_soy مشاهده تاپیک
    میشه با اسکرول بار گذاشتن تا حدودی کار را راه انداخت ولی میخواستم طراحی تو مایه های bootstrap در وب انجام دهم البته با توجه به اینکه محتوا معلوم نیست چندتا باشد ولی اندازه تک تک موارد موجود در محتوا ثابت است
    مثلا در یک لایوت شاید 10 تا ویا شاید 25تا باتن اضافه شود با توجه به اینکه اندازه باتنها ثابت است احتمال دارد دریک دستگاه در هر سطر 5تا جاشود و در دستگاه دیگر 7تا جا شود

البته روشی که خودم درحال پیاده سازی آن هستم بسته به عرض لایوت و عرض باتنها تعداد قابل نمایش در هر سطر را تعیین میکنم و به همان تعداد در هرسطر اضافه میکنم
    سلام وقتتون بخیر
    بهترین کار اینکه از GradeView استفاده کنید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 21 مرداد 1392, 12:19 عصر
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 21 اسفند 1391, 13:30 عصر
  3. سوال: تبدیل متن textboxبه ارایه و محاسبه طول ارایه با توجه به تعداد کارکتر textbox
    نوشته شده توسط elham.70 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 15 خرداد 1391, 17:33 عصر
  4. پاسخ: 11
    آخرین پست: شنبه 26 تیر 1389, 22:58 عصر
  5. پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 15:29 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید