نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: برنامه نویسی جاوا در هدوپ

برنامه نویسی جاوا در هدوپ

سلام . وقت بخیر.
    ببخشید من یک سوال داشتم. برنامه word count بهرحال یک برنامه ای هست که در سایت هدوپ برای بحث پردازش های موازی است.
    از اونجایی که من تا حالا جاوا کار نکردم، می خوام بدونم این برنامه یک برنامه ساده جاوا هست یا برای اینکه ما در هدوپ بنویسیم باید صورت خاصی از جاوا رو بنویسیم؟
    در کل برنامه ای که توی هدوپ می نویسیم رو اگر بیاریم در ویندوز روی جاوا اجرا کنیم ، اجرا میشه یا در هدوپ باید نحوه برنامه نویسی جاوامون متفاوت باشه؟

نقل قول: برنامه نویسی جاوا در هدوپ

نقل قول نوشته شده توسط forogh68 مشاهده تاپیک
    سلام . وقت بخیر.
    ببخشید من یک سوال داشتم. برنامه word count بهرحال یک برنامه ای هست که در سایت هدوپ برای بحث پردازش های موازی است.
    از اونجایی که من تا حالا جاوا کار نکردم، می خوام بدونم این برنامه یک برنامه ساده جاوا هست یا برای اینکه ما در هدوپ بنویسیم باید صورت خاصی از جاوا رو بنویسیم؟
    در کل برنامه ای که توی هدوپ می نویسیم رو اگر بیاریم در ویندوز روی جاوا اجرا کنیم ، اجرا میشه یا در هدوپ باید نحوه برنامه نویسی جاوامون متفاوت باشه؟
    خیر برنامه ساده جاوا به صورت موازی بر روی چندین گره کار نمیکند و اگر شما بخواهید از هدوپ برای اجرای برنامه خودتان بهره ببرید می بایست قوانین هدوپ را در برنامه جاوای خودتان اعمال کنید. به طور مثال در مثال شمارش تعداد کلمات با استفاده از مدل MapReduce و بسیاری از مثال های دیگر باید از متغیرهای مخصوص به هدوپ استفاده کنید. به طور مثال متغیرهای Long,Int در هدوپ با LongWritable و IntWritable جایگزین شده اند و متغیر String تبدیل به Text شده است. در کل می توان گفت که یک برنامه جاوا را می بایست با مدل شناخته شده توسط هدوپ نوشت.
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

کاربر دائمی آواتار suraty
    محل زندگی
    http://narmafzaria.blogfa.com

نقل قول: برنامه نویسی جاوا در هدوپ

سلام،

برای مشاهده آموزش

نصب Hadoop
    و اجرای روش MapReduce (برنامه شمارش کلمات)

میتوانید به آدرس زیر مراجعه بفرمایید.

http://narmafzaria.blogfa.com/post/10

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •