صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 88

نام تاپیک: درخواست اظهار نظر درخصوص درجه امنیت و اینترفیس یک برنامه نمونه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

درخواست اظهار نظر درخصوص درجه امنیت و اینترفیس یک برنامه نمونه

سلام !
    چند وقت پیش بنا به درخواست واحد رفاهی سازمان محل خدمتم نرم افزاری جهت انجام قرعه کشی وام پرسنل تهیه و ارائه نمودم ؛ در خصوص نحوه انجام قرعه کشی توسط این نرم افزار تنها به این توضیح بسنده می کنم که مشخصات مورد نظر کل پرسنل در یک فایل اکسل نگهداری میشود ، و از داخل برنامه اطلاعات پرسنل ایمپورت شده و بطور تصادفی و به نسبت تعدادافراد هر مرکز هزینه ، قرعه کشی انجام میشود .
    از دوستان تقاضا دارم پس از نصب و اجرای نرم افزار فوق ، در خصوص درجه امنیت (نفوذ ناپذیری به محیط نرم افزار) و همچنین اینترفیس برنامه ، اظهار نظری حرفه ای ارائه فرمایند.
    کلمه عبور ادمین :bahrami
    رمز عبور ادمین :bahrami125

کلمه عبور یوزر:ali
    رمز عبور یوزر:123
    لطفاً برنامه رااز این لینک دریافت نمائید !
    فیلمی از نحوه نصب و اجرای برنامه در این لینک

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : شنبه 15 اسفند 1394 در 06:13 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: درخواست اظهار نظر درخصوص درجه امنیت و اینترفیس یک برنامه نمونه

دوست عزیز فایل اجرائی شما ویروس دارد و آنتی ویروس اجازه نصب را نمی دهد

ضمنا رمز دیتابی اکسس : admin125
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mobinsaffarpour مشاهده تاپیک
    دوست عزیز فایل اجرائی شما ویروس دارد و آنتی ویروس اجازه نصب را نمی دهد

ضمنا رمز دیتابی اکسس : admin125
    سلام
    برنامه را بر روی سیستم محل کارم هم که مجهز به آنتی ویروس قوی ای است امتحان کردم و بدون اشکال اجراء شد .
    ضمناً منظور بنده ورود به محیط خود برنامه است نه دیتابیس آن
    با تشکر

سلام جناب استاد بهرامی
    من برنامه رو نصب کردم ولی موقع اجرا هر بار یه ارور می ده و در نهایت اجرا نمی شه..مثلا یه بار می گه شبکه قطعه یه بار میگه ورژن 2010 یا بالاتر نصب کنید.ویندوز من 7 و 32 بیتی هست و آفیسم2010.

البته ببخشید که اظهار نظر کردم و قطعا مخاطب شما اساتید هستند..شاید هم ارورهایی که میده در راستای همون امنیتی باشه که مد نظر شماست.ولی به هر حال....

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

با سلام و عرض ادب
    بنده برنامه شما رو تست کردم و بسیار برام جالب بود که با اکسس چنین برنامه ای رو طراحی کردید. من خودم فرصت نکردم در برنامه هام از Codejock استفاده کنم ولی اینطور که توی برنامه شما مشاهده کردم استفاده از این کامپوننت زیبایی و امکانات جالبی رو به برنامتون اضافه کرده...
    از لحاظ امنیت، برنامه ها با پسوند accde در حال حاضر نفوذ به حالت design (برای من) امکانپذیر نبوده و برنامه شما هم از این قاعده مستثنی نیست. (منظورم اینکه برنامه ای مثل MDE Unlocker هنوز برای فایلهای accde رونمایی نشده یا حداقل من ندیدم...)
    نکته جالب دیگه این بود که در Task Manager بخش Process هم هیچ ردپایی از اکسس وجود نداره...
    درنهایت باید بگم برنامه در سطح بالایی طراحی شده و بهتون خسته نباشید می گم... (فقط در قسمت تقویم شمسی قبل و بعد از ظهر جابجاست)
    یا علی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

دوست عزیز برقرار کردن امنیت تنها برای نرم افزار ملاک نیست و شما از اون دیتابیس برای رمز عبور کاربران هم نیز استفاده نموده اید. ضمناً شما میبایست نرم افزار را طوری طراحی نمائید که در هیچ سیستمی دچار اختلال نشود و قاعده پشتیبانی هم همین هست.

لازم بذکر است پاسخی که به بنده دادید اصلاً قانع کننده نیست :
    برنامه را بر روی سیستم محل کارم هم که مجهز به آنتی ویروس قوی ای است امتحان کردم و بدون اشکال اجراء شد .
    آخرین ویرایش به وسیله mobinsaffarpour : سه شنبه 04 اسفند 1394 در 05:45 صبح

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mobinsaffarpour مشاهده تاپیک
    دوست عزیز برقرار کردن امنیت تنها برای نرم افزار ملاک نیست و شما از اون دیتابیس برای رمز عبور کاربران هم نیز استفاده نموده اید. ضمناً شما میبایست نرم افزار را طوری طراحی نمائید که در هیچ سیستمی دچار اختلال نشود و قاعده پشتیبانی هم همین هست.

لازم بذکر است پاسخی که به بنده دادید اصلاً قانع کننده نیست :
    سلام
    با تشکر از همکاری و اظهار نظر دوستان
    دوستان عزیزی که در اجرای برنامه با خطا مواجه میشوند لطف کنند فایل را مجدداً از لینک پست اول دریافت و سپس نسبت به نصب مجدد و اجرای آن اقدام نمایند .
    و اما در پاسخ جناب mobinsaffarpour عزیز باید عرض کنم که نرم افزار فوق از نظر اطلاعاتی آنچنان از اهمیت بالائی برخوردار نبوده که برای عدم دسترسی به اطلاعات دیتابیس آن تدبیری اندیشیده باشم . بنده در برنامه های حساس و مهم . اطلاعات ثبت شده در بعضی جدول ها همچون جدول مربوط به کاربران را بصورت کد شده تبدیل می نمایم .
    اگر در دیتابیس فوق که با پسورد admin125 وارد آن شده اید دقت کرده باشید جدولی تحت عنوان T_Status وجود دارد که بنده در این نرم افزار از اطلاعات این جدول استفاده نکرده ام و اگر آن را باز کنید ملاحظه می کنید که اطلاعات آن بصورت کد شده است و به همین صورت می توان اطلاعات جدول کاربران را نیز تغییر داد .
    همانطور که در پست اول هم عرض کردم هدف بنده اظهار نظر دوستان در خصوص اینترفیس برنامه و درجه امنیت آن از نظر عدم ورود به تمام بخش های محیط برنامه (Lottery.pip) اعم از جداول ، کوئری ها و ... می باشد .
    در ضمن ، فکر کنم ساعت سرور سایت اشتباه می باشد ، چون زمان درج پست ها واقعی نیست .
    با تشکر

من مجددا فایل رو دانلود کردم و دوباره نصب کردم ولی همچنان ارور می ده.

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام
    میگم من چند وقتی بود واقعاً تصمیم گرفته بودم که برای همیشه با اکسس خداحافظی کنم ، چون مشکلاتی از جمله اجرا نشدن نسخه mde آن در ورژن های مختلف و عدم استفاده از برنامه ای اکسل بخاطر عدم تغییر درقسمت رفرنس ها در نسخه mde و مواردی دیگر در برنامه هائی که در محیط اکسس تهیه شده اند دیده بودم ، اما دیشب که این نرم افزار بسیار جذاب آقای بهرامی را نصب و اجرا کردم واقعاً از تصمیم قبلی خودم منصرف شدم و وقتی به این موضوع فکر کردم که وقتی با اکسس میتوان اینچنین کارهای زیبا و قشنگی را تهیه نمود چه کاریه که بخواهیم دنبال یادگیری زبان های برنامه نویسی دیگر که دنگ و فنگ زیادی هم دارند برویم .
    من این نرم افزار را با ویندوز ایکس و سون و با آفیس های 2007 ، 2010 ، 2013 و حتی 2016 امتحان کردم و در همه نسخه های فوق بخوبی اجراء گردید و به خطای خاصی هم برخورد نکردم . موردی که در این نرم افزار برایم خیلی مهم بود اجرا ی آن در نسخه های بالاتر از 2003 و اجرای فایل اکسل در همه نسخه ها بود .
    شاید دوستانی که با ریبون Codejock کار نکرده اند بر این باور باشند که زیبائی بکار رفته در این نرم افزار بخاطر وجود اکتیوایکس Codejock است ولی با توجه به اینکه بنده در محیط وی بی با این ابزار کار کرده ام بخوبی می دانم که اجرای کامپوننت های Codejock در محیط اکسس نیاز به مهارت خاصی در کد نویسی دارد . در این نرم افزار استفاده از اکتیو ایکس Codejock در ساخت ریبون با خلاقیت در ایجاد نوار عنوان که دارای سه دکمه مربوط به بستن ، مینیمایز و کوچک کردن پنجره اکسس است و با پائین نگه داشتن موس بر روی آن قابل جابجائی است به زیبائی بکار برده شده . و مورد خیلی جالبتر در این نرم افزار اجرای گزارش بطور خاص است که با جابجائی و کوچک و بزرگ کردن پنجره اکسس قابلیت ریسایز شدن دارد استفاده از فرم بار گزاری در ابتدا و در خلال اجرای نرم افزار هم به جذابیت برنامه افزوده است .
    در کل اگر بخواهم در خصوص این نرم افزار اظهار نظری داشته باشم باید بگویم این نرم افزار شاهکار اکسس است . البته شاید دوستان حرفه ای دیگر هم نمونه چنین کارهائی را انجام داده باشند ولی من ندیده ام .
    با تشکر از آقای بهرامی بخاطر ارائه این اثر زیبا که باعث شد بنده از تصمیم خداحافظی از اکسس منصرف شوم.

سلام
    جناب بهرامی نرم افزار خوبی طراحی کردید. البته دوستان عنوان کردند که این برنامه با اکسس طراحی شده ولی فکر میکنم اشتباه میکنن چون برنامه با vb6 طراحی شده. ضمن اینکه فکر میکنم منظور جناب بهرامی از درجه امنیت، بحث دسترسی کاربران بیشتر مطرح بوده تا بحث هک شدن برنامه.

در مورد اینترفیس برنامه نظرم مثبته. زیبا و مناسبه ولی به شخصه لوگو و آیکون برنامه رو نمیپسندم. مخصوصا آیکون که بهتره با کیفیت خیلی بهتری انتخاب بشه.

در مورد خود برنامه مواردی مشاهده شد که خدمتتون عرض میکنم:

موارد مربوطه به صفحۀ ورود به سیستم:

1. فیلد کلمۀ عبور بصورت کمبوباکس هست و به محض اینکه حرف ابتدای یک نام کاربری رو میدیم باقی حروف نمایان میشه. این به نظر من نباید به این صورت باشه چون مثلا فرض کنید همکار شما میخواد بیاد سراغ سیستم شما و وارد نرم افزار بشه. به محض اینکه حرف b رو تایپ کنه کل نام کاربری نمایان میشه و این یعنی 50% کار ورود غیر قانونی حل شده! به نظر من چون شما گزینۀ یادآوری رمز هم دارید بنابراین بهتره که فیلد نام کاربری بصورت یک تکست باکس ساده باشه.

2. بالای کمبوباکس کلمه عبور، یک تکس باکس خالی هست. البته چون border نداره و بکگراندش سفیده معلوم نیست ولی اگر موس رو اونجا ببریم و کلیک کنیم امکان تایپ وجود داره که به نظرم قشنگ نیست و باید hidden بشه.

موارد مربوط به داخل نرم افزار:

1. دکمۀ close برای من کار نمیکنه و گزینۀ دیگری هم برای خروج ندیدم و با هر بار ورود به برنامه مجبور شدم از alt+f4 استفاده کنم.

2. منوی حساب کاربری باید محافظت خیلی بیشتری داشته باشه. بعنوان مثال گزینه های کاربر جدید، حذف کاربر و تعیین سطوح دسترسی باید فقط مخصوص کاربر admin باشه، و کاربری که بصورت user وارد میشه فقط باید بتونه رمز خودش رو تغییر بده و امکان حذف کاربر یا تعریف کاربر نداشته باشه. در وضعیت فعلی کاربری بنام ali با سطح دسترسی user میتونه کاربری بنام bahrami با سطح دسترسی admin رو حذف کنه!!!

3. در قسمت تغییر رمز، فیلد نام کاربر بصورت کمبوباکس هست که به نظر من اینجا هم نباید همیشه بصورت کمبو باشه. بنظرم بهتره که این فیلد فقط برای کاربر admin بصورت کمبوباکس باشه تا بتونه کاربر مورد نظر رو از لیست انتخاب کنه ولی برای کاربران user ، میتونه بدین صورت باشه که نام کاربر بصورت خودکار درج بشه و امکان تغییر هم نداشته باشه (یعنی enabled=false)

4. بدلیل اینکه در داخل برنامه به فایل دیتابیس اکسس کانکشن زده میشه، زمان خروج از نرم افزار که کانکشن دیتابیس بصورت خودکار بسته میشه، پیامِ وارد کردن پسورد دیتابیس اکسس میاد که زیاد جالب نیست. به نظر من میتونید اصلا پسورد نذارید چون طبق توضیحات خودتون، هم اطلاعات زیاد حساس نیست و هم در صورت نیاز میشه بصورت کد شده ذخیره و بازیابی کرد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

دوست عزیز شما پیشاپیش خدمت شما عرض کنم بنده اهل مشاجره نیستم. شما در پست شماره 1 فرمودید ( از دوستان تقاضا دارم پس از نصب و اجرای نرم افزار فوق ، در خصوص درجه امنیت (نفوذ ناپذیری به محیط نرم افزار) و همچنین اینترفیس برنامه ، اظهار نظری حرفه ای ارائه فرمایند. ) بنده هم نظرم رو عرض کردم. ضمناً برای T_Status هم عرض کنم دارم روی اون هم کار میکنم. ان شا الله از صحبت های بنده ناراحت نشده باشید و بیان این موضوعات را صرفاً جهت کمک و آگاهی تلقی نمائید./ باتشکر

ضمناً شما برنامه رو با Xenon پک کردین و به همین دلیل هست که آنتی ویروس هم Error میده و برای بنده هم خطای 3043 نمایش د اده می شود
    آخرین ویرایش به وسیله mobinsaffarpour : سه شنبه 04 اسفند 1394 در 13:10 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بهشهر

لینک مشکل داره
    لطفا دوباره بزارید. برام جالب شد این برنامه و تست کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

لینک رو آقای بهرامی حذف کرده اند

سلام و عرض ادب
    دوست عزیز لینک کار نمیکنه لطفا اصلاح بفرمائید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ariayekta مشاهده تاپیک
    دوست عزیز لینک کار نمیکنه لطفا اصلاح بفرمائید
    سلام
    با عرض پوزش از دوستان عزیز از اینکه فایل را از لینک مربوطه حذف کرده بودم ، راستش همون روز ، بعد از دیدن پست جناب مسعودی و بیشتر در خصوص رفع ایراد دوم مربوط به صفحه ورود به سیستم ، فایل را از لینک فوق حذف کردم ولی بعد از اصلاح مورد فوق و اصلاح یکی دو مورد دیگر یادم رفت مجدداً آن را آپلود نمایم .
    اما در خصوص اظهارنظر جناب مسعودی که اشاره نموده اند نرم افزار فوق با vb6 طراحی شده باید عرض کنم خیر ، برنامه تحت اکسس 2007 طراحی شده و از vb6 در خصوص تهیه فایل لودر برنامه (Lottery.exe) و فایل مربوط به بارگزاری سیستم ( همان فایل انیمیشن چرخش) با عنوان FrmWate.exe استفاده نموده ام و طراحی برنامه در فایل Lottery.pip صورت گرفته است .
    در مورد دکمه Close که آقای مسعودی عنوان کرده اند کار نمی کند نمیدانم این ایراد برای دیگر دوستان که برنامه فوق را نصب و اجرا نموده اند وجود دارد یا نه ولی خودم روی ویندوز ایکس پی و سون و تحت اکسس 2007 و 2010 اجرا نموده ام و این ایراد را مشاهده ننموده ام .
    در خصوص موارد دیگر که جناب مسعودی به آنها اشاره نموده اند باید عرض کنم در برنامه فوق فرم های جانبی غیر از فرم اصلی را از برنامه دیگرم که کامل تر است و در آن برنامه بطور کامل برای هر کدام از کاربران سطوح دسترسی به یکایک فرم ها و گزارشات تعریف گردیده به داخل این برنامه ایمپورت نموده ام . مثلاً اگردر منوی فرم اصلی در قسمت حساب کاربری مشاهده بفرمائید گزینه ای تحت عنوان سطوح دسترسی درج گردیده که در این نرم افزار بعلت عدم ضرورت از آن استفاده نکرده ام و آن را غیر فعال نموده ام .
    بنده بیشتر منظورم اظهار نظر در خصوص فرم اصلی برنامه می باشد .

نقل قول نوشته شده توسط emami.sie مشاهده تاپیک
    از لحاظ امنیت، برنامه ها با پسوند accde در حال حاضر نفوذ به حالت design (برای من) امکانپذیر نبوده و برنامه شما هم از این قاعده مستثنی نیست. (منظورم اینکه برنامه ای مثل MDE Unlocker هنوز برای فایلهای accde رونمایی نشده یا حداقل من ندیدم...)
    و اما در خصوص موردی که جناب امامی عزیز به آن اشاره داشته اند (نقل قول بالا) باید عرض کنم منظور بنده از نفوذ پذیری برنامه ، نفوذ به دیزاین برنامه و دسترسی به کدها نبوده بلکه منظورم عبور از پسورد برنامه جهت ورود به محیط اکسس و مثلاً مشاهده جداول و کوئری ها و یاحتی تغییر در دیزاین فرم ها می باشد (در نسخه accde و یا Mde هم میتوان تغییراتی در فرم ها ی به ظاهر تغییر ناپذیر ایجاد نمود )بوده است
    راستی جناب mobinsaffarpour عزیز ! توانستی در خصوص متن کد شده ستون های جدول T_Status به نتیجه برسید . همانطور که قبلاً هم عرض کردم تمرکز بنده روی دیتابیس نبوده چون بنا به درجه اهمیت پائین اطلاعات برنامه ، در نظر نداشتم که برای امنیت آن تدبیری بیندیشم ؛ علی ایحال از آنجا که ممکن است جنابعالی مجدداً در این رابطه انتقاد نمائید بنده تغییری در دیتابیس و پسورد آن بعمل آورده ام . لطفاً تست بفرمائید ببینید براحتی میتوانید وارد محیط دیتابیس بشوید و اطلاعات آن را ویرایش نمائید .
    و مطلب دیگر اینکه برای اجرای بهتر برنامه در دفعه اول بهتر است بعد از نصب برنامه ، سیستم را ریست نمائید ( بعلت بکار رفتن کامپوننت در برنامه بهتر است اینکار صورت گیرد )
    و در پایان خواهشی که دارم این است که چنانچه دوستان بزرگوار موفق به کرک و عبور از پسورد برنامه گردیدند در صورت امکان ناحیه آسیب پذیر که عبور و نفوذ به محیط برنامه از آن ناحیه صورت میگیرد را به بنده تذکر دهند .
    با تشکر مجدد از همکاری دوستان
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : شنبه 08 اسفند 1394 در 14:51 عصر

سلام دوست عزیز
    مثل اینکه دوباره اشتباه شده لینک فایل تصویری رست ولی متاسفانه لینک خود برنامه نیست
    ممنون میشم بررسی کنید راستش فایل تصویری رو دیدم خیلی کنجکاو شدم خود برنامه رو ببینم و باهاش کار کنم

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ariayekta مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    مثل اینکه دوباره اشتباه شده لینک فایل تصویری رست ولی متاسفانه لینک خود برنامه نیست
    ممنون میشم بررسی کنید راستش فایل تصویری رو دیدم خیلی کنجکاو شدم خود برنامه رو ببینم و باهاش کار کنم
    سلام
    لینک فایل در پست اول مجدداً به روز رسانی شد!
    در فایل قبلی در هنگام اجرا و در زمان صدور پیغام ، عنوان microsoft Access بر روی نوار تسک منیجر ویندوز درج میشد که در فایل جدید این مورد برطرف گردیده است.
    یا علی

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام
    پس کجایند دوستانی که همیشه دغدغه پائین بودن امنیت در اکسس را داشته و دارند در خصوص این برنامه اظهار نظر نمایند .
    جناب استاد بهرامی ! نرم افزار نمونه جنابعالی از نظر اینترفیس در حد بالائی طراحی شده و بنظر بنده در طراحی آن خلاقیت های خاصی صورت گرفته است .
    درجه امنیت آن هم از نظر نفوذ به محیط اکسس در حد بالائی قرار دارد . بطوریکه با هیچ نرم افزاری (به نظر بنده )نمیتوان پسورد هم دیتابیس و هم برنامه اصلی را بدست آورد.
    ایکاش جناب استاد پیروز مهر بودند و در خصوص این نرم افزار اظهار نظر می نمودند . قطعاً با توجه به اینکه ایشان در زمینه کرک تخصص و تجربه بالائی دارند نظر ارزشمند ایشان می تواند برای جناب بهرامی که حتماً قصد دارند درجه امنیت برنامه خود را بالاتر ببرند بسیار راهگشا باشد .
    یا علی

آقا ممنون و متشکر .واقعا عالی زیبا و امنیت 100 . من به یکی از دوستان که کارش کرک و ... بود هم نشون دادم ایشون هم 100
    تبارک اله
    آخرین ویرایش به وسیله ariayekta : جمعه 14 اسفند 1394 در 09:21 صبح

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط abas1388 مشاهده تاپیک
    سلام
    پس کجایند دوستانی که همیشه دغدغه پائین بودن امنیت در اکسس را داشته و دارند در خصوص این برنامه اظهار نظر نمایند .
    جناب استاد بهرامی ! نرم افزار نمونه جنابعالی از نظر اینترفیس در حد بالائی طراحی شده و بنظر بنده در طراحی آن خلاقیت های خاصی صورت گرفته است .
    درجه امنیت آن هم از نظر نفوذ به محیط اکسس در حد بالائی قرار دارد . بطوریکه با هیچ نرم افزاری (به نظر بنده )نمیتوان پسورد هم دیتابیس و هم برنامه اصلی را بدست آورد.
    ایکاش جناب استاد پیروز مهر بودند و در خصوص این نرم افزار اظهار نظر می نمودند . قطعاً با توجه به اینکه ایشان در زمینه کرک تخصص و تجربه بالائی دارند نظر ارزشمند ایشان می تواند برای جناب بهرامی که حتماً قصد دارند درجه امنیت برنامه خود را بالاتر ببرند بسیار راهگشا باشد .
    یا علی
    با سلام
    بنده نیز با چند نرم افزار که در بسیاری از موارد قفل برنامه ها رو با موفقیت باز میکردم، موفق به بازکردن پسورد این برنامه نشدم و این موضوع برام خیلی جالبه...
    همونطور که جناب بهرامی هم میدونن یکی از دغدغه های اصلی برنامه نویسان اکسس بحث امنیت و جلوگیری از دسترسی به دیزاین برنامشونه...
    می خواستم تقاضا کنم اگه استاد صلاح بدونن یکم راجع به متدی که ازش استفاده کردن توضیح بدن تا دیگران نیز از این موضوع بهره مند بشن و با ارائه این مطلب یکی از مشکلات اصلی دوستان تالار اکسس مرتفع بشه...
    موفق و موید باشید
    یا علی

سلام جناب بهرامی

فقط میتونم بگم گل کاشتی
    هر چند تصویر نمونه برنامه های قبلی شما را دیده بودم ولی این یه مورد خاص بود که قابل مقایسه هم نبود !!
    ناگفته نماند من قنی تو کرک برنامه یا نقوذ بلد نیستم ولی اینکه تونستی با اکسس همچی کاری بکنی شاهکار بود دمت گرم ...

خدایی من به اکسس با این دید نگاه نمیکردم ولی تو این انجمن اساتیدی مثل پیروزمهر و امیری و شخص شما یه نعمت هستید
    زنده و پایدار باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

جناب آقای بهرامی باسلام

در روش جدیدی که بر روی دیتابیس پیاده سازی نموده اید بنده با نرم افزارهای مختلف بررسی نمودم و با هیچ یک از آنها موفق به پیدانمودن رمز نشده ام که این خود از امتیاز بالائی برخوردار است

ضمناً به شما بابت ذهن خلاقانه ای که دارید تبریک میگویم و به برنامه ای که درست نموده اید از 100 امتیاز 100 میدهم. واقعاً خسته نباشید.

لطفاً در صورت امکان از نحوه تهیه فایلهای PIP و امنیت آنها کمی توضیح دهید. باتشکر

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    در لینک جدید یک گزینه به قسمت امکانات نرم افزار افزوده ام و آن گزینه مربوط به تنظیمات است که البته بنظر میرسد این عنوان و آیکون مربوطه اش زیادجالب نباشد .
    در هرحال در این قسمت سه آیتم در نظرگرفته شده است که ؛ آیتم اول مربوط به انتخاب قرار دادن برنامه در استارت آپ ویندوز میباشد، به عبارتی وقتی درفرم مربوطه اقدام به انتخاب این گزینه می گردد برنامه در استارت آپ ویندوز رجیستری شده و با بالاآمدن ویندوز بطور اتوماتیک اجرا میشود .
    آیتم دوم هم برای زمانی در نظر گرفته شده که کاربر برای مدتی از برنامه استفاده نمی کند و میخواهد بعد از مدتی (برحسب دقیقه) که فعالیت روی کیبورد و موس صورت نمیگیرد برنامه بسته شود . و آیتم سوم هم مربوط به اندازه پنجره اکسس در حالتRestore Down می باشد.
    انشاءالله اگر عمری باقی بود سعی میکنم هرچند وقت یکبار که وقت داشتم امکاناتی دیگر به نرم افزار فوق ( صرفاً جهت الگو گرفتن دوستان ) بیفزایم .
    ضمناً خدمت دوستان بزرگوار که درخواست آموزش دارند عارضم که به دلایلی که بعداً انشاءالله ذکر خواهم کرد از این کار معذورم .
    یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : شنبه 15 اسفند 1394 در 05:15 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

سلام
    اگر ممکنه یکسری اسکرین شات از برنامه قرار بدید چون امکان تست نرم افزار و دانلود فیلم رو ندارم ولی با تعاریف دوستان مشتاق شدم ظاهر برنامه رو ببینم.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud Zaad مشاهده تاپیک
    سلام
    اگر ممکنه یکسری اسکرین شات از برنامه قرار بدید چون امکان تست نرم افزار و دانلود فیلم رو ندارم ولی با تعاریف دوستان مشتاق شدم ظاهر برنامه رو ببینم.
    سلام
    تصاویر ضمیمه

با سلام
    ظاهرا لینک برنامه و ویدیو مربوط به برنامه موجود نیست
    در صورت امکان مجددا بارگذاری بفرمایید

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک
    سلام !
    چند وقت پیش بنا به درخواست واحد رفاهی سازمان محل خدمتم نرم افزاری جهت انجام قرعه کشی وام پرسنل تهیه و ارائه نمودم ؛ در خصوص نحوه انجام قرعه کشی توسط این نرم افزار تنها به این توضیح بسنده می کنم که مشخصات مورد نظر کل پرسنل در یک فایل اکسل نگهداری میشود ، و از داخل برنامه اطلاعات پرسنل ایمپورت شده و بطور تصادفی و به نسبت تعدادافراد هر مرکز هزینه ، قرعه کشی انجام میشود .
    از دوستان تقاضا دارم پس از نصب و اجرای نرم افزار فوق ، در خصوص درجه امنیت (نفوذ ناپذیری به محیط نرم افزار) و همچنین اینترفیس برنامه ، اظهار نظری حرفه ای ارائه فرمایند.
    کلمه عبور ادمین :bahrami
    رمز عبور ادمین :bahrami125

کلمه عبور یوزر:ali
    رمز عبور یوزر:123
    لطفاً برنامه رااز این لینک دریافت نمائید !
    فیلمی از نحوه نصب و اجرای برنامه در این لینک

با تشکر
    سلام جناب بهرامی عزیز
    متاسفانه لینکها هیچکدوم کار نمیکنه

دوستان دیگه که این فایل را دانلود کردن امکانش هست که فایل را مجدد قرار بدن ؟

سلام آقای بهرامی
    امکانش هست فایل رو مجددا قرار بدید؟ چون هر دو لینک دچار مشکل شدن
    خیلی ممنونم

کاربر دائمی آواتار AbbasSediqi
    محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت دوست گلم جناب بهرامی عزیز

بعد از کلی نبودن اومدم

بنده فایل شما رو ندیدم اما باید بگم از لحاظ دیزان بسیار عالیه

برای تست امنیت هم که گفتم فایل رو ندارم

اما با توجه به آشنایی با کار های شما و عدم استفاده از bound دو سوال برای من پیش اومده

برنامه شما در مقابل sqlinjection مقاومه یا نفوذ پذیره؟
    خودتون تست کردین این مورد رو

بعدی در مقابل process hack یا همون نقطه ضعف بزرگ فایل های اکسس یعنی Miscellaneous < windows مقاومه . برای این موضوع فکری کردید؟

با حق

محل زندگی
    تهران

ادامه

یادم رفت

لودر برنامه رو دوست عزیز encrypt کردید

چون میدونید که disourcer های قوی ای برای vb وجود داره
    یا حق

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام به همه دوستان عزیز تالار اکسس !
    خدمت دوستان عرض کنم که حقیر با نام کاربری جدید eb_343 همان بهرامی با نام کاربری alirezabahrami هستم ؛ و اینکه چرا با نام کاربری جدید آنهم بعد از چند ماه وارد تالار شده ام بماند .
    بگذریم ، چند ماهی است که از اکسس به دور بوده ام و باید عرض کنم در آخرین دفعه ای که وارد تالار شدم نمونه را از لینک مربوطه خارج کردم که تغییراتی بر روی آن اعمال نمایم که وقت پیدا نکردم . انشاءالله همان نمونه قبلی با یک تغییر جزئی در روزهای آتی در همین تاپیک قرار میدهم.
    تا بعد خدا نگهدار همه

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام

نمونه را از این لینک دریافت نمائید !
    ضمناً درهنگام دریافت ، موقتاً آنتی ویروس خود را غیر فعال نمائید.
    یاعلی
    آخرین ویرایش به وسیله eb_343 : سه شنبه 29 تیر 1395 در 22:21 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط AbbasSediqi مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوست گلم جناب بهرامی عزیز

بعد از کلی نبودن اومدم

بنده فایل شما رو ندیدم اما باید بگم از لحاظ دیزان بسیار عالیه

برای تست امنیت هم که گفتم فایل رو ندارم

اما با توجه به آشنایی با کار های شما و عدم استفاده از bound دو سوال برای من پیش اومده

برنامه شما در مقابل sqlinjection مقاومه یا نفوذ پذیره؟
    خودتون تست کردین این مورد رو

بعدی در مقابل process hack یا همون نقطه ضعف بزرگ فایل های اکسس یعنی Miscellaneous < windows مقاومه . برای این موضوع فکری کردید؟

با حق
    سلام جناب صدیقی عزیز!
    با توجه به آپلود نمونه در پست قبلی ، لطفاً نظرتان را مطرح بفرمائید !
    متشکرم

منتظر تایید آدرس ایمیل

یعنی موضوع این تاپیک که به دو مورد مهم اکسس (امنیت و ظاهر آن ) پرداخته صرفاً برای چند نفر اهمیت داشته ؟!؟!

منتظر تایید آدرس ایمیل

...............................................
    آخرین ویرایش به وسیله eb_343 : سه شنبه 29 تیر 1395 در 22:21 عصر

محل زندگی
    تهران

جناب بهرامی عزیز سلام

فایل رو نصب کرددم اما فقط در "صبر کنید" باقی میمونه و هیچ چیزی نمایش داده نمیشه

البته رو دوتا سیستم با ویندوز های 8 و 7 البته هر دو 64 بیت تست کردم

جناب بهرامی سلام
    بنده برنامه را در ویندوز 7 نسخه 32 بیتی اجرا کردم ولی بعد از لطفا صبر کنید که تمام شد هیچ فرمی لود نشد و در اجرای دوباره برنامه پیغام برنامه در حال اجرا میباشد می آید

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام
    ممنون از عنایت دوستان
    متعجبم ، چون خودم فایل را بر روی سیستم xp و سون (نسخه 32 و 64 بیتی ) امتحان کرده ام و بدون ایراد اجرا میشود .
    البته در عدم اجرای برنامه یک احتمال وجود دارد و آن اینکه در بعضی از سیستم ها که دسترسی Admin وجود ندارد فایل اکتیوایکس (Codejock.SkinFramework.v15.0.1.ocx) در زمان نصب رجیستری نشده باشد . برای اطمینان از این موضوع ابزاری که در این لینک قرار داده شده را در پوشه ActiveX قرار بدهید و بصورت دستی اکتیوایکس فوق را رجیستری نمایند ، مطمئناً اگر دسترسی در حالت ادمین باشد اکتیوایکس فوق بدون مشکل رجیستری میشود .( در این حالت در مقابل اکتیوایکس SUCCEEDED درج میشود در غیر اینصورت FAILED ظاهر میشود )
    برای اینکه قبل از اجرای برنامه در صورتیکه اکتیوایکس فوق رجیستری نشده باشد یک پیغام صادر شود و کاربر مطلع شود همین الآن فایل اجرائی با نام Lottery.exe را اصلاح کردم . لطفاً این فایل را از قسمت ضمیمه دریافت و آن را از حالت زیپ خارج و در پوشه برنامه آن را جایگزین فایل قبلی نمائید و برنامه را اجرا کنید
    در صورت امکان سایر دوستان هم امتحان بکنند تا معلوم شود که آیا این ایراد کلی است یا موردی
    یا علی
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله eb_343 : یک شنبه 03 مرداد 1395 در 11:24 صبح

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. سوال: درخواست یک برنامه نمونه ساده برای برنامه نویسی به وسیله uniscribe در Visual C++‎ win32
    نوشته شده توسط Vahid_Mohammadi در بخش برنامه نویسی با MFC و ++Visual C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 20 مرداد 1392, 11:40 صبح
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 26 تیر 1391, 21:24 عصر
  3. پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 28 بهمن 1390, 21:24 عصر
  4. پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 12 آبان 1390, 07:40 صبح
  5. يك نظر خواهي و سوال در مورد يك برنامه
    نوشته شده توسط SamaPic در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 1