نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: راهنمائی در خصوص صفحه لاگین

Question راهنمائی در خصوص صفحه لاگین

با سلام
    من در اداره یک سایت با عنوان سامانه ثبت هزینه ها درست کردم و تا حدودی تمام سایت و دیتابیس های مورد نیاز را ایجاد کردم حال باید هر کاربر وارد حساب کاربری خود شود و هزینه های مربوط به بخش خود را وارد کند و از سامانه خارج شود فقط در خصوص لاگین مشکل دارم و نمی توانم چگونه باید برنامه را بنویسم که هر کاربر وارد میشود و هزینه های خود را وارد میکند در دیتابیس به نام آن کاربر ذخیره شود و مدیر سامانه که میخواهد گزارش مثلا یک ماهه یک واحد مشخص را بگیرد . اگر امکان دارد مرا در این خصوص راهنمائی بفرمائید و اگر آموزش تصویری در این خصوص دارید لطفا اعلام کنید . چگونه باید هر کاربر که وارد میشود در دیتابیس برای آن شخص اطلاعاتش ذخیره شود

کاربر دائمی آواتار malloc
    محل زندگی
    تهران (ام الوک)

نقل قول: راهنمائی در خصوص صفحه لاگین

نقل قول نوشته شده توسط morypory مشاهده تاپیک
    با سلام
    من در اداره یک سایت با عنوان سامانه ثبت هزینه ها درست کردم و تا حدودی تمام سایت و دیتابیس های مورد نیاز را ایجاد کردم حال باید هر کاربر وارد حساب کاربری خود شود و هزینه های مربوط به بخش خود را وارد کند و از سامانه خارج شود فقط در خصوص لاگین مشکل دارم و نمی توانم چگونه باید برنامه را بنویسم که هر کاربر وارد میشود و هزینه های خود را وارد میکند در دیتابیس به نام آن کاربر ذخیره شود و مدیر سامانه که میخواهد گزارش مثلا یک ماهه یک واحد مشخص را بگیرد . اگر امکان دارد مرا در این خصوص راهنمائی بفرمائید و اگر آموزش تصویری در این خصوص دارید لطفا اعلام کنید . چگونه باید هر کاربر که وارد میشود در دیتابیس برای آن شخص اطلاعاتش ذخیره شود
    من فکر میکنم شما با مفهوم سشن آشنایی ندارید .... سشن فضایی هست که توی رم قرار میگیره و توی کد نویسی اطلاعات هر کاربر رو توی سشن نگه میداریم که موقع ذخیره و ... بتونیم از اطلاعات لاگین شدش استفاده کنیم ..... حالا شما تو همین سایت یا تو اینترنت یه جستجو بزن "سشن" مطمعنا فیلم و مطلب آموزشی گیر میاری

تاپیک های مشابه

1. استفاده از فلش در طراحی صفحه لاگین
    نوشته شده توسط nazanin_z در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 19 تیر 1391, 10:51 صبح
  2. مشکل در ساخت صفحه لاگین با ASP.NET
    نوشته شده توسط emilvr در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 08 دی 1389, 22:51 عصر
  3. درخواست راهنمائی در خصوص نوشتن برنامه
    نوشته شده توسط a.maleki در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 11 آبان 1388, 20:20 عصر
  4. راهنمائی در خصوص نوشتن برنامه
    نوشته شده توسط a.maleki در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 18 مهر 1388, 16:29 عصر
  5. راهنمائي در خصوص فايل پيوست(گزارش گيري)
    نوشته شده توسط khosravani در بخش Access
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 11 فروردین 1388, 11:23 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •