نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: امکان اجرا برنامه بدون نصب

امکان اجرا برنامه بدون نصب

با سلام
    من یه برنامه با دیتابیس express2010 دارم آیا امکانش هست بدون اینکه فایل ستاپ بسازم و نصب کنم با کپی در یه سیستم دیگه اجرا بشه؟
    اگه امکانش هست راهنماییم کنید

کاربر تازه وارد آواتار banitaba.ommolketab
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: امکان اجرا برنامه بدون نصب

اگر محل دیتابیستون در سیستم دیگه شبیه سیستم خودتون باشه تا در اتصال به دیتابیس مشکلی به وجود نیاد امکتنش هست. از پوشه پروژه وارد پوشه دیباگ بشید . فایل exe برنامتون اونجا موجوده.

نقل قول نوشته شده توسط banitaba.ommolketab مشاهده تاپیک
    اگر محل دیتابیستون در سیستم دیگه شبیه سیستم خودتون باشه تا در اتصال به دیتابیس مشکلی به وجود نیاد امکتنش هست. از پوشه پروژه وارد پوشه دیباگ بشید . فایل exe برنامتون اونجا موجوده.
    سلام دوستم
    خب شدن میشه ولی روی سیستم مقصد باید اون نسخه اسکیوال نصب باشه که بتونه به دیتابیست وصل بشه و باهاش کار کنه و در ضمن باید کانکشن استرینگت هم درست تنظیم بشه؛ برای مسیر فایل دیتابیس هم که دوستمون گفت فایل دیتابیس رو در مسیر برنامه(همونجای فایل اجرایی برنامه) بذار که همیشه در دسترس باشه

هیچ راحی نداره بدون نصب کردن برنامه ای بتونم اجراش کنم؟ میخوام این برنامه رو روی سیستم های شرکت نصب کنم محدودیت دارم نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم

نقل قول نوشته شده توسط mehdi0020 مشاهده تاپیک
    هیچ راحی نداره بدون نصب کردن برنامه ای بتونم اجراش کنم؟ میخوام این برنامه رو روی سیستم های شرکت نصب کنم محدودیت دارم نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم
    راه که داره ولی ساده ترین روشش همینه که با استفاده از دسترسی های موجود در شبکه این کار رو انجام بدین ! اتفاقا برا منم همچین مشکلی در صدا سیما پیش اومد و کلی حساسیت نشون دادن که آقا نمیتونیم دسترسی بدینم به سرور‌! خب اگه دسترسی نمیدین برای چی نرم افزار میخواهید؟!! مگه میشه بدون دسترسی از هوا میخواد ارتبطا برقرار کنه ؟!!

و یا اینکه از روش های پیچیده و پر هزینه استفاده کنید مثلا کانکشن رو به صورت آنلاین در اشتراک بزارید که در این صورت هم دسترسی به اینترنت حتما لازم خواهد شد.
    کلی راه میشه مثال زد ولی بهترینش همین دسترسی توسط شبمه داخلی هست که شما باید قانعشون کنید که دسترسی از واجباته در غیر این صورت انتظار تحت شبکه بودن نداشته باشن.

حداقل فعلا نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم حتی برنامه خودم مجبورم یه راهی پیدا کنم که بدون نصب هیچ برنامه ای اجرا بشه

تاپیک های مشابه

1. اجرا برنامه بدون نصب اکسس
    نوشته شده توسط arash_flag در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 21 آبان 1393, 18:30 عصر
  2. امکان اجرای برنامه بدون نصب کریستال ریپورت 11
    نوشته شده توسط ramin_shah در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 14 بهمن 1385, 17:12 عصر
  3. اجرای برنامه بدون نصب sqlserver
    نوشته شده توسط karimi78 در بخش VB.NET
    پاسخ: 1