صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 85 از 85

نام تاپیک: مشکلات فارسی و سورس های مربوطه

نقل قول: مشکلات فارسی و سورس های مربوطه

سلام دوستان!
    من یه دیتابیس توی اکسس دارم که اطلاعاتش با "میل مرج Mail merge" به ورود 2013 وارد میشه. مشکلم اینه که حرف "ی" فارسي رو نميشناسه و در Word 2013 اونو به صورت علامت ؟ می نویسه.
    (عکس زیر را ببنید!)
    .
    .
    .

mailemerge.jpg
    .
    .
    می دونم که با Replace کردن حرف "ي" عربی (با زدن Shift+X) با "ی" فارسی و تغيير تمام "ي" ها در دیتابیس مشکلم به صورت موقتی حل میشه ولی می خواستم بدونم که کسی راه حل اساسی برای حل این مشکل نداره؟ مثلا خاصیت یک فرم رو جوری تغییر بدیم که هر وقت من "ی" فارسی رو تایپ کردم اون به صورت اتوماتیک تبدیلش کنه به "ي" عربی. تو هیچ انجمنی نتونستم جوابی برای این سوال پیدا کنم، امیدوارم شما بتونید منو کمک کنید!

جواب شما توی پست 49 همین تاپیکه

Post unstable Font

با سلام خدمت دوستان ..

سوال : در ارتباط با unstable بودن یا ثبات نداشتن فونت در فرم ها ست بخصوص Navigation form .

هر بار که فونتها رو در navigation فرم تغییر میدم بعد از close و open کردن مجدد برنامه فونتها عوض میشن و آن چیزی نیستند که من انتخاب کردم...!!

چرا؟؟راه کار دوستان برای stable ماندن فونتها چیست ؟؟ ممنون

با سلام یه راهنمایی کنید من تابع هجری شمسی رو خریداری کردم اگه ممکنه بگید چطوری به صورت اتوماتیک سن دانش آموز رو به سال بگه میلادی مشکلی ندارم ولی با این تابع تو فرم نمی دونم چطوری انجام بدم.

سلام دوستان
    من میخواستم بدونم چطور می شه تاریخ رو به حروف نوشت البته محدودیت سال1399 را نداشته باشه خیلی ممنون میشم یکی جواب بده
    آخرین ویرایش به وسیله ahmadfm2 : یک شنبه 29 آذر 1394 در 10:37 صبح

صفحه 3 از 3 اولاول 123

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •