نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل عدم اتصال اینترنت مودم تی چی لینک از طریق وای فای گوشی یا تبلت

مشکل عدم اتصال اینترنت مودم تی چی لینک از طریق وای فای گوشی یا تبلت

سلام من چند وقتیه یه مشکل با مودم تی پی لینک دارم . وقتی با وای فای لپ تاپ به مودم وصلم اینترنت اوکیه ولی وقتی که با وای فای گوشی یا تبلت به مودم وصل میشم بعد یه مدت کوتاهی ( یک یا دو دقیقه یا کمتر) اینترنت قطع میشه ولی هنوز به مودم وصله (مثلا الان لپ تاپم اینترنتش وصله ولی گوشیم قطعه) . فریم ورکشو هم اپدیت کردم ، ریست فکتوری هم کردم ولی بازم همون مشکلو داره . کانال های وایرلس رو هم تغییر میدم اینترنت وصل میشه ولی باز ی مدت کوتاهی قطع میشه .لطفا اگر راه حلی هست منو راهنمای کنین .با تشکر

نقل قول: مشکل عدم اتصال اینترنت مودم تی چی لینک از طریق وای فای گوشی یا تبلت

نقل قول نوشته شده توسط sarroud مشاهده تاپیک
    سلام من چند وقتیه یه مشکل با مودم تی پی لینک دارم . وقتی با وای فای لپ تاپ به مودم وصلم اینترنت اوکیه ولی وقتی که با وای فای گوشی یا تبلت به مودم وصل میشم بعد یه مدت کوتاهی ( یک یا دو دقیقه یا کمتر) اینترنت قطع میشه ولی هنوز به مودم وصله (مثلا الان لپ تاپم اینترنتش وصله ولی گوشیم قطعه) . فریم ورکشو هم اپدیت کردم ، ریست فکتوری هم کردم ولی بازم همون مشکلو داره . کانال های وایرلس رو هم تغییر میدم اینترنت وصل میشه ولی باز ی مدت کوتاهی قطع میشه .لطفا اگر راه حلی هست منو راهنمای کنین .با تشکر

وای فای گوشی رو خاموش روشن می کنم ،اینترنت وصل میشه و باز دوباره بعد چند ثانیه قطع میشه . کجای تنظیمات مودم بهم ریخته ؟

بیشتر میشه مشکل رو از خوده نت دونست. اما برای روشن شدن مشکل در ابتدا از یه مودم دیگه استفاده کنید و ببینید هنوز مشکل دارید؟ نتیجه رو اعلام کنید.

نقل قول نوشته شده توسط Mask مشاهده تاپیک
    بیشتر میشه مشکل رو از خوده نت دونست. اما برای روشن شدن مشکل در ابتدا از یه مودم دیگه استفاده کنید و ببینید هنوز مشکل دارید؟ نتیجه رو اعلام کنید.
    نه مشکل از نت نیستش چون ب طور همزمان لپ تاپ نتش اوکیه . فک کنم مشکل از آی پی دادن مودمه . اسستاتیک هم تعریف می کنم نمیشه . راه حلی نداره ؟؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1392, 14:01 عصر
  2. سوال: مشکل در اتصال به مودم با KDTeleTools
    نوشته شده توسط morteza271 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 10 خرداد 1391, 13:53 عصر
  3. اتصال یک پاکت پی سی به یه کامپیوتر دسکتاپ از طریق وای فای
    نوشته شده توسط hamed jalili در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 04 خرداد 1389, 16:44 عصر
  4. مشکل عدم اتصال به دیتابیس