نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: تنظیمات تاریخ و ساعت

تنظیمات تاریخ و ساعت

در صفحه login تاریخ ورود و ساعت ورود کاربر ثبت می شود و به عنوان متغییر sesion به بقیه صفحات ارسال می شود اما در هر صفحه تاریخ و ساعت قبلی یا اولیه ثبت می شود در صورتی که باید مرتبا به روز شود اما اینطور نیست چه راه حلی پیشنهاد می کنید.

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    منظورت رو دقیق تر بگو.
    کدت رو اینجا بذار.
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

سلام

هر کاربری با نام کاربری و پسورد خود وارد سیستم می شود و با توجه به سطح دسترسی هر کاربر مجاز به استفاده از صفحات خاصی است . حالا من می خوام کاربر را دنبال کنم هر صفحه ای که می بینه یا تغییر می ده را با زمان انجام کار در جدولی ذخیره بشه
    مشکل اینجاست که وقتی کاربر login میشه همان وقت زمان و تاریخ ثبت می شه ولی وقتی به
    صفحات دیگه می ره ساعتی که ذخیره می شه همان زمان اولیه ایست که کاربر login شده در صورتی که باید هر لخظه زمان و تاریخ به روز شود.امیدوارم توضیحات کامل باشه؟؟؟؟؟

برای یک متغیر! session هر مقداری که برای آخرین بار بهش منتسب! شده باشه در session ثبت میشه!!!!!

نقل قول نوشته شده توسط armin390
    برای یک متغیر! session هر مقداری که برای آخرین بار بهش منتسب! شده باشه در session ثبت میشه!!!!!

سلام

مشکل من هم همینه !!!!وقتی ساعت را بصورت متغیر session به صفحات دیگه ارسال می کنم
    مقدار اولیه که به هنگام login دخیره کرده بود در بقیه صفحات ذخیره می کنه مگر اینکه در همه صفحات (حدودا 150صفحه )تابع ساعت و تاریخ صدا زده شود

کدت رو اینجا بذار.
    ...............................

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •