نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: چگونه از داده های دیتا بیس در برابر کاربران موزی محافظت کنیم

چگونه از داده های دیتا بیس در برابر کاربران موزی محافظت کنیم

سلام
    من تو برنامم دیتا بیسی دارم که اعتبار کاربر برای استفاده از برنامه را در خودش ذخیره میکنه. البته این اعتبار با صد جور روش اصولی و مندرآوردی ذخیره کردم که به سادگی نتونه بره و دستی یک اعتبار برای خودش تعریف کنه و کلا" به ریش من بخنده.
    ولی دیدم کاربر می تونه یکبار که اعتبار خریدار و اونو تو دیتابیس ذخیره کرد از دیتا بیس کپی بگیره و بعد از اینکه اعتبارش تمام شد بانک اطلاعات کپی شده که اعتبار کاربر توش فول بوده را جایگزین دیتا بیس با اعتبار تمام شده بکنه و دوباره شروع به استفاده از نرم افزار کنه.
    کسی راهکاری برای مقابله با این روش داره

برنامه من با SQL Express ویژوال ساخته شده
    دیتا بیس هم در مسیر برنامه است

با تشکر

نقل قول: چگونه از داده های دیتا بیس در برابر کاربران موزی محافظت کنیم

چشمم به این تاپیک خشک شد بلکه یکی یک کلامی بگه حتی در حد ....

نقل قول نوشته شده توسط محمد ذبیحی نژاد مشاهده تاپیک
    چشمم به این تاپیک خشک شد بلکه یکی یک کلامی بگه حتی در حد ....

دوست عزیز منم دنبال این موضوع هستم من بخاطر اینکه ویژوال 2008 به بالا تو ساخت ستاپ دیتابیس sql مشکل داشتن مدت چند ماه بود با 2008 کار میکردم بالاخره فهمیدم sql روش نمیشه رمز گذاشت مگر اینکه داده ها رو رمز نگااری کنی که اینم فقط توی برخی داده ها کاربرد داره مثلا نمیتونی اطلاعات یک شرکت که دایما واکشی میشن رو md5 کرد
    اما میشه یه لوگین برای دیتا بیس sql ساخت بنظرم اونم مفید نبود
    خلاصه بگیم میخام از اکسس استفاده کنم من فقط دنبال شبکه کردن اکسس هستم غیر از اون مشکلی نداره

بخاطر این میگن امنیت sql بالاس که چون اکثر توی شبکه کاربرد داره همون تاید گرفتن از طریق sa
    شما مشکلت بااکسس چیه چرا با اون کار نمیکنی ؟؟

من بخاطر شبکه نشدن رفتم سراغ sql??

این ای دی من تو تلگرامه csharpp
    این همون روش گذاشتن پس روی دیتا بیسه اما من تو sql 2012 چنین امکاناتی ندیدم
    https://www.supremainc.com/en/node/618

اما تو یه سایتی دیدم نوشته بودند sql sever 2005 خودش دیتا بیس رو رمز دار میکنه

اما سیستم من ویندوز 10 هست و sql 2005 نصب نمیشه

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

سلام
    من تو برنامم دیتا بیسی دارم که اعتبار کاربر برای استفاده از برنامه را در خودش ذخیره میکنه. البته این اعتبار با صد جور روش اصولی و مندرآوردی ذخیره کردم که به سادگی نتونه بره و دستی یک اعتبار برای خودش تعریف کنه و کلا" به ریش من بخنده.
    ولی دیدم کاربر می تونه یکبار که اعتبار خریدار و اونو تو دیتابیس ذخیره کرد از دیتا بیس کپی بگیره و بعد از اینکه اعتبارش تمام شد بانک اطلاعات کپی شده که اعتبار کاربر توش فول بوده را جایگزین دیتا بیس با اعتبار تمام شده بکنه و دوباره شروع به استفاده از نرم افزار کنه.
    کسی راهکاری برای مقابله با این روش داره

برنامه من با SQL Express ویژوال ساخته شده
    دیتا بیس هم در مسیر برنامه است

با تشکر
    شما هیچ توضیحی در مورد ساختار برنامه خودت ننوشتی که بشه اظهار نظر کرد، اگر این برنامه تحت وب هست که قاعدتا کاربر به دیتابیس شما دسترسی ندارد ولی اگر برنامه در سیستم کاربر اجرا میشود شما به هیچ عنوان مکانیزم امنیتی رو نباید توی دیتابیس پیاده سازی کنید. شما در مورد برنامه، هدف و روند مکانیزم خودت توضیح بده تا بهتر راهنمایی بگیری

نقل قول نوشته شده توسط alireza_s_84 مشاهده تاپیک
    شما هیچ توضیحی در مورد ساختار برنامه خودت ننوشتی که بشه اظهار نظر کرد، اگر این برنامه تحت وب هست که قاعدتا کاربر به دیتابیس شما دسترسی ندارد ولی اگر برنامه در سیستم کاربر اجرا میشود شما به هیچ عنوان مکانیزم امنیتی رو نباید توی دیتابیس پیاده سازی کنید. شما در مورد برنامه، هدف و روند مکانیزم خودت توضیح بده تا بهتر راهنمایی بگیری
    برنامه ام بروی سیستم کاربر اجرا میشه.
    روند برنامه هم اینه که کابر برای استفاده از نرم افزار باید اعتیار خودشو داخل برنامه با پرداخت هزینه شارژکنه.
    حالا خودتو کاربر برنامه حساب کن. میای و یک بار حساب کاربری خودتو شارژ میکنی بعد برای اینکه دیگه نخواهی هزینه کنی از دیتابیس برنامه کپی میگیری برای خودت بعدا" که اعتبارت تو برنامه تموم شد میای دیتا بیسی که کپی گرفته بودی برای خوت و توش اعتبارت کامل بود را جایگزین دیتا بیس برنامه میکنی. و یا فایل mdf.* برنامه را با برنامه sql management باز می کنی و مستقیما اعتبارتو دستی وارد می کنی(البته برای این مورد اخیر تمهیدات لازم را انجام دادم-همون هزار و یکجور روش مندرآوردی بود که گفتم)
    حالا راهنمایی بفرمایید

کاربر دائمی آواتار m.4.r.m
    محل زندگی
    تبریز

برنامه ام بروی سیستم کاربر اجرا میشه.
    روند برنامه هم اینه که کابر برای استفاده از نرم افزار باید اعتیار خودشو داخل برنامه با پرداخت هزینه شارژکنه.
    حالا خودتو کاربر برنامه حساب کن. میای و یک بار حساب کاربری خودتو شارژ میکنی بعد برای اینکه دیگه نخواهی هزینه کنی از دیتابیس برنامه کپی میگیری برای خودت بعدا" که اعتبارت تو برنامه تموم شد میای دیتا بیسی که کپی گرفته بودی برای خوت و توش اعتبارت کامل بود را جایگزین دیتا بیس برنامه میکنی. و یا فایل mdf.* برنامه را با برنامه sql management باز می کنی و مستقیما اعتبارتو دستی وارد می کنی(البته برای این مورد اخیر تمهیدات لازم را انجام دادم-همون هزار و یکجور روش مندرآوردی بود که گفتم)
    حالا راهنمایی بفرمایید
    این روش فکر نکنم اصولی باشه شما برای ذخیره اعتبار و استفاده از اون می تونی از ریجیستری ویندوز به صورت کد شده استفاده کنی که هر کسی ازش سر در نیاره .

خب چرا ستاب سازی نمی کنی؟

تاپیک های مشابه

1. پر کردن کنترل Image از داده های Binary موجود در بانک
    نوشته شده توسط B.I.O.H.A.Z.A.R.D در بخش WPF
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 22:07 عصر
  2. پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 26 مرداد 1390, 22:30 عصر
  3. چگونه از داده های فرم در یک صفحه استفاده کنم؟
    نوشته شده توسط amirb55 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 25 مرداد 1390, 08:13 صبح
  4. چطور از برنامه های وب در برابر کپی برداری محافظت کنیم
    نوشته شده توسط mmnoody2006 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 11 خرداد 1389, 23:10 عصر
  5. چگونگی پرش از داده های نا معتبر در textbox
    نوشته شده توسط ali_habibi1384 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 12
    آخرین پست: سه شنبه 01 آبان 1386, 12:50 عصر

برچسب های این تاپیک