نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: انتقال کل پوشه پروژه به چند سیستم و عدم اجرای آن بر روی بعضی از سیستمها

کاربر دائمی آواتار دلتنگ اسمان
    محل زندگی
    دل یار

انتقال کل پوشه پروژه به چند سیستم و عدم اجرای آن بر روی بعضی از سیستمها

با سلام
    کل پوشه پروژه رو با فلش بر روی چند سیستم کپی و فایل exe برنامه رو اجرا کردم.
    در یکی از سیستم ها اجرا میشه و به سرور هم وصل میشه. فقط در گزارش گیری خطای عدم اتصال به سرور رو میده.
      string ConnectionString = "server=d-PC;database=matab;User ID=user1;Password=123;";

تصویر خطا:
    Capture.JPG
    در دو سیستم دیگه برنامه اصلا اجرا نمیشه . حتی خطا هم نمیده
    به نظر شما اشکال در چی میتونه باشه؟

کاربر دائمی آواتار sds1920
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: انتقال کل پوشه پروژه به چند سیستم و عدم اجرای آن بر روی بعضی از سیستمها

در مورد این سیستمی که خطا میده من احتمال میدم نام سرور رو بهتره localhost بذارید به جای d-pc.
    ولی در مورد دو سیستم دیگه نظری ندارم

محل زندگی
    دل یار

نقل قول: انتقال کل پوشه پروژه به چند سیستم و عدم اجرای آن بر روی بعضی از سیستمها

ممنون
    ولی تحت شبکه است. باید اسم سرور رو وارد کنم یا IP سرور رو قرار بدم.
    همونطور که گفتم برنامه اجرا میشه و به سرور هم وصل میشه و دیتاگرید پر میشه. فقط مشکلش در موقع گزارشگیریه. که استیمول سافت انجام میشه.
    اون پنج تا dll استیمول هم همراه برنامه است.

محل زندگی
    دل یار

دلیلش رو دقیقا متوجه نشدم ولی فکر کنم سیستم رو ریستارت کردم درست شد . و بدون خطا گزارش رو هم نشون میده.
    اما سوالی که ذهنم رو درگیر کرده چرا در سیستمهای دیگه اصلا اجرا نمیشه.
    فقط رو همین یه کلاینت درست اجرا میشه.(روی این کلاینت VS 2008 نصبه). ربطی داره؟

این پیام خطا مربوط میشه به عدم ارتباط با sql

اول ببین شما با d-pc\\ میتونی فایل های شیر روی این مسیر رو ببینی یا ن (ping با اسم کامپیوتر هم میتونی) اگر شد odbc بزن

محل زندگی
    دل یار

ظاهرا همه چیز درست بود ولی باز هم یه سیستم جواب میداد و روی بقیه جواب نمیداد.
    بالاخره کل پروژه رو از اول ساختم و کدهای قبلی رو توی جدیده کپی کردم حالا دیگه درست شد.

دوست عزیز وقتی از یک سرور اسفاده میکنی
    حتما از IP استفاده کن به دلایل مختلف ممکنه توی شبکه یک کامپیوتر با نام قابل دسترسی نباشه ولی IP مطمئن تر و قابل دسترسی تره

کاربر دائمی آواتار mrprestige
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط دلتنگ اسمان مشاهده تاپیک
    دلیلش رو دقیقا متوجه نشدم ولی فکر کنم سیستم رو ریستارت کردم درست شد . و بدون خطا گزارش رو هم نشون میده.
    اما سوالی که ذهنم رو درگیر کرده چرا در سیستمهای دیگه اصلا اجرا نمیشه.
    فقط رو همین یه کلاینت درست اجرا میشه.(روی این کلاینت VS 2008 نصبه). ربطی داره؟
    سلام دوست من وقتت بخیر ، یه سوال شما برای سرور تون concurrent connections ( تعداد کلاینک هایی که به طور همهنگ از یک سرور تغذیه میشن ) رو مشخص کردید . روی سرور SQL تون کلیک راست کنید Properties رو بزنید و در پنل سمت چپ روی گزینه Connection کلیک کنید و در قسمت Maximum number of concurrent connections تعداد سیستم هاوتن که میخوان از این کانکشن استفاده کنند رو بنویسید . احتمال میدم اشکال از اینجا باشه .

پیروز و موفق باشید
    از کدنویسی لذت ببرید.

محل زندگی
    دل یار

نقل قول نوشته شده توسط mrprestige مشاهده تاپیک
    سلام دوست من وقتت بخیر ، یه سوال شما برای سرور تون concurrent connections ( تعداد کلاینک هایی که به طور همهنگ از یک سرور تغذیه میشن ) رو مشخص کردید . روی سرور SQL تون کلیک راست کنید Properties رو بزنید و در پنل سمت چپ روی گزینه Connection کلیک کنید و در قسمت Maximum number of concurrent connections تعداد سیستم هاوتن که میخوان از این کانکشن استفاده کنند رو بنویسید . احتمال میدم اشکال از اینجا باشه .

پیروز و موفق باشید
    از کدنویسی لذت ببرید.
    بعید میدونم به این موارد ارتباطی داشته باشه.
    مشکل از خود برنامه بود. همونطور که توی پست 6 گفتم یه پروزه جدید ساختم و کدهای پروژه قبلی رو توی اون کپی کردم. درست شد.

کاربر دائمی آواتار mrprestige
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط دلتنگ اسمان مشاهده تاپیک
    بعید میدونم به این موارد ارتباطی داشته باشه.
    مشکل از خود برنامه بود. همونطور که توی پست 6 گفتم یه پروزه جدید ساختم و کدهای پروژه قبلی رو توی اون کپی کردم. درست شد.
    نه آخه شما از اون طریق هم میتونی تعیین کنی چندتا کانکشن به طور همزمان روی یه سرور کار کنن ، ولی خب حالا متوجه شدی ایراد کجا بود ؟! ممنون میشم بگی .

محل زندگی
    دل یار

نقل قول نوشته شده توسط mrprestige مشاهده تاپیک
    نه آخه شما از اون طریق هم میتونی تعیین کنی چندتا کانکشن به طور همزمان روی یه سرور کار کنن ، ولی خب حالا متوجه شدی ایراد کجا بود ؟! ممنون میشم بگی .
    عرض کردم. پروژه جدید(دقیقا مثل قبلی) ساختم و کدهای قدیمی رو توی جدیده کپی کردم حل شد.

تاپیک های مشابه

1. انتقال اطلاعات یک فرم به چند فرم دیگر
    نوشته شده توسط ahmaduo در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 28 اسفند 1393, 09:10 صبح
  2. تقسیم پروژه به چند پارت و واگذاری به نفرات
    نوشته شده توسط csharpprogramer88 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 04 مهر 1393, 18:51 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 15 مرداد 1390, 01:27 صبح
  4. انتقال پروژه به یک سیستم دیگه