نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: پوش نوتیفیکیشن

Question پوش نوتیفیکیشن

درود بر همگی
    ببخشید دوستان من با اینتلی جی یه اپلیکیشن اندروید زدم میخواستم براش پوش نوتیفیکیشن هم قرار بدم
    میخواستم از سایت پارسه استفاده کنم مثل اینکه دیگه خدمات نمیده خواستم از پوشه استفاده کنم یه مشکلی که دارم اینکه در تنطیماتش یه بخش کد در پوشه build.gradel داره که من در اینتلی جی یه همچین بخشی ندارم میشه منو راهنمایی کنید چیکار کنم ؟ سپاس

نقل قول: پوش نوتیفیکیشن

از سایت چشمک استفاده کن. یه سرویس ایرانی مبتنی بر سرویسهای گوگل رو بهتون میده

کاربر دائمی آواتار CsharpNevisi
    محل زندگی
    تهران

من متوجه نمیشم چرا برنامه نویسان ایرانی از سرویس های پوش نوتیفیکیشن استفاده میکنن ... واقعا این کار کار سختی نیست ... به هیچ عنوان هم کار سختی نیست که از ابزارهای آماده استفاده میکنید ... تعریفی که من از نوتیفیکشن دارم اینه که مثلا یه اطلاعاتی مثل پیغام رو از سرور میگیره و به کاربر اطلاع میده ... اگه تعریفم ازش اشتباده ممنونتون میشم که کاملش کنید ولی اگر درسته من حاظرم یه تایپیک اموزشی برای ساخت پوشنوتیفیکیشن اختصاصی درست کنم براتون که این سرویسای آماده رو کنار بذاریم

به احتمال اینکه خودشون رو درگیر این موارد برنامه نویسی و سایت و سرور دامین نکنن. فقط همین. بد نیست اتفاقا خوبه. برای کسایی که سایت و اینا نمیخان. اگه کسی داره خیلی راحته. مثلا من با سوکت نود جی اس کلی آن تایم میفرستم ولی همه شرایط ما رو که ندارن

نقل قول نوشته شده توسط CsharpNevisi مشاهده تاپیک
    من متوجه نمیشم چرا برنامه نویسان ایرانی از سرویس های پوش نوتیفیکیشن استفاده میکنن ... واقعا این کار کار سختی نیست ... به هیچ عنوان هم کار سختی نیست که از ابزارهای آماده استفاده میکنید ... تعریفی که من از نوتیفیکشن دارم اینه که مثلا یه اطلاعاتی مثل پیغام رو از سرور میگیره و به کاربر اطلاع میده ... اگه تعریفم ازش اشتباده ممنونتون میشم که کاملش کنید ولی اگر درسته من حاظرم یه تایپیک اموزشی برای ساخت پوشنوتیفیکیشن اختصاصی درست کنم براتون که این سرویسای آماده رو کنار بذاریم
    سلام سوال من از شما اینه چه جوری (با چه کتاب خونه ای یا روشی) میخای پیام رو از سرور به اپ ارسال کنی؟ یا میخای از روشنی استفاده کنی که اپ متوالیا به سرور (api مربوطه) سرک بکشه و بررسی کنه که آیا باید پوش نوت انجام بگیره یا نه؟

کاربر دائمی آواتار CsharpNevisi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط JYasProgramer مشاهده تاپیک
    سلام سوال من از شما اینه چه جوری (با چه کتاب خونه ای یا روشی) میخای پیام رو از سرور به اپ ارسال کنی؟ یا میخای از روشنی استفاده کنی که اپ متوالیا به سرور (api مربوطه) سرک بکشه و بررسی کنه که آیا باید پوش نوت انجام بگیره یا نه؟
    شما دو تا روش برای این کار داری .. یا میتونی به قول خودتون یه api بنویسی که این کارو انجام بدی یا با استفاده از ارتباط بلادرگ این کارو بکنی ....

هر کدوم از موارد بالا در جای خودشون کاربرد داره ... شما از سرویس اماده ام استفاده کنی با یکی از روش هایی که گفتم این کارو براتون انجام میده .

سلام
    میشه آموزش ساده و کوتاه لطف کنید و بگذارید
    ممنون میشم

سرچ کنید دوست عزیز. کدهای آماده و مثالهای نمونه پره تو اینترنت

درود بر شما
    رفتم سراغش اتفاقن آماده هم کردم ولی اون موقع که کد ها رو میزدم فکرم این بود که از هاست رایگان استفاده کنم که مثل اینکه از هاست رایگان نمیشه برای ارسال پوش نوتیفیکیشن استفاده کرد و من هم نمیخواستم خیلی درگیر خرید هاست و اینا بشم برای همین خواستم ز این سرویس ها استفاده کنم و مشکل اینجاست که این سرویس ها همه خدماتشون رو بر اساس اندروید استدیو میدن و اینتلی جی یه کوچولو با اندروید استدیو متفاوته

تاپیک های مشابه

1. تبادل تبلیغات + پوش نوتیفیکیشن + پاپ آپ
    نوشته شده توسط androidcrop در بخش آگهی‌ها
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 03 خرداد 1399, 20:45 عصر
  2. هکلاه برداری: شدار در مورد ارسال پوش نوتیفیکیشن
    نوشته شده توسط raha_jon در بخش Android Studio
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 21 بهمن 1394, 10:45 صبح
  3. درخواست تبلیغ پوش نوتیفیکیشن
    نوشته شده توسط AppLex در بخش Android Studio
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 24 آبان 1394, 09:39 صبح
  4. کسی پوش نوتیفیکیشن داره برام ارسال بکنه ؟
    نوشته شده توسط arash127 در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 10 آبان 1394, 08:07 صبح
  5. آموزش برای پوش نوتیفیکیشن توسط سایت parse
    نوشته شده توسط farhadr1375 در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 09 مهر 1394, 12:04 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید