نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تحلیل کد

کاربر دائمی آواتار Black_Hammer
    محل زندگی
    نسیم شهر

Post تحلیل کد

سلام دوستان میشه لطفا بگید این کد چی کار می کنه یا اصلا این سینتکس چی کار می کنه ؟
    var students = from s in db.Students select s;
    منظورم کلمه های کلیدی from , select هست که اینجا امده ممنونم می شم راهنمایی کنید.

کاربر دائمی آواتار mrprestige
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: تحلیل کد

سلام دوست من ، این کد شما انتخاب یه جدول به روش LINQ هست . در مرحله اول بگم اون s اسم یه متغییر هست که میتونه هر اسمی دیگه باشه برای این از متغییر استفاده میکنیم تا به وسیله یه واسط بتونیم جدول رو Select ( انتخاب) کنیم و محتویات اون رو نمایش بدیم این از این . مرحله بعد : ببین کلمه به کلمه معنی میکنم یعنی چی from s in db.Students این خط اول میاد جدول Student رو میریزه داخل متغییر s و به این صورت میتونی معنیش کنی که از s که در داخلش جدول student از پایگاه داده db هست ( این تا اینجا ) حالا Select s یعنی انتخاب کن s رو . پس اینجا s مون میشه همون جدول Student و در واقع جدول Student بهمراه محتویاتش انتخاب میشه . امیدوارم عرائضم براتون گیرا بوده باشه دیگه حداکثر سعی ام رو کردم تا از اصطلاحات بزنم مبادا خسته کننده باشه .

معادلش در ado هست
    select *  from student

با اجازه اساتید ...
    اون var student = هم ینی دوباره یه متغیر به اسم student میسازه و مقداری که سلکت کردیم و داخل s ریختیم رو دوباره داخل این student میریزه، چون نوع داده برامون مشخص نبوده بجای string , int ,... از کلمه var استفاده کردیم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •