نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: کلیک روی یک دکمه از طریق Webbrowser

Question کلیک روی یک دکمه از طریق Webbrowser

سلام دوستان عزیز طاعات و عباداتون قبول باشه.
    بنده حقیر میخوام روی یک دکمه کلیک کنم موفق نمیشه خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید.
    کد دکمه به این شکل هست :
    کد HTML:
    <input type="submit" class="btn primary" style="font-size:9pt;width:220px;" onclick="document.getElementById('npform').target='_self';document.getElementById('npform').action='/panel786887354/new_post';document.getElementById('npform').submit();" value=" ارسال مطلب و بازسازی سایت ">
    از کد زیر هم استفاده کردم جواب نداد

HtmlElementCollection elc = this.webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("in  put");
    foreach (HtmlElement el in elc)
    {
    if (el.GetAttribute("value").Equals("ارسال مطلب و بازسازی سایت"))
    {
    el.InvokeMember("Click");
    }
    }

نقل قول: کلیک روی یک دکمه از طریق Webbrowser

با توجه به این که توی رویداد کلیک دکمه ای که شما دارید روش کلیک میکنید داره یکسری دستور جاوا اسکریپت رو اجرا میکنه نیازی نیست که حتما دکمه رو کلیک کنید. میتونید اون دستور ها رو اجرا کنید. به این شکل:

wb.Document.GetElementById("npform").SetAttribute(  "target", "_self"); 
    wb.Document.GetElementById("npform").SetAttribute( "action", "/panel786887354/new_post");
    wb.Document.GetElementById("npform").InvokeMember( "submit") ;

اگر میخوای دقیقا روی کمه کلیک کنی باید trace کنی ببینی کجا به المنتی که میخوای نمیرسه برای این که :
    1- ممکنه elc پر بشه یا نه چون درست نوشته نشده و بینش فاصله قرار داره.
    2- ممکنه توی صفحه بیشتر از یک input باشه پس به submit نرسی و باید تگ به تگ بری جلو تا به submit برسی.
    3- مقایسه value با مقدار فارسی که نوشتی کار درستی نیست و بهتره که چک کنی ببنی type برابر submit هست یا نه یا از طریق class بهش برسی
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

نقل قول نوشته شده توسط Mani_rf مشاهده تاپیک
    با توجه به این که توی رویداد کلیک دکمه ای که شما دارید روش کلیک میکنید داره یکسری دستور جاوا اسکریپت رو اجرا میکنه نیازی نیست که حتما دکمه رو کلیک کنید. میتونید اون دستور ها رو اجرا کنید. به این شکل:

wb.Document.GetElementById("npform").SetAttribute(  "target", "_self"); 
    wb.Document.GetElementById("npform").SetAttribute( "action", "/panel786887354/new_post");
    wb.Document.GetElementById("npform").InvokeMember( "submit") ;

اگر میخوای دقیقا روی کمه کلیک کنی باید trace کنی ببینی کجا به المنتی که میخوای نمیرسه برای این که :
    1- ممکنه elc پر بشه یا نه چون درست نوشته نشده و بینش فاصله قرار داره.
    2- ممکنه توی صفحه بیشتر از یک input باشه پس به submit نرسی و باید تگ به تگ بری جلو تا به submit برسی.
    3- مقایسه value با مقدار فارسی که نوشتی کار درستی نیست و بهتره که چک کنی ببنی type برابر submit هست یا نه یا از طریق class بهش برسی
    سلام خیلی منونم از زحمت شما کدها رو نتونستم جواب بدم فرم رو پر میکنم اما روی دکمه به هر روشی میزنم کلیک نمیشه شایدم مشکل از دستورات منه.
    خیلی از کدهای دیگر رو هم تست کردم نتیجه نگرفتم راه دیگری به نظرتون نمیرسد.
    این روش هایی رو هم که اشاره کردید حتماً جواب میدن اما تخصصی می باشند که پیاده سازیش برام سخته یعنی نمی دونم باید چیکارش کنم.

کد HTML صفحه ای رو که میخوای روی دکمه اش کلیک کنی رو بگذار ببینم لطفا

واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

سلام ببخشید از تاخیر مهندس جان کد html به شکل زیر است من دستورات قبلی شما رو روش تست کردم جواب نداد روش های دیگتون هم برام گنگ بود.
    خدمت شما :
    کد HTML:
    <input type="submit" class="btn primary" style="font-size:9pt;width:220px;" onclick="document.getElementById('npform').target='_self';document.getElementById('npform').action='/panel291443248/new_post';document.getElementById('npform').submit();" value=" ارسال مطلب و بازسازی سایت ">
    1.png

نه منظورم رو بد رسوندم. من میخوام المنت به المنت توی کد های HTML جلو برم تا برسم به دکمه.
    توی وب یه چیزی وجود داره به اسم DOM Tree(توی این لینک درباش رو بخون.) و من به اون نیاز دارم برای این که المنت به المنت جلو برم.
    برای همین عکس از کد ها برام کارایی نداره. لطفا یا لینک صفحه رو بهم بده که بتونم بررسی کنم یا HTML کامل رو .

رنگ رنگی | آموزش

نقل قول نوشته شده توسط Mani_rf مشاهده تاپیک
    نه منظورم رو بد رسوندم. من میخوام المنت به المنت توی کد های HTML جلو برم تا برسم به دکمه.
    توی وب یه چیزی وجود داره به اسم DOM Tree(توی این لینک درباش رو بخون.) و من به اون نیاز دارم برای این که المنت به المنت جلو برم.
    برای همین عکس از کد ها برام کارایی نداره. لطفا یا لینک صفحه رو بهم بده که بتونم بررسی کنم یا HTML کامل رو .
    سلام در این صفحه است.
    لطفا پس از ورود با نام کاربری : mosafers و رمز : Abc123456
    به قسمت ارسال مطلب برید در انتهای همین صفحه این دکمه قرار دارد.
    مچکرم از شما به خاطر وقت ارزشمندتون

کسی نیست راهنمایی کنه

دوستان کسی همچین تجربه ای نداشته منو راهنمایی کنه. بتونم رو این دکمه کلیک کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

سلام
    من هم تست کردم جواب نداد

وقتی با فایرفاکس یا کروم میری داخل سایت و سورس رو میبینی ، اون کدها وجود داره

اما اگه با وب بروزری که در پروژه استفاده کردی سایت رو باز کنی ، اون کدها اصلان وجود نداره

بنظرم از یه بروزر دیگه استفاده کن

نقل قول نوشته شده توسط 336699 مشاهده تاپیک
    سلام
    من هم تست کردم جواب نداد

وقتی با فایرفاکس یا کروم میری داخل سایت و سورس رو میبینی ، اون کدها وجود داره

اما اگه با وب بروزری که در پروژه استفاده کردی سایت رو باز کنی ، اون کدها اصلان وجود نداره

بنظرم از یه بروزر دیگه استفاده کن
    سلام نمیشه به صورت دیگر از دستورات دیگر استفاده کرد در جایی دیدم index دکمه را وارد میکرد در وب مثلا روی دکمه شماره 3 کلیک میکرد.

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: با کلیک روی یک دکمه به یک قسمت خاص از صفحه برویم؟
    نوشته شده توسط bftarane در بخش jQuery
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 15 خرداد 1393, 00:17 صبح
  2. سوال: مشکل در نمایش گزارشات در datalist پس از کلیک روی یک دکمه
    نوشته شده توسط mehrdad85 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 14 دی 1389, 08:50 صبح
  3. Click کردن روی یک دکمه از طریق کد
    نوشته شده توسط egoldashraf در بخش C#‎‎
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 12 اسفند 1386, 17:58 عصر
  4. ایجاد رکورد تازه با کلیک روی یک دکمه