صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 85 از 85

نام تاپیک: می دونید با برنامه نویس چی کار کردین ؟

نمیدونم این طرز تفکر غلط از کجا پیدا شده که
    "سایت برنامه نویس متعلق به جمع مدیران هست و هر هزینه ای که به عنوان کمک مالی پرداخت میشه بین این گروه تقسیم شده و ماهیانه به حساب های بانکیشان واریز میشه."
    اگر کسی میدونه ریشه مطلب فوق کجاست به من هم اطلاع بده!
    مشکل اصلی سایت در حال حاضر مشکلات مالی است. ولی خواهش می کنم زین پس در مورد مسائل مالی صحبتی نکنید.
    همونطور که تا الآن با مشکلات سایت دست و پنجه نرم کردیم باز هم اینکار رو خواهیم کرد ( در این میان دوستانی هم صادقانه در کنار ما بوده اند و امیدوارم همچنان باشند ). پیشنهادات سازنده دوستان حتما بررسی خواهند شد. ولی به این نکته دقت داشته باشید که اینکه من نوعی یه نظری بدم و دیگران بهش عمل نکنند دلیل نمیشه که پیشنهاد من رو در نظر نگرفته اند. شاید بعضی از نظرات در ظاهر خوب باشه و روی کاغذ عملی به نظر بیاد ولی در واقعیت قابل اجرا نیستند.
    "ما را به خیر تو امید نیست ، .. شر مرسان"
    آخرین ویرایش به وسیله M-Gheibi : دوشنبه 10 مهر 1385 در 14:04 عصر

در ادامه صحبت های آقای غیبی لازم است این نکته را هم ذکر کنم

" همه دوستان و عزیزانی که خالصانه برای داشتن این محیط علمی و در عین حال صمیمی تلاش میکنند به خاطر بیکاری و جهت پر کردن اتلاف وقت خالی خودشون نیست. "

در اینجا وظیفه خود میدانم مراتب قدردانی خود را از این عزیزان به جای آورم.

آقای مهدی کرامتی
    با وجود تمامی مشکلات، پستی و بلندی ها، همواره نهایت تلاش و سعی خود را در راستای پیشرفت و اعتلای سایت کرده اند.

آقای اینپرایز
    که همیشه با راهنمایی های صحیح و مطالب علمی شان چرخه حرکت سایت را پایدار و استوار نگه داشته اند.

آقای امید متقی
    همواره شاهد پشتیبانی های علمی و بالاخص فنی سایت توسط این عزیز بوده و هستیم.

آقای مسعود غیبی
    هماهنگی ها و فعالیت های مدیریتی ایشان، باعث پیشرفت روز افزون سایت شده است.

آقایان رضایی، ثباتی ، کشاورز ، ربیعی ، ذوالقدر، خرسندی ،راد، مهدوی ، حیدری کیا ، توکل ، وکیلی ، علمی ، حسین زاده ،القاس پور، Anti_Evil،seyedof،zehs_sha،shaniaki،
    بی شک بدون وجود اطلاعات علمی این عزیزان این موفقیت میسر نمی شد.

در آخر از تمامی عزیزان و دوستانی که ما را در این راه یاری میکنند تشکر و قدردانی می نمایم.
    آخرین ویرایش به وسیله Identifier : دوشنبه 10 مهر 1385 در 15:07 عصر

کاربر دائمی آواتار mononoor
    محل زندگی
    شهر گلها
    ببخشید در کجا نوشته شده است که سایت برای مدیران آن درآمدزا است؟ من که پیدا نکردم می‌توانید لینک بدهید

به هر حال هر نظری یکسری مزایا دارد و یکسری معایب که اگر بنشینیم و صادقانه آنها را بررسی کنیم فکر کنم به نتیجه قابل قبولی برسیم. مثلاً از مدیران سایت هیچکدام به پیشنهاد من پاسخی ندادند البته می‌دانم که شما خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانید ولی برای حل مشکل یا به دیگر کاربران نیاز دارید یا ندارید اگر نیاز دارید پس باید نظرات آنها را نیز بشنوید و اگر ندارید که خوب بگویید تا ما هم بدانیم و شما را با مشکلات خود تنها گذاشته و کاری به کار شما نداشته باشیم.
    ولی این را هم فراموش نکنید که
    بنی آدم اعضاء یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
    چو عضوی بدرد آورد روزگار دیگر عضو‌ها را نماند قرار

شاد و خرم باشید.

.

به هر حال هر نظری یکسری مزایا دارد و یکسری معایب که اگر بنشینیم و صادقانه آنها را بررسی کنیم فکر کنم به نتیجه قابل قبولی برسیم
    اگر نظر میدهید معنیش اینه که تصور می کنید بهش اهمیت داده میشه (که مطمئنا این طور هم هست) در غیر این صورت در افکارتون تجدید نظر کنید. اگر برای تک تک نظرات توی این بخش شروع به بحث نمیشه علتش اینه که کسانی که این محیط رو بوجود آورده اند بیش از این فرصت ندارند تا مشکلات سایت رو برای تک تک کاربران توضیح بدن تا این عزیزان هم زحمت بکشن قانع بشن که نظرشون به چه علت غیر عملی یا در حال بررسی است.

البته می‌دانم که شما خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانید
    شما دنبال ارثیه خودتون اینجا می گردید یا نظر دارید؟ اگه نظرتون رو دادید بیش از این وقت طلف نکنید. وقت طلاست، سعی کنید اگر این سایت برای شما مفیده، شما هم کاری کنید تا برای دیگران مفید باشه، در غیر این صورت، اجازه بدید کسانی که می تونن کاری کنند که این سایت برای دیگران مفید باشه (که تا حالا با تمام مشکلاتش تا حد مناسبی خوب تونستن این کار رو انجام بدن) این کار رو انجام بدن.

یا به دیگر کاربران نیاز دارید یا ندارید اگر نیاز دارید پس باید نظرات آنها را نیز بشنوید و اگر ندارید که خوب بگویید تا ما هم بدانیم و شما را با مشکلات خود تنها گذاشته و کاری به کار شما نداشته باشیم.
    در اینجا هیچ کس به هیچ چیز نیاز نداره. مدیران اینجا دارن تلاششون رو می کنن تا محیطی هر چه پربار تر و سالم تر رو بوجود بیارن. به خاطر همین مساله این بخش بوجود اومده تا از ایده های خوب هرچند ساده مثل تعویض آیکون های بخش استفاده بشه و بسیار زیاد هم استفاده شده و همین حالا هم در مورد چند تا از اونها قویاً داره بحث میشه.
    اما گاها این مشکل بعضی از افراده که تصور می کنن به دانش و تجربه بالای اونها دیگران نیاز دارند، که خوب متاسفانه آن کس که نداند و نداند که نداند هم تکلیفش مشخصه.

بنی آدم اعضاء یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
    چو عضوی بدرد آورد روزگار دیگر عضو‌ها را نماند قرار
    شما فقط خودتون رو عضو بنی آدم می دونید؟ قسم می خورم اگر این سایت به دردت نمی خورد یک لحظه هم اینجا نمی موندی. یک بار یک محاسبه کردم که دوستان حذفش کردند. با مراجعه به پروفایل چند تا از دوستانی که شمشیر رو از رو بستند یک آمار ساده تهیه کردم. این آمار نشون می داد که به طور متوسط این دوستان 25 درصد وقتشون رو به سوال پرسیدن اینجا می گذرونن، و حال اینکه این عدد برای امثال کرامتی چیزی نزدیک به 1 درصده. گمان نمی کنم محاسبه پیچیده ای لازم داشته باشه. پروفایل ها در دسترس همه هست.
    شما تنها قصدت از فعالیت اینجا به خاطر دگر عضوهاست؟ اگر نه چرا از امثال کرامتی انتظار داری تنها قصدشون سرویس دادن به دگر عضوها باشه. گرچه که بوده و خواهد بود.

ضمنا به نظر میرسه این تاپیک داره محل تفریح و به قول اینپرایز عرض اندام امثال من میشه. اگر صلاح می دونید این تاپیک بسته بشه.
    آخرین ویرایش به وسیله titbasoft : دوشنبه 10 مهر 1385 در 18:30 عصر
    هر که بر مرکب باطل نشیند ، در سراى پیشمانى فرودش مى‏آورند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    دوستان سلام
    این تاپیک داره به جاهای باریک کشیده میشه .
    خواهشن موضوع را حل شده تلقی نمائید و دنباله بحث را نگیرید چون :
    1. هیچ نتیجه ای نداره و کسی هم نمیتونی کسی را قانع کنه و کسی هم قانع نمیشه
    2. فقط باعث حجیم تر شدن دیتا بیس سایت میشه فکر میکنید چند درصد از حجم دیتا بیس را این موضوعات که نه تنها هیج بار آموزشی ندارند بلکه حتی بار اطلاع رسانی را هم ندارند پر کرده است ؟

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •