نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشاوره - مشکل در ساخت قفل نرم افزاری

مشاوره - مشکل در ساخت قفل نرم افزاری

سلام . من میخوام بر اساس سریال سی پی و هارد و مادربرد یک سریال تولید و براساس آن به مشتری لایسنس بدم. مشکل اینجاست اگر مشتری پس از چندی قصد تعویض سیستم داشته باشد چه راه کاری وجود دارد چون می تواند از برنامه در همان سیستم قبل استفاده کند.

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: مشاوره - مشکل در ساخت قفل نرم افزاری

منظور شما اینه کاربر نرم افزار شما رو فقط روی یک کامپیوتر اجرا بکنه و نتونه روی چند سیستم متعدد اجراش بکنه؟
    راهکار خوب قفل سخت افزاری هست
    راه دیگش با نرم افزار اینه اطلاعات سخت افزاری مشتری موقع نصب برنامه به وب سایت شما با کد نرم افزار رجیستر بشه و برای دفعات بعد تکراری نصب نکنه

نقل قول نوشته شده توسط ali_md110 مشاهده تاپیک
    منظور شما اینه کاربر نرم افزار شما رو فقط روی یک کامپیوتر اجرا بکنه و نتونه روی چند سیستم متعدد اجراش بکنه؟
    راهکار خوب قفل سخت افزاری هست
    راه دیگش با نرم افزار اینه اطلاعات سخت افزاری مشتری موقع نصب برنامه به وب سایت شما با کد نرم افزار رجیستر بشه و برای دفعات بعد تکراری نصب نکنه
    بله منظورم همینه . بر اساس بر سریال تولید شده کدی بهش بدم و برنامه ش رجیستر بشه.در صورتیکه کاربر چند مدت بعد مثلا بگه سیستمم را عوض کردم و دوباره سریال بده آیا باید بهش بدم ؟؟(ممکنه در سیستم قبل هم برنامه اجرا بشه )
    درمورد قفل سخت افزاری اون موقع مسائل مربوط به پست و ساخت پکیج نرم افزاری پیش میاد .نمی خام زیاد درگیر بشم (چون شخصی کار میکنم)

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

خب این به سیاست نرم افزاری شما بر میگرده که عنوان کنید فقط 2 بار سریال داده میشه
    و اگر بخاید متعدد به یک کاربر سریال بدید چاره ای ندارید جز قبول اینکه کاربر بر روری سیستمهای قبلی هم نرم افزار شما رو اجرا بکنه
    البته یک راه چاره که زیاد مطمئن نیست اونم به محض انلاین شدن سیستم های قبلی هست که نرم افزار بیاد اتوماتیک برنامه رو قفل بکنه
    که اینم ممکنه کاربر هرکز به اینترنت وصل نشه
    ویا میتونید تو برنامتون کاری بکنید که پس از هر چند روز مثلا یک ماه یکبار کاربران نیاز به وصل شدن به وب سایت شما باشند برای دریافت کد جدید
    و کاربری کد جدید دریافت بکنه که کد اضلی اون معتبر باشه

مدیر بخش آواتار danialafshari
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است

نقل قول نوشته شده توسط mrali.jalali مشاهده تاپیک
    سلام . من میخوام بر اساس سریال سی پی و هارد و مادربرد یک سریال تولید و براساس آن به مشتری لایسنس بدم. مشکل اینجاست اگر مشتری پس از چندی قصد تعویض سیستم داشته باشد چه راه کاری وجود دارد چون می تواند از برنامه در همان سیستم قبل استفاده کند.
    با سلام
    برای حل این مشکل باید به جای فقط استفاده از کد نرم افزاری که توسط سخت افزار تولید میشود یک کد دیگر هم قرار بدید با عنوان شناسه محصول.
    توسط شناسه محصول می تونید مشخص کنید که به چه کسی(شناسه محصول) چند تا کد بدید
    کد فعال سازی هم ترکیب شناسه محصول و شناسه سخت افزاری/نرم افزاری است
    موفق باشید
    لطفاً از پرسیدن سوال در خصوصی خودداری کنید.
    قبل از ایجاد تاپیک، حتماً قوانین سایت را مطالعه فرمایید.
    قوانین پرسش های دانشجویی
    برای درست وارد شدن کد در قالب C#‎‎‎ سایت، ابتدا کد رو درون Notepad.exe کپی سپس از اونجا به سایت در قالب C#‎‎‎ منتفل کنید
    نرم افزار code manager دستیار برنامه نویسان جهت نگهداری کد ها

کاربر دائمی آواتار group45
    محل زندگی
    کرمان

با سلام
    شما برای اینکه بفهمید برنامه مال کیه و تا حالا چند بار از شما لایسنس گرفته نیاز به یه کد دارید برای هر برنامه
    برای اون مشکلتونم به نظر من برنامتون با استفاده از همون سریال هارد و غیره یه کد بسازه بعد اون کد یه جوری به دست شما برسه و شما با یه برنامه اون کد رو بگیرید و یه کد دیگه تولید کنید و به طرف بدید. اینجوری مشکل تغییر سیستم اون حل میشه. و تو برنامتون میتونید یه گزینه برای چک کردن لایسنس بزارید که چند بار از شما کد فعال سازی گرفته و با چه شماره هایی.
    اگه مثلا تعدادش از دو تا بیشتر شد. اخطار بده و شما بهش لایسنس ندید.

تاپیک های مشابه

1. مشکل در ساخت قفل نرم افزاری
    نوشته شده توسط mehran788 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 02 اردیبهشت 1395, 15:22 عصر
  2. سوال: مشکل در ساخت قفل نرم افزاری
    نوشته شده توسط vahidth در بخش C#‎‎
    پاسخ: 37
    آخرین پست: یک شنبه 29 فروردین 1395, 09:29 صبح
  3. سوال: دوستان کمک در خصوص ساخت قفل نرم افزاری
    نوشته شده توسط nazari546 در بخش VB.NET
    پاسخ: 2