صفحه 1 از 8 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 314

نام تاپیک: سوال و جواب تاپبک "آموزش نحوه استفاده از ابزارهای جانوس janus "

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

Smile سوال و جواب تاپبک "آموزش نحوه استفاده از ابزارهای جانوس janus "

با سلام خدمت دوستان

این تاپیک برای سوال و جواب در مورد آمورش هاست.

تاپیک آموزش
    آموزش نحوه استفاده از ابزار های جانوس janus

با تشکر از همه شما دوستان که لطف و محبت دارید
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud.Afrad : سه شنبه 21 آذر 1396 در 01:12 صبح

نقل قول: آموزش نحوه استفاده از ابزار های جانوس و برنامه سازی مانند خود جانوس

سلام دوست عزیز تا حالا عالی بوده ادامه بدید
    اگر یه فرمی بخوایم که بالاش منوبار باشه بعد toolbar باشه وبعد یه پنل چطوریه؟منظورم اینه از tab استفاده نشه
    حالت آینه ای بودن ابزار و استفاده از گرید و...
    مثل این:

Untitled-1.jpg
    یا کاملترش:
    01.jpg

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

البته این رو جواب میدم ولی در طول آموزش اگه بخوام یکی یکی خواسته ها رو جواب بدم به آموزش اصلی نمیرسم
    برای اینکار شما اول یک menu روی فرم میزاری و بعد یک ribbon میزاری بعد گزینه ها ی زیر رو غیر فعال میکنی یعنی false میکنی
    showCaptionBar
    showControlBoxButton
    showCustomizeButton
    showCustomizeMenu

بعد طبق روشی که گفتم پنل میسازی و بقیه ابزار ها رو توش میچینی
    این روش با ribbon بود که حداقل یک tab داره
    البته میشه از toolbox هم استفاده کرد که به موقع توی آموزش میزارم

فعلا با توجه به آموزش پیش بریم بعد از اتمام میاییم طبق خواسته شما هر چی رو خواستید میچینیم

لازم به توضیحه که من هم کاملا و 100% ابزار ها رو آشنایی ندارم و تا اونجایی که بلد باشم و بشه یک پروژه رو هندل کرد پیش میریم برای باقیش از دوستان دیگه هم استفاده میکنیم

اصلا باز کردید ببینید چی بوده؟
    آره باز کردیم ولی مثل بقیه PDF ها رفتن توی سیاه چاله ای به نام هارد دیسک
    شوخی کردم(نزدیک به واقعیت)، ادامه بده لا اقل چندسال دیگه کسانی پیدا میشه استفاده کنن

سلام
    دوست عزیز جناب zarrinnegar
    ممنون از اینکه وقت میزارین و این آموزشها رو میزارین،امیدوارم که تا آخر ادامه بدین
    موقعی که ریبون اضافه میکنم و right to left فرم رو true می کنم، ریبون از فرم میزنه بیرون و همچنین باید دراین موقع tab ها هم از راست به چپ چیده بشن که نمیشن
    ممنون میشم جواب بدین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

موقع Right toleft کردن ریبون میزنه بیرون ؟
    میشه یه عکس ازش بگیری بزاری ببینم

tab ها راست به چپ نمیشن این قسمت توی جانوس و تو ابزار های دیگه هم که حالت ریبون دارن راست چین نمیشن مگر اینکه سورس برنامه رو داشته باشیم و داخلش دستکاری کنیم که راست به چپ بشن

توی ویندوز 7 این مشکلو ندارم و فقط تو ویندوز xp این مشکل هست(بیرون زدن ریبون موقع right to left کردن form)

سلام. امیدوارم این دیگه Warez Activity نباشه
    ممنون از آموزش بسیار مفیدتون.

بدلیل اینکه شما حتما تویه پروژه هاتون ازش استفاده کردید آیا سرعت برنامه رو پایین نمیاره؟ (برای اطلاعات زیاد). بعدا به مشکل بر نخوردید؟ (اجرای برنامه در سیستم های مختلف) و در کل من دارم یه پروژه برای فروش می نویسم حالا شما توصیه می کنید از این ابزار استفاده کنم (نسخه 3.5 کرک شدش) یا نه؟

در مورد اختلاف سرعت و باگها، نسخه کرک شدش و نسخه اصلی چقدر اختلاف دارن؟ اگر بخوام نسخه اصلی رو بخرم از کجا باید بخرم و چقدر؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط maktab مشاهده تاپیک
    سلام. امیدوارم این دیگه Warez Activity نباشه
    ممنون از آموزش بسیار مفیدتون.

بدلیل اینکه شما حتما تویه پروژه هاتون ازش استفاده کردید آیا سرعت برنامه رو پایین نمیاره؟ (برای اطلاعات زیاد). بعدا به مشکل بر نخوردید؟ (اجرای برنامه در سیستم های مختلف) و در کل من دارم یه پروژه برای فروش می نویسم حالا شما توصیه می کنید از این ابزار استفاده کنم (نسخه 3.5 کرک شدش) یا نه؟

در مورد اختلاف سرعت و باگها، نسخه کرک شدش و نسخه اصلی چقدر اختلاف دارن؟ اگر بخوام نسخه اصلی رو بخرم از کجا باید بخرم و چقدر؟
    من از این ابزار توی پروژه هام استفاده کردم سرعت رو پایین نمیاره
    اگه منظورتون توی تعداد رکورد بالاست باید بگم که اگه از ابزار های خود ویژوال هم استفاده کنید توی تعداد 1 میلیون رکورد برنامه کند میشه ولی باید تکنیک داشته باشین
    یعنی اینکه توی برنامه هایی که تعداد رکورد رو بالای 100000 تا پیش بینی میکنین باید مدیریت داده داشته باشین

ابزار جانوس باتوجه به امکاناتی که روش گذاشتن و در واقع کارایی رو بردن بالا معلومه که یه مقدار نسبت به ابزار خود ویژوال کند تر باشه ولی توی تعداد رکورد متوسط نشون نمیده

بعنوان مثال وقتی من میدونم که برنامه ای رو که نوشتم بعد از 6 ماه تعداد رکورد جدولش میرسه به 2000 تا می رسه از همین اول میام روش کار میکنم
    کاربر من هر چقدر هم که دلش بخواد لیست اطلاعات رو ببینه عملا نمیتونه بیشتر از 30 - 40 رکورد رو اون هم در بهترین شرایط مانیتور از لحاظ رزولوشن ببینه مجبوره scroll کنه
    پس چرا من باید کل اطلاعات رو بهش توی لیست نشون بدم

میام صفحه بندی توی برنامه ام راه میندازم

این قسمت ارتباطی به جانوس نداره ولی میام اطلاعاتم رو دسته بندی میکنم و به کاربرم اجازه میدم که انتخاب کنه
    من بصورت پیش فرض اطلاعات رو 200 رکوردی نشون میدم و میگم که کلا چند صفحه میشه و الان صفحه چند از چند رو میبینه
    مثل وب
    کارب رهم میتونه 200 رو تغییر بده به 1000 یا 10000 و 10000 تایی رکورد هاشو ببینه ولی باید صبر هم داشته باشه این ارتباطی به جانوس نداره (فقط توی یک شرایط خاص به جانوس مربوط میشه اون هم زمانی که توی گرید از چند layout استفاده بشه که اون هم منطقیه ، انگار چند تا گرید رو کردید یک گرید)
    بعدش هم موقع گزارشات هم هیچ کس نمیاد 100 صفحه اطلاعات رو چاپ کنه (با اینکه امکانش رو میزارم تا 10000 صفحه رو هم چاپ کنه) اگر هم چاپ کنه باید صبر کنه تا کل اطلاعات لود بشه

من با 3.5 کار کردم یه سری مشکلات داره مخصوصا توی گرید ولی توی 4 برطرف شده ولی اینکه مشکل خاصی باشه و برنامه اجرا نشه و پیغامهای الکی بده و ... نه نداشتم و برخورد نکردم
    برنامه هام حدود 2.5 سالی میشه که داره کار میکنه و مشکلی نداشته

نسخه اصلی رو نمیدونم از تو سایتش میشه فهمید چقدره و یکی رو اون طرف پیدا کنید و بگید بخره و برا شما ایمیل کنه یا یه سری از این شرکتها هستن که مبلغش رو میگیرن با یه درصدی و برای شما تهیه میکنن
    ولی من از کرک استفاده میکنم و آدرس سایتشو نمیتونم اینجا بدم

درباره اختلاف و باگها هم خود سایت یه قسمتی داره که تفاوتهای ورژنهای مختلف و و اینکه چیکار کردن توش نوشته میتونی به سایتش مراجعه کنی

ممنون ولی وقتی فرم ها رو باز میکنم ارور میده وقتی هم برنامه رو هم اجرا میکنم این ارور رو میده:
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

ببینم dll های برنامه رو داری؟

نقل قول نوشته شده توسط zarrinnegar مشاهده تاپیک
    ببینم dll های برنامه رو داری؟
    منظورت همون dllهای جانوسه؟ اگر منظورت جانوسه. نه ندارم!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط HAMRAHSOFT.IR مشاهده تاپیک
    دوست خوب دیتا بیس رنامه را هم بزار
    اگر پوشه برنامه رو باز کنی میبینی یک فایل هست به نام Create_Database که اسکریپت از دیتابیس و جدول ها و پروسیجر هاست
    توی sql بازش کن و مسیرش رو اول فایل به مسیر خودت عوض کن و اجراش کن
    دیتابیس ساخته میشه با تمام متعلقات
    من چون با 2008 کار میکنم گفتم شاید یکی بخواد با 2005 کارکنه
    بهترین کار این بود که اسکریپت بزارم تا توی هر ورژنی اجرا بشه

کاربر تازه وارد آواتار nasinas
    محل زندگی
    کاشمر

نقل قول نوشته شده توسط flash118 مشاهده تاپیک
    با سلام و عرض خسته نباشد من دنبالش گشتم نبود حتی جستجو هم کردم ولی وجود نداشت ممنون میشم راهنمایی کنی
    این فایل SQL باک هستش
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip SQL.zip‏ (74.1 کیلوبایت, 942 دیدار)

دستتون درد نکنه
    میشه آیکن هایی رو که برای ریبون استفاده کردین رو هم جدا آپلود کنید؟

دوست عزیز نتونستم سایتشو پیدا کنم
    قبلا از ایشون این آیکن ها رو گرفته بودم و توی آرشیو خودم ذخیره کرده بودم واستون اپلودش کردم.
    http://uploadtak.com/images/hik48awqu4y6bn79a5we.rar

موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

ادامه داره
    یکم صبر کنید
    من خیلی سرم شلوغه دارم قسمتهای بعدی رو آماده میکنم
    چند قسمتی رو توی گرید سر میکنیم تا ببینیم چی میشه

قسمت بعدی درباره چند ستونی کردن یک گرید و چند حالته نمایش دادن اونه که انشااله امشب تموم شه میزارم ببینید
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

ببخشید ین خطا هنگام کامپایل رخ میده غلت چیست؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول نوشته شده توسط night_secret مشاهده تاپیک
    دوست عزیز میشه تمام این آموزش رو تو یک pdf بزاری؟؟؟ ممنون میشم
    توی سایت نمیشه فایلهایی با حجم زیاد، آپلود کرد و گذاشتن فایل روی سرورهای 4shared یا MediaFire و ... هم موقتیه و معلوم نیست تا کی این فایلها رو نگهداری میکنه! پس یا باید همینطوری به صورت جداگانه پی دی اف ها رو دانلود کنیم. یا اینکه یک فایل چند قسمتی رو توی سایت، آپلود کنند که برای دایالاپیها دردسرسازه چون باید همه ی قسمتها رو دانلود کنند و روی هاردشون هیچکدوم از اونها رو Rename نکن تا پی دی اف اصلی قابل خوندن بشه!
    در ضمن یه جورایی آموزش ایشون گام به گام هست و به نظر من همینجوری مناسب تره.
    ببخشید ین خطا هنگام کامپایل رخ میده غلت چیست؟
    Dll های جانوس رو به پروژه تون اضافه نکرده اید!

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

با نشکر از شما دوست خوب من مخواستم ببینم اگه یک فرم قبلان طراحی کردیم حالا بخوایم در قسمت پاین نمایش بدیم نمیشه و باید از یوز کنترل استفاده کنیم؟

مثلان اگه ما 3 فرم ورود اصلاعات داشت باشیم باید 3 یوز کنترل بسازیم ؟

نمونه زیر من ساختم
    اما نمیدونم چطور باید فرم هارو در قسمت پاین نمایش بدم
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله HAMRAHSOFT.IR : پنج شنبه 22 دی 1390 در 18:03 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

با نشکر از شما دوست خوب من مخواستم ببینم اگه یک فرم قبلان طراحی کردیم حالا بخوایم در قسمت پاین نمایش بدیم نمیشه و باید از یوز کنترل استفاده کنیم؟

مثلان اگه ما 3 فرم ورود اصلاعات داشت باشیم باید 3 یوز کنترل بسازیم ؟
    بله باید به تعداد فرم ورودی UC داشته باشیم چون ار این Uc ها در جاهای دیگه هم استفاده میشه
    یکیش این بود که توی فرم اصلی اون پایین نمایش میدادیم دوم توی فرم ورود اطلاعات نمایش میدیم
    بعضی موقع ها فرم ورود اطلاعات ما باید از چند تا UC درست بشه مثلا فرم اطلاعات پرسنل رو در نظر بگیر که کامل تر باشه مثلا تمام مشخصات شخصی که حدود 10 تا فیلد میشه به همراه مشخصات کامل تحصیلات که 10 تا فیلد میشه به همراه مشخصات نظام وظیفه که حدود 8 تا فیلد میشه و مشخصات سکونت و مشخصات محل کار و ... که تقریبا یه چیزی حدود 30 الی 40 فیلد میشه و توی یک فرم ورود اطلاعات از کاربر گرفته میشه
    من توی این جور موقع ها اون بالای فرم یک UC میزارم که اطلاعات تقریبا 5 فیلدی رو شامل میشه و بقیه رو بر حسب نوع ، یک UC میسازم و همه رو داخل Tab Control اضافه میکنم
    خوب حالا اگه جای دیگه ای از شما بخوان که مثلا اطلاعات سکونت یک نفر رو نشون بده چیکار میکنید؟ کافیه UC_Contact که مثلا برای سکونت ساخته شده نشون بدیم

ممکنه UC ها مون توی یک برنامه متوسط هم زیاد به نظر بیاد ولی دیگه جاهای دیگه نمیخواد چیزی ساخته بشه فقط ازشون استفاده میشه

نکته مهم دیگه ایه که اگر توی UC یک تغییر ایجاد شه توی 10 جای دیگه که از اون استفاده شده هم تغییر انجام میشه ( یعنی لازم نیست تک تک فرم ها رو باز کنید و هی تغییر بدید )

یک نمونه دیگه مثال میزنم
    وقتی شما یک برنامه آموزشی مینویسید توی برنامه مشخصات استاد رو میخواهید ، مشخصات دانش آموزان رو میخواهید ، مشخصات مسئولین آموزش رو می خواهید و ممکنه مشخصات دیگرون رو هم بخواهید که هر کدوم توی جدول جدا ذخیره میشن و شما میتونید با یک UC که مشترک بین این اطلاعات هست توی همه این فرم های ورود اطلاعات ازش استفاده کنید
    توی این جور مواقع تازه صرفه جویی توی طراحی و کد نویسی هم میشه

کاربر دائمی آواتار night_secret
    محل زندگی
    رشت

نقل قول نوشته شده توسط Dezfoul مشاهده تاپیک
    توی سایت نمیشه فایلهایی با حجم زیاد، آپلود کرد و گذاشتن فایل روی سرورهای 4shared یا MediaFire و ... هم موقتیه و معلوم نیست تا کی این فایلها رو نگهداری میکنه! پس یا باید همینطوری به صورت جداگانه پی دی اف ها رو دانلود کنیم. یا اینکه یک فایل چند قسمتی رو توی سایت، آپلود کنند که برای دایالاپیها دردسرسازه چون باید همه ی قسمتها رو دانلود کنند و روی هاردشون هیچکدوم از اونها رو Rename نکن تا پی دی اف اصلی قابل خوندن بشه!
    در ضمن یه جورایی آموزش ایشون گام به گام هست و به نظر من همینجوری مناسب تره.

Dll های جانوس رو به پروژه تون اضافه نکرده اید!
    دوست عزیز اگه شما انارو دانلود کردی میتونی همه رو واسم تو فایل زیپ بزاری تو سایت 4 شارد ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار senaps
    محل زندگی
    خونمون!

چرا...ولی فرصت بدین تا دوستمون مطالب رو بنویسه خوب....کمی وقت گیره.....

اقا این دی ال ال های جانوس که گذاشتین،چجوری باید استفاده بشن؟!
    من خود اخرین نسخه ی جانوس رو گرفتم،ولی کرکش رو ندارم!

کاربر دائمی آواتار debugger
    محل زندگی
    Turkey

اگر منو ها (ribbon)را بتوان از راست به چپ کرد خیلی خوب میشد. فقط به همین دلیل بنده اصلا از کامپوننت استفاده نمی کنم . وسواس دارم روی این قضیه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط senaps مشاهده تاپیک
    چرا...ولی فرصت بدین تا دوستمون مطالب رو بنویسه خوب....کمی وقت گیره.....

اقا این دی ال ال های جانوس که گذاشتین،چجوری باید استفاده بشن؟!
    من خود اخرین نسخه ی جانوس رو گرفتم،ولی کرکش رو ندارم!
    توی پستی که 3 تا لینک برنامه و آموزش و جانوس رو گذاشتم هست میتونی ببینی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط m_gholami مشاهده تاپیک
    با سلام

دیگه ادامه نداره؟
    سلام دوست عزیز
    چرا ادامه داره
    یک هفته من درگیر بودم
    انشااله توی این هفته که یکی در میون تعطیله ادامه میدم و سعی میکنم هر شب بک قسمت رو آپلود کنم

ممنون از توجه و پیگیری شما

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط debugger مشاهده تاپیک
    اگر منو ها (ribbon)را بتوان از راست به چپ کرد خیلی خوب میشد. فقط به همین دلیل بنده اصلا از کامپوننت استفاده نمی کنم . وسواس دارم روی این قضیه
    این ریبون راست به چپ نمیشن و مشابه این توی DotNetBar هست که اون راست به چپ میشه ولی همه چی میریزه به هم انجا هم منوی اصلی مشکل داره و قسمت بالای فرم که دکمه های Close,Min,Max هست با ریبون تداخل میکنه

خلاصه چیز جالبی نمیشه

به نظر من دلیلتون باید محکم تر از اینها باشه اگر این مورد رو درباره DevExpress میزدی قبول میکردم چون هیچ چیش راست چین نمیشه ولی درباره این ابزار ، فقط 2 تا مورد هست که راست چین نمیشه یکی ریبون و دیگری Tab

من خودم هم وابسته به این ابزار نیستم از ابزار ها ، ترکیبی استفاده میکنم مثلا همین DotNetBar یه سری ابزار ها داره که جانوس نداره ولی گریدش مثل جانوس نیست
    خوب ترکیب اینها یه چیز خوبی میشه

جناب zarrinnegar
    کاش فقط به نوشتن کدها و طراحی فرم ها اکتفا نمی کردین و آموزش رو هم میزاشتین(مثل توضیحی که در باره uc دادین)
    هرچند خلاصه باشه هم می ارزه
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار debugger
    محل زندگی
    Turkey

درسته آقای زررین نگار : حق با شماست . Grid جانوس خیلی منعطف و عالیه . فقط اگر میشد کار با گرید (اعمال مختلف : حذف و اضافه و ویرایش ، چینش های متفاوت و حالت های جدول در جدول و ...) را بانک اکسس در یک مثال خیلی کوچک آماده مر کردید خیلی خوب میشد . اگر میخواهید بنده یک برنامه اکسسی کوچولو بنویسم که یک گرید داشته باشه و شما اونو به جانوس تغییر بدین .؟

راستی اخرین نسخه 4 و خرده ای مثل اینکه تو اینترنت نیست . شما کدام ورژن را استفاده می کنید

با تشکر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

سلام.نمیونم چرا کامپوننت ها روی فرم برنامه من اضافه نمیشن؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط debugger مشاهده تاپیک
    درسته آقای زررین نگار : حق با شماست . Grid جانوس خیلی منعطف و عالیه . فقط اگر میشد کار با گرید (اعمال مختلف : حذف و اضافه و ویرایش ، چینش های متفاوت و حالت های جدول در جدول و ...) را بانک اکسس در یک مثال خیلی کوچک آماده مر کردید خیلی خوب میشد . اگر میخواهید بنده یک برنامه اکسسی کوچولو بنویسم که یک گرید داشته باشه و شما اونو به جانوس تغییر بدین .؟

راستی اخرین نسخه 4 و خرده ای مثل اینکه تو اینترنت نیست . شما کدام ورژن را استفاده می کنید

با تشکر
    از اون چیزایی که گفتید فقط جدول در جدول مونده که آموزشش تموم شده میزارم توی پست جدید
    آخرین نسخه هم 4 هست که گذاشتم توی پستهای قبلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط mostafapro مشاهده تاپیک
    سلام.نمیونم چرا کامپوننت ها روی فرم برنامه من اضافه نمیشن؟
    اگر ابزار ها توی برنامه اضافه نمیشن احتمالا ورژن برنامه با ابزار ت یکی نیست
    اگر هم پیغام خطا میده باید کرکش کنی
    از اینجا دانلود کن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط sadra1234 مشاهده تاپیک
    جناب zarrinnegar
    کاش فقط به نوشتن کدها و طراحی فرم ها اکتفا نمی کردین و آموزش رو هم میزاشتین(مثل توضیحی که در باره uc دادین)
    هرچند خلاصه باشه هم می ارزه
    با تشکر
    میشه منظورتون رو واضح تر بگین چی میخواهید؟
    من هر کدی که نوشتم دربارش توضیح هم دادم

محل زندگی
    خونمون!

فایل های dllرو باید کجا نصب کنیم؟! من فقط یه D به اون ادرس نصبش اضافه کردم به جای C .....ولی جایی نیست که کپیشون کنم توش...برا دات نت بار هم همین مشکل رو دارم!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

فایل های dllرو باید کجا نصب کنیم؟! من فقط یه D به اون ادرس نصبش اضافه کردم به جای C .....ولی جایی نیست که کپیشون کنم توش...برا دات نت بار هم همین مشکل رو دارم!
    فایل های Dll رو توی یک پوشه کپی میکنی بعد فایل کرک رو اجرا میکنی بعدش توی ویژوال Add میکنی

محل زندگی
    خونمون!

بعدش توی ویژوال Add میکنی
    dll ها رو باید اد رفرنس کنم برا همه ی برنامه هایی که توش جانوس میخواد بیاد؟ فایل کرکی همراه فایل دانلودی نبود و فقط چند تا دی ال ال بودن....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

dll ها رو باید اد رفرنس کنم برا همه ی برنامه هایی که توش جانوس میخواد بیاد؟ فایل کرکی همراه فایل دانلودی نبود و فقط چند تا دی ال ال بودن....
    چرا هست
    من توی این پست گذاشتم

هر وقت ابزاری رو روی فرم میزارین خودش رفرنس رو اضافه میکنه اگر اضافه نکرد دستی این کار رو بکنید
    آخرین ویرایش به وسیله zarrinnegar : یک شنبه 02 بهمن 1390 در 23:42 عصر

سلام
    با تشکر از جناب zarinnegar عزیز به خاطر آموزشهای جالبشون
    در مجموعه آموزشی 16 بعد از ساخت مجموعه درختی (البته در روش دوم) زمانیکه میخواهید از گرید مربوطه Print Preview بگیریم ، فقط جدول والد در گزارش نمایان میشه و خبری از جدول فرزند نیست.
    آیا میشه جدول والد و فرزند رو در گزارش با هم داشت؟
    ممنون
    یاعلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط ali190 مشاهده تاپیک
    در مجموعه آموزشی 16 بعد از ساخت مجموعه درختی (البته در روش دوم) زمانیکه میخواهید از گرید مربوطه Print Preview بگیریم ، فقط جدول والد در گزارش نمایان میشه و خبری از جدول فرزند نیست.
    آیا میشه جدول والد و فرزند رو در گزارش با هم داشت؟
    یاعلی
    بله میشه با هم داشت
    کنترل VW_Person رو باز کنید و شیئ gridEXPrintDocument1 رو انتخاب کنید و گزینه Print Hiererchical رو True کنید درست میشه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    وبسایتم

با سلام

من در نمایش عکس کاربر در گرید مشکل دارم.

عکس رو بصورت image دخیره میکنم و نمیخام بصورت ویزارد کار کنم. چطور باید عکس رو برگردونم و در گرید نمایش بدهم؟

با تشکر

صفحه 1 از 8 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. دانلود کنید : آموزش نحوه استفاده از ReportViewer
    نوشته شده توسط ezamnejad در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 8
    آخرین پست: پنج شنبه 05 شهریور 1394, 11:56 صبح
  2. مقاله: دانلود آموزش نحوه استفاده از FreeTextBox
    نوشته شده توسط ezamnejad در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 35
    آخرین پست: یک شنبه 29 مرداد 1391, 00:17 صبح
  3. آموزش: اموزش نحوه استفاده از پارامتر ها
    نوشته شده توسط mohsen.nsb44 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 17
    آخرین پست: سه شنبه 08 تیر 1389, 16:22 عصر
  4. آموزش نحوه استفاده از کنترل های AccessDataSource و SqlDataSource
    نوشته شده توسط DeveloperStudio در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 02 تیر 1388, 01:07 صبح
  5. آموزش نحوه استفاده از ُSQL SERVER در delphi !
    نوشته شده توسط ghaem در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 14 آذر 1384, 18:37 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •