نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: بک آپ از sql2016 و ری استور در sql2012

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

Question بک آپ از sql2016 و ری استور در sql2012

با سلام خدمت دوستان
    در سرور مشتری sql2016 نصب میباشد. بروی رایانه من از sql2012 نصب میباشد. حالا میخواهم یک backup از بانک روی سرور مشتری که sql2016 میباشد را روی سرور خودم که sql2012 می باشد بازیابی نمایم. ولی منجر به خطای Unable to create plan due to breack in the LSN chain میشود. در بررسی متوجه شدم این مربوط به ssms میباشد و باید سرویس پک 3 مربوط به sql2012 نصب کنم. آیا نتیجه گیری من درست است؟ آیا راهی دیگری برای این موضوع وجود ندارد؟ آیا اصولا نمیشود backup نسخه های بالاتر sqlserver را در نسخه های پائینتر استفاده نمود؟ متشکرم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بک آپ از sql2016 و ری استور در sql2012

با سلام
    شما هیچگاه نمیتوانید یک فایل بک آپ که از یک پایگاه داده با ورژن بالاتر بر روی یک پایگاه داده با ورژن پایین تر برگردونید،
    اما برای اینکه بخواهید اطلاعات رو بر روی پایگاه داده با ویرایش پایین تر داشته باشید میتونید بین دو اس کیو ال سرور ارتباط برقرار کنید و توسط ابزار Export کردن جداول رو از اس کیو ال 2016 به اس کیو ال 2012 منتقل کنید فقط باید حواستون باشه که ایندکس ها و کلید هایی که قبلا بر روی جداول دارید(دیزاین) از بین میره و باید جداول رو دوباره از نظر ساختار بررسی کنید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بک آپ از sql2016 و ری استور در sql2012

نقل قول نوشته شده توسط H.Jafari مشاهده تاپیک
    با سلام
    شما هیچگاه نمیتوانید یک فایل بک آپ که از یک پایگاه داده با ورژن بالاتر بر روی یک پایگاه داده با ورژن پایین تر برگردونید،
    اما برای اینکه بخواهید اطلاعات رو بر روی پایگاه داده با ویرایش پایین تر داشته باشید میتونید بین دو اس کیو ال سرور ارتباط برقرار کنید و توسط ابزار Export کردن جداول رو از اس کیو ال 2016 به اس کیو ال 2012 منتقل کنید فقط باید حواستون باشه که ایندکس ها و کلید هایی که قبلا بر روی جداول دارید(دیزاین) از بین میره و باید جداول رو دوباره از نظر ساختار بررسی کنید.
    https://stackoverflow.com/questions/...ql-server-2012

تاپیک های مشابه

1. سوال: چگونگی گرفتن درصد پیشرفت بک آپ از sql در دلفی
    نوشته شده توسط farzad1343 در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 17:19 عصر
  2. سوال: مشکل در کد بک آپ از اکسس
    نوشته شده توسط fdaliry در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 19 بهمن 1388, 12:59 عصر
  3. در هنگام اجرای کوئری بک آپ از sql بدلیل حجم زیاد فایل timeOut Error را چکار کنیم
    نوشته شده توسط captain_black81 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 29 دی 1387, 13:56 عصر
  4. بک آپ از دیتابیس mdf در vb2008
    نوشته شده توسط Hesamzadeh در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 16 آذر 1387, 20:49 عصر
  5. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 27 آبان 1387, 19:19 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •