نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: React Native

React Native

با سلام !

دوستان برنامه نویس هرکسی که مایل هست میتونه تو این تاپیک شرکت کنه و نظری اگر داره ارسال کنه خواهشمندم که اگر تجربه ای دارید هر چند خیلی کوتاه هم اگر در توان تون هست دریغ نکنید انشاالله که ماندگار و با کیفیت باشه صد البته با کمک شما برنامه نویسان خوب کشورمون.
    من دارم روی پروژه ای کار میکنم که با فریم ورک react native که با جاوا اسکریپت و البته فعلا برای اندروید دارم برنامه آماده میکنم به محض اینکه قابل قرار دادن تو این تاپیک بشه حتما این کار رو میکنم
    فعلا هم برای شروع یه توضیح کوچیک برای دوستانی که زیاد باهاش کار نکردند ارسال میکنم.

5 دلیل دوست داشتن react native

ReactNative-1 یکی از مشهورترین فریمورک ها در این روزهاست و هزارن اپلیکیشن با React Native نوشته شدند که از معروف ترین هاش میشه به Facebook,instagram,Airbnb,Uber اشاره کرد.همچنین اگه علاقه دارید بیشتر در مورد اپلیکیشن های نوشته شده با React Native بدونید،میتونید مقاله ۱۰ اپلیکیشنی که با React Native پیاده سازی شدند رو بخونید.

2-نگران وقت تلف کردن نباشید!HotReloading
    این یکی از ویژگی های مورد علاقه من در React Native است.تصور کن در حال توسعه اپلیکیشن هستی ،با هر تغییر کوچیک میتونی تغییرات رو بدون هیچ کار اضافه ای مشاهده کنی.اگه بر روی یک ویژگی کار میکنی که بعد از چندین بار navigate از صفحه اصلی به این صفحه میرسی،دیگه لازم نیست چندین بار کلیک کنی تا نتایج تغییرات کدت رو ببینی.با Hot Reloading لازم نیست زمانت رو در جابجایی بین صفحات تلف کنی تا مطمئن بشی که کدی که نوشتی به درستی کار میکنه.ایده اصلی Hot Reloading به این صورته که برنامه رو درحال اجرا نگه داره و بدون بارگزاری مجدد برنامه،تغییرات مشاهده بشه.برای آشنایی بیشتر در مورد Hot Reloading میتونید مقاله Hot Reloading چیست رو بخونید.

3-اپلیکیشن Native بسازید.
    بر خلاف دیگر فریمورک ها مثل Cordova که اغلب فقط WebView هستند،React Native به شما خروجی native میده و از اپلیکیشن های نوشته شده با زبان های native قابل تشخیص نیست.
    در React Native ویجت های پایه همگی کامپوننت های native هستند از این رو به کاربر یک تجربه یکپارچه میده و یک تجربه کاربری عالی ایجاد میکنه.این واقعا جالبه که شما با جاوا اسکریپت کدنویسی میکنید و کامپوننت هایی که render میشن به صورت native هستند.این یکی از دلایلی هست که React Native یک تجربه برتر نسب به دیگر فریمورک ها که webView هستند ارائه میده.
    یک مثال کوچیک از رابط کاربری Date Picker در پلتفرم های Android و Ios که بسیار شبیه ویجت های native هستند.

4-یکبار کد بزنید-خروجی Android و Ios بگیرید.
    نیازی نیست تا Objective-C, Swift یا Java بلد باشید.با استفاده از جاوا اسکریپت و JSX میتونید اپلیکیشنتون رو بسازید که روی هر دو پلتفرم android و ios به خوبی کار میکنه.بر اساس تجربه من بیشتر از ۹۵% کدها برای هر دو پلتفرم قابل استفاده است و در یک سری موارد جزئی شما نیاز دارید برای هر پلتفرم از یک کد مجزا استفاده کنید.این یک ویژگی بزرگ نیست؟شما لازم نیست که چندین تیم و codebases برای پشتیبانی از از یک اپلیکیشن داشته باشید.
    در عوض شما یک تیم و codebase دارید که در هر دو نسخه Andoid و Ios کار میکنه.این یک پیروزی عظیم برای شرکت های کوچیک و استارتاپ هاست که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان میشه.

5-جامعه بزرگ
    در طول چند سال گذشته ReactNative محبوبیت بزرگی به دست آورده و خیلی از برنامه نویسان کمک میکنند تا بهتر از دیروز بشه.این جامعه خیلی بزرگه و شما تقریبا میتونید پاسخ هر هر سوالی که دارید رو در گیت هاب ReactNative یا Stack Overflow پیدا کنید.این جامعه روز به روز بزرگتر میشه و شما نیازی نیست دیگه فرآیند تولید چرخ رو دوباره تغییر بدید.
    من فکر میکنم ReactNative آینده درخشانی در توسعه اپلیکیشن های cross-platform و اپلیکیشن های native داره.امیدوارم که هر چه زودتر اولین اپلیکیشن ReactNative خودتون رو بسازید.

نقل قول: React Native

برای شروع آموزش هم می تونید به این ترتیب عمل کنید.
    1- آموزش EcmaScript 2015 یا همون ES6
    2- آموزش ReactJs
    3- آموزش React Native
    4- آموزش ساخت list view ها و کار با انیمیشن
    5- آموزش Redux برای مدیریت state ها در React Native

نقل قول: React Native

من هم این دوره رو معرفی میکنم

تاپیک های مشابه

1. پرداخت درون برنامه ای در React Native
    نوشته شده توسط Strange72 در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 21 خرداد 1397, 12:14 عصر
  2. سوال: لطفا راهنمایی کنید react native یا angular؟
    نوشته شده توسط espad007 در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 04 فروردین 1397, 14:29 عصر
  3. استخدام تمام وقت مدیر و برنامه نویس React-Native
    نوشته شده توسط teshnehab در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 13 شهریور 1396, 10:03 صبح
  4. مشکل در به کارگیری Native های ساخته شده توسط Ngen
    نوشته شده توسط saberamani در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 27 مرداد 1388, 16:57 عصر
  5. native code ya P-code?d
    نوشته شده توسط Best Programmer در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 20 دی 1382, 06:29 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •