نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: آپدیت آندروید استودیو به وسیله فایل jar آپدیت

آپدیت آندروید استودیو به وسیله فایل jar آپدیت

سلام
    همانطور که دوستان مستحضر هستند با توجه به مشکل تحریم ، آپدیت آندروید استودیو و sdk با مشکل مواجه است. من برای آپدیت آندروید استودیو فایل patch آپدیت که با پسوند jar هست را دانلود کردم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم . اگر از دوستان کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم بگه.
    جهت اطلاع فایل آپدیت حدودا ۷۰۰ مگ هست

نقل قول: آپدیت آندروید استودیو به وسیله فایل jar آپدیت

نقل قول نوشته شده توسط pooya1072 مشاهده تاپیک
    سلام
    همانطور که دوستان مستحضر هستند با توجه به مشکل تحریم ، آپدیت آندروید استودیو و sdk با مشکل مواجه است. من برای آپدیت آندروید استودیو فایل patch آپدیت که با پسوند jar هست را دانلود کردم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم . اگر از دوستان کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم بگه.
    جهت اطلاع فایل آپدیت حدودا ۷۰۰ مگ هست
    احتیاجی نیست جدا دانلود کنید
    1- اینترنت پر سرعت
    2- وی پی ان
    3- هم اندروید استودیو را می توانید به روز کنید هم SDK
    قبلا هم تو همین تالار نحوه به روز رسانی به اندروید 8.1 O را قرار دادم ..
    باز هم اگر نمی خواهید از وپی استفاده کنید تو سایت های دانلودی ایرانی هم می تونید پیدا کنید مثلا git.ir البته فکر کنم تا sdk26 باشه برای دانلود..

دوست عزیز ، متاسفانه جایی که من هستم تعریف اینترنت پرسرعت یک مقدار متفاوته ، بهتره بگم من به اینترنتی که مد نظر شماست دسترسی ندارم و هر چند دقیقه دچار قطعی میشه و مجبورم که فایل آپدیت را با idm دانلود کنم و اون رو نصب کنم . فقط روش نصب این فایل مشکل من را حل میکنه.

نقل قول نوشته شده توسط pooya1072 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز ، متاسفانه جایی که من هستم تعریف اینترنت پرسرعت یک مقدار متفاوته ، بهتره بگم من به اینترنتی که مد نظر شماست دسترسی ندارم و هر چند دقیقه دچار قطعی میشه و مجبورم که فایل آپدیت را با idm دانلود کنم و اون رو نصب کنم . فقط روش نصب این فایل مشکل من را حل میکنه.
    دوست عزیز اگر می خواهید اندروید استودیو را به آخریم نسخه به روز کنید باید این فایل را دانلود کنید android-studio-ide-3.2 canary 10 - 181.4705630-windows.zip
    اصلا JAR فایل نیست از سایت های ایرانی هم می تونید دانلود کنید که برنامه به صورت پرتابل هست فقط کافی unzip کنید و از شاخه bin فایل اندروید استودیو مربوط به ویندوز تون را اجرا کنید.
    اگر هم می خواهید SDK ها را دانلود کنید که عرض کردم تو سایت های ایرانی هست تا sdk26 یعنی همه ملحقاتش بهش پیوست از tools , source ,...
    البته حتما باید گریدل هم به روز کنید که اونم میتونید از سایت گریدل نسخه 4.6 را بگیرید و به پروژه الحاق کنید.
    البته چون سرعت کمی دارید باید این فایلها را جداگانه دانلود کنید و دستی تنظیمات را انجام بدید.

تاپیک های مشابه

1. انتقال دیتابیس از اندروید استودیو به داخل فایل apk
    نوشته شده توسط reza_web در بخش Android Studio
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 17 مرداد 1393, 11:29 صبح
  2. وصل نبودن اندروید استودیو به اینترنت
    نوشته شده توسط azadmol در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 18 دی 1392, 05:09 صبح
  3. سوال: مقدار دهی به وسیله فایل متنی
    نوشته شده توسط reza331 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1