نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: هوش انسانی

کاربر جدید آواتار permola
    محل زندگی
    کرمانشاه

Lightbulb هوش انسانی

سلام وقت همگی به خیر دوستان عزیز میخوام هوش انسانی طراحی کنم و ایده هایی براش دارم و دنبال کسی یا کسانی میگردم که در این زمینه اطلاعاتی داشته باشند و در زمینه های مختلف پله پله منو به چالش بکشند تا بتونیم درصد موفقیت و توانایی منو برای ارائه الگو و الگوریتم های مناسب برای بخش های مختلف این پروژه به شکل کلی و جزئی بسنجیم تا اگر بالای 50% بود موضوع رو با اسپانسرها در میان بزاریم و بتونیم متقاعدشون کنیم روی این پروژه و اعضای تیم سرمایه گذاری کنن.

کاربر تازه وارد آواتار Pedram77
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول: هوش انسانی

موفق باشی.
    تاحالا کسی موفق به انجام ساخت هوش کاملا انسانی توی تاریخ بشر نشده. نه ناسا نه دولت و ارتش آمریکا... اگر کسی بتونه انجامش بده اسمش توی تاریخ پاک نمیشه.
    خیلی فراتر از Artificial Neural Network ها هست این کار. برای هر بخش رفتار و موجودیت ها باید یک شبکه جدا و بی نهایت پیچیده طراحی کرد. مثلا شبکه بسیار ساده که طراحی کردم و قرار بود فقط نمونه سلول ها رو از زیر میکروسکوپ ببینه و تشخیص پزشکی بده. Train کردن این شبکه با حدود فقط 1000 رکورد دیتاست 1 هفته طول کشید. حالا حساب کن فقط بخوای دیدن رو طراحی کنی! یعنی تشخیص و فهمیدن اینکه داره به چی نگاه میکنه و یک Classification ساده انجام بده! به میلیون ها رکورد دیتاست با Label نیاز داری. Train کردنش شاید با بهترین و قوی ترین کامپیوتر ها ماه ها طول بکشه. تازه این بخش دیدن ساده بود. صدها جزء انسانی دیگه هم هست، منطق، یادگیری، دوستی، دشمنی، شنیدن، راه رفتن، دویدن، تحلیل،........
    در کل کار غیر ممکنی نیست. بودجه بسیار بالا و وقت و مطالعه بی نهایت زیادی میخواد.

تاپیک های مشابه

1. الگوریتم هوش مصنوعی
    نوشته شده توسط mahdy_a در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 19 تیر 1390, 22:01 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •