نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: قابلیت تشکر چطور شد؟!

کاربر دائمی آواتار Mehr@ban
    محل زندگی
    بچه محله امام رضا

قابلیت تشکر چطور شد؟!

سلام

یکی از بخش هایی که علاوه بر ابراز تشکر اعضا از مطالب با ارزش، جلوی ارسالهای صرفا جهت تشکر رو میگرفت قابلیت افزونه تشکر بود!
    ضمنا یک نوع اعتبار سنجی هم برای هر کاربر ایجاد کرده بود.

چرا این افزونه و ویژگی رو غیرفعال کردین؟

نقل قول: قابلیت تشکر چطور شد؟!

سلام

با احترام این سبک سیاست ها حذف امضاء ، غیرفعال بودن پلاگین تشکر و ... کاربران رو برای ادامه فعالیت دلسرد می کنه ..
    من اکثر سوالاتی که برام پیش میاد از دوستان این سایت می پرسم ، کلیک روی دکمه «تشکر » حداقل کاربری بود که می تونستم بابت
    وقتی که می زارن انجام بدم .

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

دقیقا
    محدودیت معذوریت میاره!
    و امکانات هرچند آرامش نمیاره ولی آسایش میاره!!
    حالا بازم اجازه بدین مدیران تشریف بیارن ببینیم چی دارن برامون.

از بس که یکسری بی فرهنگ اومدن هی اسپم تشکر تولید کردند سایت برنامه نویس هم که چراغش کم نور شده در سالهای اخیر مسولین سایت هم زحمت کشیدن با این کار کلا همین یکم نور باقی مانده را هم از بین میبرن

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

چند ساعت ما نبودیم باز شلوغش کردید ها!!!

پلاگین تشکر با ورژن PHP سرور جدید (PHP ورژن 7.5) سازگار نیست و باید اصلاح بشه تا بتونیم دوباره فعالش کنیم.

با برنامه نویس پلاگین تماس گرفته ایم. اگر تا آخر هفته جواب مشخص نده خودمون اصلاحش می کنیم.

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک

پلاگین تشکر با ورژن PHP سرور جدید (PHP ورژن 7.5) سازگار نیست و باید اصلاح بشه تا بتونیم دوباره فعالش کنیم.

با برنامه نویس پلاگین تماس گرفته ایم. اگر تا آخر هفته جواب مشخص نده خودمون اصلاحش می کنیم.
    هووووووووررررررااااااا...... ....

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

در مورد بقیه مطالب مثل امضا و امکانات دیگه که آقا مهران هم اشاره کردن چیطور؟

محل زندگی
    کرج، گلشهر

درباره امضا:
    رتبه بالای سایت برنامه نویس که برخلاف نظر بعضی نویسندگان این تاپیک که فکر می کنند چراغ این سایت کم نور شده، هر روز رو به رشد است. همین رتبه بالا و روند افزایشی آن، باعث آب افتادن دهان سوء استفاده کننده ها میشه.
    این افراد با ساختن یک حساب کاربری شروع می کنند به پست های بی ربط و ... و درج لینک سایت خودشون جهت Back Link گرفت از سایت ما.
    تا اینجا ما همین جوری کلی دردسر داریم، چه برسه به اینکه امضا رو هم برای همه اعضا باز کنیم. فکرش رو بکنید طرف میاد یک امضا درست می کنه اندازه بیلبورد تبلیغاتی کنار جاده، و بخاطر بیشتر دیده شدن اون امضا، تو هر پستی که می بینه یک جمله کوتاه می نویسه به قصد تکرار اون امضا در جاهای مختلف.

اگر وقت آزاد پیدا کنم ساز و کارهای کنترلی این جور موارد رو به صورت پلاگین برای سیستم ساخت خواهم نوشت تا پایه استفاده درست از این امکانات فراهم بشه.

درباره امضا:
    رتبه بالای سایت برنامه نویس که برخلاف نظر بعضی نویسندگان این تاپیک که فکر می کنند چراغ این سایت کم نور شده، هر روز رو به رشد است.
    این کم نور بودن خیلی هم مربوط به سیاست های سایت شما نمیشه بیشتر بخاطر فعالیت همین گروه ها در بستر تلگرام هست که البته بعضی هاشون هم خیلی قوی و پشتوانه علمی خوبی هم دارند
    به همین علت اغلب سوالات بدون پاسخ هستند و البته اهمیت ندادن مسولین سایت به کسانی که هر روز توسایت فعال هستند و از کاربران قدیمی هستند و تغییر مدیرهای بخش هایی که چند سال دیگه تو سایت نمیان فکر کنم یکم تاثیر گذار در نور سایت باشه!
    وگرنه شما که تازه یکهفته است قابلیت تشکر را برداشتید.
    امکان امضا را هم که خیلی وقته برداشتید.
    ماهم که همچنان در رفت آمد در سایت برنامه هستیم اون هم نه در یک بخش بلکه در هر بخشی که توانایی دادن جواب مفید به دوستان برنامه نویس را داشته باشم.

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

ستاره‌های دوستان گویای سابقه و حجم فعالیتشان در انجمن هست
    سالهای گذشته که با انجمن سازها بیشتر سروکار داشتم میشد بخشی رو به عنوان سطوح دسترسی برای نقشهای کاربری در نظر گرفت
    به عنوان مثال با توجه به آمار پست های ارسال شده و یا تاپیک های باز شده و یا سابقه عضویت و یا تعداد تشکرها و بسیاری از فاکتورهای دیگه، امکانات و اختیاراتی رو به کاربران داد تا حداقل میل به فعالیت براشون ایجاد بشه (هرچند که شان دوستان اجل از این هست که بخاطر این مسائل فعالیت داشته باشند و الخ ...) و در مورد بخش امضا هم انعطاف زیادی میشه به خرج داد
    از محدودیت کارکتر و محدودیت تصاویر و اسمایلی گرفته تا نوع لینکها و باقی موارد

بازم ریش و قیچی دست خودتونه و ما فقط تو صفیم

محل زندگی
    کرج، گلشهر

و البته اهمیت ندادن مسولین سایت به کسانی که هر روز توسایت فعال هستند و از کاربران قدیمی هستند و تغییر مدیرهای بخش هایی که چند سال دیگه تو سایت نمیان فکر کنم یکم تاثیر گذار در نور سایت باشه!
    با تشکر از اهمیت دادن و دلسوزی شما، از تمامی همراهان سایت تقاضا می شود اگر فردی را برای مدیریت بخشی از سایت مناسب می دانید به بنده معرفی کنید.

به عنوان مثال با توجه به آمار پست های ارسال شده و یا تاپیک های باز شده و یا سابقه عضویت و یا تعداد تشکرها و بسیاری از فاکتورهای دیگه، امکانات و اختیاراتی رو به کاربران داد تا حداقل میل به فعالیت براشون ایجاد بشه (هرچند که شان دوستان اجل از این هست که بخاطر این مسائل فعالیت داشته باشند و الخ ...) و در مورد بخش امضا هم انعطاف زیادی میشه به خرج داد
    از محدودیت کارکتر و محدودیت تصاویر و اسمایلی گرفته تا نوع لینکها و باقی موارد
    این جناب وی بولتن محدودیت زیاد داره. تا اینجا من در برابر افزودن امکانات از طریق برنامه نویسی توسط خودم مقاومت می کردم و منتظر بودم خود شرکت سازنده این نرم افزار امکانات ارائه بدهند، اما ظاهرا خیلی وسیع تشریف دارند و فقط نشسته اند پول بگیرند. از خداوند منان متقاضی مقداری وقت آزاد با فراغ بال هستم که خودم شخصا همون طور که در پست قبلی نیز عرض کردم برای افزودن امکانات مورد نیاز اقدام کنم.

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

تشکر بابت پیگیری و قدردان دغدغه مندی شما در کاربرپسند کردن انجمن هستیم و بوده ایم
    بازم اگه فرصت کردین و توجیه عقلانی بود (با این حجم نمیدونم) اگر امکان کوچ به سیستم دیگه هم باشه که نور علی النوره

به امید روزی که فرصتی برای شما مهیا بشه تا دست به کد بشین

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

و ما کماکان منتظریم

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

یا محول الحول و الاحوال ...

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

و هم چنان در حال همسان سازی با نسخه 7 پی‌اچ‌پی

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول نوشته شده توسط Mehr@ban مشاهده تاپیک
    و هم چنان در حال همسان سازی با نسخه 7 پی‌اچ‌پی
    ما هم منتظریم. باشد که این تایپیک های انتقادی و پیشنهادی هم ارزش داده بشه.

کاربر دائمی آواتار mmbguide
    محل زندگی
    منظومه شمسی

سلام به جناب کرامتی عزیز. چرا برای تشکر از پست ها هیچ گزینه ای به سایت اضافه نمیشه؟ مجبوریم برای یک تشکر پست ارسال کنیم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •