نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: محدود شدن یکبار مشاهده گوگل مپ در سایت!!!

محدود شدن یکبار مشاهده گوگل مپ در سایت!!!

سلام
    وقت همگی بخیر
    نقشه گوگل را در سایت فعال کردم و همه کارهاشو انجام دادم و توی جستجوی گوگل مپ پیدا میشه. ولی مشکل اینه وقتی یکبار در روز نقشه نمایش داده میشه بعد از اون خطای زیر در کنسول میاد
    js?language=fa&key=AIzaSyCEbGHmSUy32gV2r1GFdTDANaK NGGdM7UE:51 You have exceeded your request quota for this API. See https://developers.google.com/maps/d...billing-errors
    چه راه حلی وجود داره بغییر از اکانت 200 دلاری در ماهی که خود گوگل نوشته ؟فکر نمیکنم همه سایت ها در ماه 200 دلار هزینه نقشه می کنند

نقل قول: محدود شدن یکبار مشاهده گوگل مپ در سایت!!!

سلام دوست عزیز
    بنده هم این کار هارو برای وب سایتمون جهان بایگان انجام دادم
    اما این یک درمیونی رو نداریم
    فک نکنم از هزینه بخواد
    شاید باید یکم صبر کنید شاید باور نکنی اما یه تغییر داشتم که یه ماه طول کشید اعمال بشه

نقل قول نوشته شده توسط jahanbaygan مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    بنده هم این کار هارو برای وب سایتمون جهان بایگان انجام دادم
    اما این یک درمیونی رو نداریم
    فک نکنم از هزینه بخواد
    شاید باید یکم صبر کنید شاید باور نکنی اما یه تغییر داشتم که یه ماه طول کشید اعمال بشه
    سلام
    نزدیک به یک ماه است ثبت کردم و اگر نامی که در حین ثبت وارد کردم را داخل گوگل مپ بنویسم دقیقا آدرس میده! مشکلی نداره آدرس! توی گوگلم پیدا میشه.
    در سایت اون خطا هست

متاسفانه این مشکل خیلی وقت هست که وجود داره از طرفی چون گوگل برخی از سایت ها را در نقشه نشون میده، میتونه برای سایت خیلی مفید باشه و روی سئو سایت تاثیر داره.

نقل قول نوشته شده توسط rezashirazim مشاهده تاپیک
    متاسفانه این مشکل خیلی وقت هست که وجود داره از طرفی چون گوگل برخی از سایت ها را در نقشه نشون میده، میتونه برای سایت خیلی مفید باشه و روی سئو سایت تاثیر داره.
    یعنی مشکل یکبار نمایش دادن سایت در روز خیلی وقته وجود داره؟ ولی من کلی سایت ایرانی میشناسم بدون خرید سرویس دارن به کاربران نقشه نمایش میدن. چجوری اینکارو کردن؟

سلام
    دوستان هنوز مشکل من حل نشده. خیلی وقته از این جریان میگذره

واقعا به کمک احتیاج دارم

خیلی از سایت ها هستن که لوکیشن دارن ما هم برای سایت خانه هوشمند میخواهیم انجام بدیم اگر راه حلی پیدا کردین به من هم بگید لطفا

سلام!
    اولا همیشه ادرس سایتتون رو بزارید که بتونیم بررسی کنیم!
    این ارور میگه که شما فقط چند بار میتونید از گوگل مپ استفاده کنید راجب سایت های دیگه هم باید بگم که از وردپرس استفاده میکنن که بنا بر استاندارد هایی که دارن کار میکنه!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •