نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دسترسی به Local storage سایتی دیگر

کاربر دائمی آواتار میلاد علوی
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

Question دسترسی به Local storage سایتی دیگر

سلام
    بنده نیاز مبرم دارم که در سایت خودم دسترسی به Local Storage یک سایت دیگه داشته باشم
    یا اینکه بتونم مثلا در سایت خودم اکانتهای گوگل موجود در local Storage سایت gmail.Goolge.com رو نشون بدم
    اگر امکانش نیست چطور می تونم به اون فایل در برنامه های تحت ویندوز اون ها رو فراخوانی کنم

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: دسترسی به Local storage سایتی دیگر

بخاطر مسائل امنیتی هیچ Browser ای به یک سایت اجازه نمی دهد Local Storage، کوکی یا هر چیز محرمانه سایت دیگری را بخواند.

شما دقیقا می خواهید چکار کنید؟ چیزی مثل لاگین شدن از طریق اکانت گوگل به سایت شما؟

محل زندگی
    پشت کامپیوتر

سلام و ممنونم از اینکه پاسخ دادید
    ببینید من اکانت گوگل رو مثال زدم عکس زیر رو ببینید من در یک سایتی عضو هستم و برای خودم یک سری تنظیمات رو در pc منزلم انجام میدم و اینها در local storage منزل سیو میشه و وقتی سر کار میرم اون تنظیمات رو دوباره باید انجام بدم میخواستم ببینیم راهی هست که اون متن رو که مشخص کردم به هر طریقی بدست بیارم
    اگر آدرس اصلی خود فایل هم باشه کارم انجام میشه
    اگر هم بتونم بخونم و داخل فایل تکست بریزم که عالی میشه

111.jpg
    البته این رو هم عرض کنم اطلاعات محرمانه ای نیست ولی برام مهمه که بتونم منتقل کنم

محل زندگی
    پشت کامپیوتر

یک سوال دیگه هم دارم که احتمالا این مورد راهگشا باشه اما خودم تا اینجای کار رو پیگیری کردم و به بن بست رسیدم
    عکس زیر رو ببینید
    در نوار آدرس بالای مشخصه آدرس
    کروم این فایلها رو خودش ایجاد میکنه
    پسوند ldb رو میدونید برای فایلهای کمکی که در کنار دیتابیسهای access ایجاد میشه ولی اینجا اصل فایلها نیست خیلی گشتم و حتی super hidden رو هم تست کردم ولی به جوابی نرسیدم( البته شاید اشتباه هم کرده باشم ممنون میشم امتحان کنید )
    از طرفی یک فایل log هم در همین پوشه هست که اطلاعاتی که می خوام رو توش سیو میکنه و اونجا نوشته و می تونم بخونمشون اما نمی تونم با ی نرم افزار بارگذاریشون کنم توی PC جدید
    111.jpg

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

اگر فقط مسئله منتقل کردن تنظیمات Browser به یک سیستم جدیده دو راه داری:
    1. برای فایرفاکس و دیگر محصولات Mozilla یک برنامه هست بنام MozBackup که کارش همینه. ممکنه برای Browser های دیگه هم چنین چیزی وجود داشته باشه.
    2. اکثر Browser ها از جمله فایرفاکس و کروم یک اکانت کاربری بهت میدن که اگر بسازی و باهاش لاگین کنی از کل تنظیمات ات تو کلاود بک آپ می گیرند و وقتی روی سیستم جدید به همون اکانت لاگین کنی تمام اون تنظیمات تو سیستم جدید میاد.

منتهی اگر کاری که میخواهی انجام بدی این نیست به صورت معمول و رایج سازنده های Browser ها هر جنگولک بازی ای بلدند بخاطر حفظ امنیت کاربر در میارن که شما نتونی تو نرم افزارهای دیگه فایل های تنظیمات شون رو بخونی (اگر چنین کاری راحت بود هر Malware ای می تونست اینها رو بخونه و اون وقت امنیت با دروازه همیشه باز فرقی نداشت).
    یک راه در حالت دوم به نظر من میرسه: یک Plugin/Extension برای Browser مورد نظر بنویسی. پلاگین ها در صورت کسب Permission از کاربر اجازه خواندن تنظیمات رو دارند.

تاپیک های مشابه

1. Thread local storage
    نوشته شده توسط the_milad در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 25 مهر 1393, 13:52 عصر
  2. دسترسی به local variable در local class
    نوشته شده توسط blaster-777 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 04 شهریور 1393, 13:10 عصر
  3. سوال: پیاده سازی Thread Local Storage در وی بی چوریه؟
    نوشته شده توسط Babak.Hassanpour در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 18 فروردین 1388, 14:55 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •