نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: شروع Angular برای علاقه مندان

Smile شروع Angular برای علاقه مندان

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و با تشکر فراوان از آقای کرامتی بابت ایجاد بخش انگولار
    لطفا کسانی که تو این زمینه تجربه دارن منابع خوب و کاربردی رو معرفی کنن تا با کمک هم این بخش رو قوی کنیم.
    اگه لطف کنید بگید برای شروع کار با انگولار دقیقا چه پیش نیازهایی لازمه و نحوه نصب و برقراری ارتباط بخش فرانت و بک رو توضیح بدید یه دنیا ممنون میشیم.
    اون طور که من تونستم یه پروژه ساده رو اجرا بگیرم، node js نیازه که نصب شه رو سیستم. ولی برای ایجاد یک crud که بتونه دیتا رو تو دیتابیس ذخیره و ادیت کنه و بتونه بخونه، نیاز به mongodb و express api هست. اگه کسی نحوه ارتباط این بخش ها رو با هم میدونه لطف بزرگی میکنه که کمکون کنه

نقل قول: شروع Angular برای علاقه مندان

نقل قول نوشته شده توسط fahimeh1512 مشاهده تاپیک
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و با تشکر فراوان از آقای کرامتی بابت ایجاد بخش انگولار
    لطفا کسانی که تو این زمینه تجربه دارن منابع خوب و کاربردی رو معرفی کنن تا با کمک هم این بخش رو قوی کنیم.
    اگه لطف کنید بگید برای شروع کار با انگولار دقیقا چه پیش نیازهایی لازمه و نحوه نصب و برقراری ارتباط بخش فرانت و بک رو توضیح بدید یه دنیا ممنون میشیم.
    اون طور که من تونستم یه پروژه ساده رو اجرا بگیرم، node js نیازه که نصب شه رو سیستم. ولی برای ایجاد یک crud که بتونه دیتا رو تو دیتابیس ذخیره و ادیت کنه و بتونه بخونه، نیاز به mongodb و express api هست. اگه کسی نحوه ارتباط این بخش ها رو با هم میدونه لطف بزرگی میکنه که کمکون کنه
    بازم کسی جواب نمیده!!
    دوستانی که کار کردن حتی خیلی مبتدی بی زحمت بیان یه توضیح مختصر بدن که یه crud رو چجوری میشه درست و حسابی راه انداخت من خودم لینکای آموزشی رو زیاد دیدم ولی مشکلم حل نشده نیاز به رفع اشکال هست لطفا هرکی میتونه کمک کنه دریغ نکنه

انگولار برای من که برنامه نویس بوده ام هم بسیار سخت و پیچیده بود و از خیرش گذشتم

کاربر جدید آواتار bhossein
    محل زندگی
    دامغان

یکم نا امیدت کنم. من در مورد انگولار چیزی نمیدونم ولی میدونم چیز بیخودیه. چون خیلی سنگین و فرایند کار پیچیده میشه

تاپیک های مشابه

1. آموزش: شروع به کار با انگولار Angular.js
    نوشته شده توسط takamooz در بخش آگهی‌ها
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394, 23:26 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •