نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: پروژه برنامه نویسی

پروژه برنامه نویسی

درود دوستان
    چند وقتی هست برنامه نویسیو شروع کردم و در حال یادگیری زبان C هستم تا برای ورود به برنامه نوسی تحت وب اماده بشم یه راهنمایی میخام از دوستانی که تجربه کافی در این حوزه دارند که پروژه گرفتن سایت خاصی هست یا روشش چطور هست و در ایران کدام زبان الان مورد توجه بیشتریه و بازار کار بهتری داره.
    و یگ پروژه یک کمیلیونی حدودا چقدر وقت میبره .
    در اخر هم اگر نکته ای نصیحتی... دارید عنوان کنید ممنونم میشم
    تشکر فراوان

نقل قول: پروژه برنامه نویسی

در حال یادگیری زبان C هستم
    اول اینکه یادگیری زبان C هیچ ربطی به یادگیری زبان های سمت وب و سمت کاربر نداره! (البته برای توسعه زبانهای تحت وب از C خیلی استفاده میکنند مثل CGI ها در PHP ) که البته به این زودی ها هم نمیتونید تبحر در این زبان بدست بیارید چون زبان C بر خلاف دستوراتی که داره و هسته زبان که به نظر ساده هست ولی شرایط بسیار پیچیده ای داره که سالها تجربه لازم هست تا به تبحر در این زبان دست پیدا کنید.
    پروژه گرفتن سایت خاصی هست
    بله سایت های فریلنسری زیادی هست که می تونید در گوگل جستجو کنید (برون سپاری پروژه ها - فریلنسری - ...)
    در ایران کدام زبان الان مورد توجه بیشتریه و بازار کار بهتری داره.
    در حال حاضر اگر تکنولوژی های سمت وب را منظورتون هست به ترتیب زبانها و فریم وورک های زیر خیلی محبوب هستند وبازار خوبی هم دارند
    1- Java Script
    2- React native
    3- Node JS
    4- PHP
    5- Laravel
    6- Python
    7- Django
    8- ASP MVC Core
    ...
    و یگ پروژه یک کمیلیونی حدودا چقدر وقت میبره .
    فرآیند تخمین زمان یک پروژه هم خودش یک تخصص جداست، والبته از روی قیمت که نمی توان برای پروژه زمان تعیین کرد
    به نظرم با سن و سالی که شما دارید بهتره سعی کنید در یک شاخه متمرکز شوید و سعی کنید از تجربیات دیگران استفاده کنید البته فاکتور زمان خیلی مهمه بنابراین عجله ای نداشته باشید که زود به اهدافتون برسید.

Post نقل قول: پروژه برنامه نویسی

از زبان C برای اشنایی با کلیات برنامه نویسی استفاده میکنم و بعد سراغ HTML CSS برای برنامه نویسی تحت وب میرم به زبان #C هم علاقه دارم و بدم نمیاد اینده یه وقتی براش بزارم فقط یک سوال دارم بین این 3 مورد با در نظر گرفتن همه جوانب کدوم رو پیشنهاد میدید.
    برنامه نویسی ویندوز
    برنامه نویسی اندروید
    برنامه نویسی تحت وب
    و در اخر بابت راهنمایی کمال تشکر رو دارم.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 13 تیر 1395, 13:59 عصر
  2. مقاله: کاربرد String Buffer در برنامه نویسی جاوا( و یا حتی برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط arya-m در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 18 مهر 1393, 17:22 عصر
  3. برنامه نویسی ویروس به روش غیر رو نویسی
    نوشته شده توسط mazimazi در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 10:37 صبح
  4. آموزش: مجموعه آموزشهای 3d buzz بعضی از زبان های برنامه نویسی و اسکریپت نویسی
    نوشته شده توسط REZAsys در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 21 دی 1389, 12:02 عصر
  5. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 14 آبان 1388, 10:11 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •