نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: اجرای برنامه asp.net core بدون iis

اجرای برنامه asp.net core بدون iis

سلام. من یک سایت با asp.net core 2.2 پیاده سازی کردم که قرار هست روی شبکه داخلی قرار بگیره. حالا برای نحوه ارائه محصول نهایی سوالم این هست که آیا همچنان در asp.net core 2.2 لازم هست که از iis بعنوان proxy reverse استفاده بشه؟ چون در حال حاضر من میتونم برنامه رو با یک دستور خط فرمان و مستقل از iis اجرا کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول: اجرای برنامه asp.net core بدون iis

نقل قول نوشته شده توسط vbkaar مشاهده تاپیک
    سلام. من یک سایت با asp.net core 2.2 پیاده سازی کردم که قرار هست روی شبکه داخلی قرار بگیره. حالا برای نحوه ارائه محصول نهایی سوالم این هست که آیا همچنان در asp.net core 2.2 لازم هست که از iis بعنوان proxy reverse استفاده بشه؟ چون در حال حاضر من میتونم برنامه رو با یک دستور خط فرمان و مستقل از iis اجرا کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    برای اجرا کور که بتوانید همزمان چندین سیستم از یک سایت استفاده کنن نیاز به IIS داره که روش اجرا کردن دات نت کور روی IIS باید این فایل ها رو دانلود کنید. که داخل این لینک https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-core/2.2 تا بتوانید Runtime بگیرید سایت رو

خیلی ممنون از پاسختون. ببینید من پروژه قبلی که
    1 asp.net core بود، رو برای مشتری روی iis اجرا میکردم. ولی همونطور که میدونید برنامه های دات نت کور میتونن با دستور dotnet run بصورت مستقل اجرا و توسط kerstel هاست بشن .میخواستم ببینم با توجه به اینکه در سرور مشتری قرار نیست سایت دیگه ای هاست بشه و با توجه به تغییرات +asp.net core 2 باز به iis نیازه؟ چون مثلا جایی خونده بودم که بدون iis اگه برنامه asp.net core کرش کنه، دوباره خودکار اجرا نمیشه و حتما باید برای پوشش اینجور مسائل از iis استفاده کرد.

خیلی ممنون از پاسختون. ببینید من پروژه قبلی که
    1 asp.net core بود، رو برای مشتری روی iis اجرا میکردم. ولی همونطور که میدونید برنامه های دات نت کور میتونن با دستور dotnet run بصورت مستقل اجرا و توسط kerstel هاست بشن .میخواستم ببینم با توجه به اینکه در سرور مشتری قرار نیست سایت دیگه ای هاست بشه و با توجه به تغییرات +asp.net core 2 باز به iis نیازه؟ چون مثلا جایی خونده بودم که بدون iis اگه برنامه asp.net core کرش کنه، دوباره خودکار اجرا نمیشه و حتما باید برای پوشش اینجور مسائل از iis استفاده کرد.
    سر IIS در asp core Razor Pages یک اتفاق برای بنده افتاد من سایتم با کور درست کردم و هنوزم دارم روش کار میکنم ولی وقتی سایت با ویژوال درست کردم و اجرا میگیرفتم همه چیز درست بود ولی وقتی میبردم روی IIS سایت اشتباه بود و فهمیدم برای این دو حال خروجی برای نمایش هستش اگه لینک دهی درست نباشه برای جاوا و یا CSS ممکن اجرا در Visual درست بده ولی موقع اجرا در IIS اشتباه باشه خاطر همین سایت با ویژوال درست میکنم با IIS تست میگیرم خراب نشده باشه ممکن سایت خراب شده باشه

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    سر IIS در asp core Razor Pages یک اتفاق برای بنده افتاد من سایتم با کور درست کردم و هنوزم دارم روش کار میکنم ولی وقتی سایت با ویژوال درست کردم و اجرا میگیرفتم همه چیز درست بود ولی وقتی میبردم روی IIS سایت اشتباه بود و فهمیدم برای این دو حال خروجی برای نمایش هستش اگه لینک دهی درست نباشه برای جاوا و یا CSS ممکن اجرا در Visual درست بده ولی موقع اجرا در IIS اشتباه باشه خاطر همین سایت با ویژوال درست میکنم با IIS تست میگیرم خراب نشده باشه ممکن سایت خراب شده باشه
    ممنون. البته سوال من چیز دیگه ای بود. همونطور که عرض کردم ، سوالم اینه که "آیا استفاده از iis برای ارائه محصول نهایی asp.net core 2 ضروری هست؟"

ممنون. البته سوال من چیز دیگه ای بود. همونطور که عرض کردم ، سوالم اینه که "آیا استفاده از iis برای ارائه محصول نهایی asp.net core 2 ضروری هست؟"
    بنده محصول متوجه نشدم ولی بخواهید همه سیستم چی داخلی یا خارجی به قالب طرحی شما وصل بیشن و کارشون انجام بیدن نیاز به IIS دارن اگه بعدا به روز شد شما کور جدید به IIS بدید سایت بالا میاد

برای اجرای برنامه های ASP.NET Core نیازی به IIS ندارید. کافیه Port و Host در کسترل تنظیم بشه و اونو در سرور راه اندازی کنید. میتونه همه ی رکوئست هارو هندل کنه. اما خیلی از قابلیت های IIS رو نداره.
    قضیه فقط راه اندازی نیست، IIS دارای مکانیزم های امنیتی و کنترل خطا هست که در کسترل ساخته نشده. بهترین راه استفاده از IIS است.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تبریز

نیازی به iis ندارید باید برنامه یا سایت خود را به صورت سرویس در windows service ثبت نمایید که در صورت restart شدن مشکلی پیش نیاید

تاپیک های مشابه

1. دانلود فایل از URL در ASP.NET Core
    نوشته شده توسط EnKamran در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 25 بهمن 1397, 17:59 عصر
  2. آموزش: ASP.NET Core 1 – قسمت دهم - اولین Controller در Core 1
    نوشته شده توسط ali_kolahdoozan در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 27 فروردین 1395, 18:34 عصر
  3. ASP.NET Core 1 – قسمت نهم
    نوشته شده توسط ali_kolahdoozan در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 0