نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چند سوال

چند سوال

سلام.من چند وقتی هست که شروع کردم و چند تا سوال برام پیش امده نتوسنتم از سرچ تو نت جوابمو پیداکنم.میدونم تعداد سوالام زیاده تا هرچندتاشو که حوصلتون اومد جواب بدید ممنون میشم.
    1-سوال اولم در مورد توابع کتابخانه ای هست.یکسری توابع مثل سینوس و قدر مطلقو این ها هست که اگر وجود هم نداشتن خودمون می تونستیم بنویسیم.اما یکسری توابع خیلی پایه ای مثلcin و cout هست که من هرچی فک کردم چیزی به ذهنم نرسید.حالا سوالم اینه ایا این توابع روهم میشه خود برنامه نویس دوباره بنویسه و اگه میشه باید از یک زبان سطح پایین تر مثل اسمبلی استفاده کنه؟و همینطور میتونیم توابعی با این سطح از پایه و اساسی بودنو بنویسیم؟
    2-میخواستم ببینم این برنامه هایی که با سی پلاس پلاس نوشته شدند مثل فایرفاکس و امثالهم رو اگر سورسشون رو در اختیار داشته باشیم میشه با همین کامپایلر ها و توابع کتابخانه ای ساخت؟در واقع میخوام ببینم کامپایلر ها و توابع اساسی تری هم وجود دارن که برای کارهای بزرگ باشن یا همه چیز از همین اساس پیروی میکنه؟
    3-چطور میشه برنامه ای نوشت که خودش یک ایمیل ارسال کنه؟هدف اصلیم اینه که بدونم چطوری میشه یک برنامه دیگه که از ورودی اطلاعاتی دریافت میکنه و کاری انجام میده مثل برنامه ایمیل یا مرورگر رو توسط برنامه ای که خودمون نوشتیم باز کنیم و به جای کاربر داده هایی واردش کنیم؟
    4-سوال اخرمم در مورد رابط کاربریه.در مورد qt وامثالهم یه چیزایی میدونم ولی میخواستم ببینم راه های ساده تری برای این ساخت رابط کاربری ساده وجود نداره؟
    بازم ممنون از وقتی که میگذارید

نقل قول: چند سوال

1-سوال اولم در مورد توابع کتابخانه ای هست.یکسری توابع مثل سینوس و قدر مطلقو این ها هست که اگر وجود هم نداشتن خودمون می تونستیم بنویسیم.اما یکسری توابع خیلی پایه ای مثلcin و cout هست که من هرچی فک کردم چیزی به ذهنم نرسید.حالا سوالم اینه ایا این توابع روهم میشه خود برنامه نویس دوباره بنویسه و اگه میشه باید از یک زبان سطح پایین تر مثل اسمبلی استفاده کنه؟و همینطور میتونیم توابعی با این سطح از پایه و اساسی بودنو بنویسیم؟
    البته که می توانید توابع cin , cout را خودتون هم بازنویسی کنید! ولی قطعا توصیه نمیشه! و البته ربطی به زبان سطح پایین نداره تمام کلاس های استاندارد در ++C را با خود همین زبان توسعه داده اند و درحال توسعه هستند البته در ++Modern C هسته زبان هم تغییراتی داشته!

2-میخواستم ببینم این برنامه هایی که با سی پلاس پلاس نوشته شدند مثل فایرفاکس و امثالهم رو اگر سورسشون رو در اختیار داشته باشیم میشه با همین کامپایلر ها و توابع کتابخانه ای ساخت؟در واقع میخوام ببینم کامپایلر ها و توابع اساسی تری هم وجود دارن که برای کارهای بزرگ باشن یا همه چیز از همین اساس پیروی میکنه؟
    اگر سورس برنامه ای را داشته باشید . اگر کامل باشه می تونید مجددا کامپایل کنید توابع کتابخانه ای یعنی چی؟
    کامپایلر های متفاوتی که برای پروژه های بزرگ باشه خیر شما چه یک خط برنامه بنویسید چه یک میلیون خط بازهم با یک کامپایلر سرکار خواهید داشت.

3-چطور میشه برنامه ای نوشت که خودش یک ایمیل ارسال کنه؟هدف اصلیم اینه که بدونم چطوری میشه یک برنامه دیگه که از ورودی اطلاعاتی دریافت میکنه و کاری انجام میده مثل برنامه ایمیل یا مرورگر رو توسط برنامه ای که خودمون نوشتیم باز کنیم و به جای کاربر داده هایی واردش کنیم؟
    برای اینکه به جواب این سوال برسید انشاالله بعد از سالها تمرین و ممارست و صد البته یادگیری چند زبان برنامه نویسی قطعا یاد خواهید گرفت، بنابراین جواب این سوال نه در 3 الی 4 خط قابل پاسخ دادن هست ونه درصورت پاسخ دادن احتمالا پاسخی که ارائه بشه خیلی مفهوم نخواهد بود.

4-سوال اخرمم در مورد رابط کاربریه.در مورد qt وامثالهم یه چیزایی میدونم ولی میخواستم ببینم راه های ساده تری برای این ساخت رابط کاربری ساده وجود نداره؟
    بازم ممنون از وقتی که میگذارید
    راه ساده تر تو منظورتون را متوجه نمیشم! زبان ++C به هیچ وجهی ساده نیست! فریم وورک های توسعه GUI زیادی وجود دارند اگر به صورت کراس پلت فرم بخواهید همین Qt فوق العاده ست و یادگیری راحتی هم داره! اگر صرف برای لینوکس بخواهید KDE,xWidget هم به غیر از Qt می توانید استفاده کنید.
    اگر برای ویندوز بخواهید باید راه خیلی سخت تری برید و با MFC ویا Win32 ویا اگر برای ویندوز های 10 بخواهید می تونید Windows Universal استفاده کنید که ترکیبی از تکنیک های Net, هست با استفاده از زبان ++C
    و اگر هم که برای مکینتاش بخواهید که می تونید از Swift , Objective-C استفاده کنید
    موفق باشید

در مورد سومی میشه یه توضیحی بدین که سمت چه چیزهایی باید برم و از کجا شروع کنم.یا تو کدوم کتاب دنبالش باشم.چون این برام مهمه.بازم ممنون

در مورد سومی میشه یه توضیحی بدین که سمت چه چیزهایی باید برم و از کجا شروع کنم.یا تو کدوم کتاب دنبالش باشم.چون این برام مهمه.بازم ممنون
    اگر دنبال روشهایی برای هک کردن هستید باید عرض کنم که وقت خودتون را تلف نکنید، در انتها هم اگر باروشهایی که وجود داره موفق بشید بازهم بنظرم کار درستی نیست نه از نظر اخلاقی نه از نظر قانونی نه از نظر انسانی...
    بهتره انرژی خودتون را در راه فراگرفتن دانش برنامه نویسی مصرف کنید.
    البته اگر هم من اشتباه برداشت کردم، جواب سوالتون را در پست قبلی ارسال کردم
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    اگر دنبال روشهایی برای هک کردن هستید باید عرض کنم که وقت خودتون را تلف نکنید، در انتها هم اگر باروشهایی که وجود داره موفق بشید بازهم بنظرم کار درستی نیست نه از نظر اخلاقی نه از نظر قانونی نه از نظر انسانی...
    بهتره انرژی خودتون را در راه فراگرفتن دانش برنامه نویسی مصرف کنید.
    البته اگر هم من اشتباه برداشت کردم، جواب سوالتون را در پست قبلی ارسال کردم
    موفق باشید

نه حقیقت برا خودم میخواستم چندتا کار تمرینی انجام بدم ولی همش میخوردم به این مشکل.اول میخواستم یه ربات تلگرام که گروهارو مدیریت میکنه بنویسم.بعد تصمیم گرفتم یه برنامه مدیریت وای فای بنویسم.چون دیده بودم بعضیا که خیلی دانشی ندارن انجامش دادن ولی خوب گیر این بودم هرچیم سرچ کردم نمیدونستم چه کلیدواژه ای بدردم میخوره.اخه هک و نظایرش هم که به این راحتی فک نکنم باشه.هرسایتی اگر چند بار پشت سر هم اطلاعات غلط بدی بش دسترسی ای پیتو که قطع میکنه

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: دانلود سورس تابلوی تبلیغاتی Led و سورس office 2007
    نوشته شده توسط farboodj1375 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 28 خرداد 1390, 11:12 صبح
  2. پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 01 خرداد 1390, 19:11 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 09 بهمن 1389, 13:50 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید