نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: خطای پشتیبان گیری

کاربر دائمی آواتار saba664
    محل زندگی
    کرمانشاه

خطای پشتیبان گیری

با سلام خدمت همه بزرگواران عرصه علم برنامه نویسی

من یه برنامه دارم که متاسفانه پشتیبان گیری برنامه کار نمیکنه این برنامه رو با کمک یکی نوشته شده اما بعد از تلاش یکساله هنوز موفق به حل مشکل پشتیبان گیری نشدیم و اینکه دیگه به سرور دسترسی ندارم و این پشتیبان گیری باید به صورت کد داخل سی شارپ باشه متاسفانه هر جور کدی که بگین اجرا کردیم ولی هر دفعه با این خطا مواجه شدیم

برنامه با زبان سی شارپ نوشته شده و اینتیتی و تحت ویندوز نوشته شده با اس کیو ال سرور

خواهش می کنم کمکم کنین

کد خطا.jpg

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول: خطای پشتیبان گیری

سرور اس کیو ال تون احتمالا رو ویندوز سروری نصب شده که به عنوان دامین کنترلر تو شبکه فعاله. اگه اینجوره سرورتون رو انتقال بدید به یه ویندوز سرور ساده.

محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    سرور اس کیو ال تون احتمالا رو ویندوز سروری نصب شده که به عنوان دامین کنترلر تو شبکه فعاله. اگه اینجوره سرورتون رو انتقال بدید به یه ویندوز سرور ساده.
    پرسیدم میگن نه دامین کنترلر نیست

سرورم روی سرور اداره است نمی تونم تغییرش بدم چون کلا همین سرور رو دارن و من اجازه دسترسی ندارم راه حلی دیگه ندارین ؟

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نوع شبکه اونجا چی هست اگه دامین نیست؟
    اگه دامین نیست چه نیازی به اون سرور بود؟
    بهترین راه حل اینه یه سیستم ساده بدون هیچ برنامه اضافی فقط اس کیو ال نصب کنید و دیتابیستون رو انتقال بدید به اون و برنامتون به اون آی پی و دیتابیس وصل بشه.
    و یا اینکه ساده ترین راه اینه که پشتیبان گیری رو بسپرید به خود اس کیو ال سرور و کاربر دیگه نیازی به پشتیبان گیری نداشته باشه. من خودم به این شکل عمل میکنم. در طول روز وظیفه تعیین کردم برای سرور اس کیو ال که تو بازه های دو ساعته برام بکاپ گیری میکنه. (در کل پشتیبان گیری رو من توصیه میکنم به عهده کاربر نزارید.) اگه برا این مورد خواستید کمک کنم بهم بگید راهنمایی بیشتری بکنم.

یه مورد دیگه هم هست که اس کیو ال فقط میتونه رو سیستمی که نصب هست بکاپ رو ذخیره کنه و به مسیر شبکه دسترسی نداره. احتمالا کاربرتون رو سیستم خودش داره ذخیره میکنه و این خطا بوجود میاد .

محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    نوع شبکه اونجا چی هست اگه دامین نیست؟
    اگه دامین نیست چه نیازی به اون سرور بود؟
    بهترین راه حل اینه یه سیستم ساده بدون هیچ برنامه اضافی فقط اس کیو ال نصب کنید و دیتابیستون رو انتقال بدید به اون و برنامتون به اون آی پی و دیتابیس وصل بشه.
    و یا اینکه ساده ترین راه اینه که پشتیبان گیری رو بسپرید به خود اس کیو ال سرور و کاربر دیگه نیازی به پشتیبان گیری نداشته باشه. من خودم به این شکل عمل میکنم. در طول روز وظیفه تعیین کردم برای سرور اس کیو ال که تو بازه های دو ساعته برام بکاپ گیری میکنه. (در کل پشتیبان گیری رو من توصیه میکنم به عهده کاربر نزارید.) اگه برا این مورد خواستید کمک کنم بهم بگید راهنمایی بیشتری بکنم.

یه مورد دیگه هم هست که اس کیو ال فقط میتونه رو سیستمی که نصب هست بکاپ رو ذخیره کنه و به مسیر شبکه دسترسی نداره. احتمالا کاربرتون رو سیستم خودش داره ذخیره میکنه و این خطا بوجود میاد .

ببینیند ما دوتا سرور توی دوتا ساختمان جدا داریم ولی سروری که توی ساختمان هست به گفته مسئول ای تی اصلا دامین کنترلر نیست البته روی همون سرور هم فقط اس کیو ال نصبه
    من سطح دسترسی رو برای پشتیبان گیری به کسی ندادم خودم پشتیبان گیری میکنم (که اصلا کار نمیکنه) و اره روی سیتم خودم میخوام پشتیبان بگیرم یعنی باید حتما روی سرور پشتیبان بگیره؟
    l

نقل قول نوشته شده توسط saba664 مشاهده تاپیک
    ببینیند ما دوتا سرور توی دوتا ساختمان جدا داریم ولی سروری که توی ساختمان هست به گفته مسئول ای تی اصلا دامین کنترلر نیست البته روی همون سرور هم فقط اس کیو ال نصبه
    من سطح دسترسی رو برای پشتیبان گیری به کسی ندادم خودم پشتیبان گیری میکنم (که اصلا کار نمیکنه) و اره روی سیتم خودم میخوام پشتیبان بگیرم یعنی باید حتما روی سرور پشتیبان بگیره؟
    l
    همانطور که در پست بالا هم اشاره شد شما روی آدرس های local نمی توانید پشتیبان تهیه کنید! بنابراین باید آدرس به صورت آدرس های شبکه باشه! حالا روی سرور ویا روی هر Storage دیگه ای که به شبکه متصل باشه! ویک آدرس حقیقی داشته باشه!
    ولی اس کیو ال سرور یک تکنیکی داره به نام Maintenance plan که اصلا نیازی به کد نویسی در سمت کاربر ندارید کافی از این تکنیک استفاده کنید و به صورت زمانبندی شده از روی اطلاعات پشتیبان تهیه کنید البته تهیه پشتیبان فقط یکی از کارهای این سرویس هستش!
    ویک نکته دیگه این پیغام خطا که از Login دسترسی به سرور اشکال امنیتی میگیره ربطش به بکاپ گیری چی ؟ واین یعنی شما دارید از یک login استفاده مکینید که ایمن نیست! و اجازه دسترسی به شما داده نمیشه! الان تو خود نرم افزار با EF چه login را ست کردید قاعدتا باید از همون بتونید استفاده کنید!

محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    همانطور که در پست بالا هم اشاره شد شما روی آدرس های local نمی توانید پشتیبان تهیه کنید! بنابراین باید آدرس به صورت آدرس های شبکه باشه! حالا روی سرور ویا روی هر Storage دیگه ای که به شبکه متصل باشه! ویک آدرس حقیقی داشته باشه!
    ولی اس کیو ال سرور یک تکنیکی داره به نام Maintenance plan که اصلا نیازی به کد نویسی در سمت کاربر ندارید کافی از این تکنیک استفاده کنید و به صورت زمانبندی شده از روی اطلاعات پشتیبان تهیه کنید البته تهیه پشتیبان فقط یکی از کارهای این سرویس هستش!
    ویک نکته دیگه این پیغام خطا که از Login دسترسی به سرور اشکال امنیتی میگیره ربطش به بکاپ گیری چی ؟ واین یعنی شما دارید از یک login استفاده مکینید که ایمن نیست! و اجازه دسترسی به شما داده نمیشه! الان تو خود نرم افزار با EF چه login را ست کردید قاعدتا باید از همون بتونید استفاده کنید!
    خب یعنی اینکه من روی سیستم خودم که به شبکه متصله نمیتونم پشتیبان بگیرم؟ من ادرسی که میزنم آدرس شبکه رو میزنم یعنی آی پی شبکه رو میدم ولی میخوام اون فایل روی یکی از درایو های خودم ذخیره بشه که بتونم هر زمان که میخوام بازیابیش کنم حالا با این اوصاف پس این کار مقدور نیست درسته؟

خب وقتی پشتیبان گیری رو میزنم این خطا رو میده والا من لاگین و یوزری رو بهش میدم که تو اس کیو ال دارم .

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 15 شهریور 1394, 16:54 عصر
  2. حرفه ای: change table در زمان اجرا | استفاده جداگانه از مدل یک تیبل برای تیبل مشابه (Entity Framework)
    نوشته شده توسط youngold در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 18 خرداد 1392, 12:52 عصر
  3. پاسخ: 16
    آخرین پست: شنبه 18 خرداد 1392, 12:50 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 24 خرداد 1387, 01:13 صبح
  5. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 18 بهمن 1386, 23:06 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید