نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آيا ميتوان با مودم tp-link كامپيوتر خانگي را به سرور تبديل كرد و به نرم افزار تحت وبش دسترسي داشت

Question آيا ميتوان با مودم tp-link كامپيوتر خانگي را به سرور تبديل كرد و به نرم افزار تحت وبش دسترسي داشت

با سلام و وقت بخير خدمت تمامي دوستان عزيز ! عيدتون مبارك باشه انشالله!
    سوال بنده اينه كه آيا ميشه با مودم tp-link كامپيوتر خانگي رو تبديل به سرور كرد يا كاري كرد كه از اينترنت بهش دسترسي داشته باشيم و نرم افزار تحت وبي كه توش اجراست رو با مرورگر بتونيم استفاده بكنيم ؟ لطفا و خواهشا راهنمايي بكنن اساتيد بزرگوار كه اگه نميشه ! بايد چكار كرد؟ با تشكر از لطف و عنايت شما

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: آيا ميتوان با مودم tp-link كامپيوتر خانگي را به سرور تبديل كرد و به نرم افزار تحت وبش دستر

اول از همه میبایست از ISP تون درخواست کنید یک IP ثابت (Static) به شما اختصاص بده. به کامپیوتر مورد نظر هم به صورت دستی یک آدرس مشخص در شبکه اختصاص دهید. بعد از اون، کافیه تو مودم تون در بخش NAT پورت های رایج وب و ... مثل پورت 80 رو به آدرس آی پی کامپیوترتون مپ کنید.

اگر اینکار ها رو انجام دادید و هنوز مشکل داشتید از طریق همین تاپیک (یا پیام خصوصی در صورت نیاز به Any Desk و امثال هم) به بنده اطلاع دهید.

نقل قول: آيا ميتوان با مودم tp-link كامپيوتر خانگي را به سرور تبديل كرد و به نرم افزار تحت وبش دستر

با عرض شرمندگي دارم اين سوال رو ميپرسم! يعني اين كار توي ايران جواب ميده ! آخه من چند مدت هست كه دارم اطلاعاتم رو در اين خصوص تكميل ميكنم و همه ش نوشته بودن كه اين كار توي ايران شدني نيست و از اين حرفا...! پس اميدي براي صورت گرفتن اين كار هست...؟

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط javadrajabihakami مشاهده تاپیک
    با عرض شرمندگي دارم اين سوال رو ميپرسم! يعني اين كار توي ايران جواب ميده ! آخه من چند مدت هست كه دارم اطلاعاتم رو در اين خصوص تكميل ميكنم و همه ش نوشته بودن كه اين كار توي ايران شدني نيست و از اين حرفا...! پس اميدي براي صورت گرفتن اين كار هست...؟
    سلام

تقریبا تمام ISP ها سرویس فروش IP STATIC رو دارن که میتونه ماهانه، شش ماهه و سالانه باشه.
    بقیه کارها هم که بر عهده خودتونه

با تشكر از استاد محترم و بزگوار ! آقاي كرامتي عزيز كه با راهنمايي هاشون مشكل بنده رو برطرف كردن...
    1- تهيه آي پي معتبر
    2- انجام تنظيمات NAT Rule با مراجعه به كانكشن اينترنتمان
    3- بازكردن پورت مورد نظرمان در ويندوز در قسمت فايروال
    4-پورت فورواردينگ مودم و دادن پورت مورد نظر باز شده در ويندوز

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 17:31 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 18 بهمن 1389, 07:59 صبح
  3. سوال: دسترسي از خارج به داخل يك كامپيوتر تحت شبكه
    نوشته شده توسط mpmsoft در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 02 آبان 1387, 10:44 صبح
  4. سوال: چطور ميتوان به ركوردهاي خروجي يك adoqry به صورت random دسترسي داشت؟
    نوشته شده توسط manzare در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 31 مرداد 1387, 03:25 صبح
  5. سوال: چطور ميتوان به ركوردهاي خروجي يك adoqry به صورت random دسترسي داشت؟
    نوشته شده توسط manzare در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 24 مرداد 1387, 13:13 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •