نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پارک اتوماتیک مه بروی سرور تنها با قرار دادن نیم سرورها بر روی هر تعداد دامنه دلخواه توسط هرکس؟

پارک اتوماتیک مه بروی سرور تنها با قرار دادن نیم سرورها بر روی هر تعداد دامنه دلخواه توسط هرکس؟

درود
    اگر دیده باشید سرویسهای فروش دامنه مثل name.com و یا سرویس سایت سودو هروقت ما دی ان اس های اونها رو بر هر دامنه ای تنظیم کنیم دامنه بصورت خودکار از سرور اونا بالا میاد.

سرور من ددیکیت هست و سی پنل و آپاچی
    در سایتهای خارجی هم خوندم چیز زیادی دستم نگرفت میخوام اینو برای یک سرویس وبلاگدهی تنظیم کنم تا الان با api cpanel و بصورت دستی توسط خود کاربر دامنه از طریق اسکریپت ما بروی سرور پارک میکردیم
    راه هایی هم هست اما میخوام بهترین و امن ترین راه رو انجام بدم

کسی از دوستان در این زمینه تخصص یا تجربه ای دارند با ما به اشتراک بگذارند؟

bind و وایلکارد ویرچوال هاست نظرتون چیه؟ البته این تداخل میخوره کم و زیاد بشه اما نمیشه همزمان روی یک سرور دو اکانت بدین شکل اجرا کرد که برای ما مناسب نبود

پ.ن: اگر اینکار اسم تخصصی داره سرنخی بدید میرم یادش میگیرم و شیرش میکنم همینجا که سایر هموطنان هم استفاده ببرند

توضیحا تکمیلی تر
    من روی سرور خودم دو نیم سرور ایجاد میکنم
    ns1.example.com
    ns2.example.com
    در شرایط عادی شما بعد از اینکه این دو نیم سرور بر دامنه خود ست کردید باید بر روری سرور فرآیند پارک دامنه رو انجام بدید تا دامنه بالا بیاد
    اما من میخوام یکبار تنظیم کنیم که هرکسی این دو نیم سرور رو بر دامنه خود تنظیم کرد بدون نیاز به هیچ عمیلیات جدیدی در سرور اتوماتیک بر یک اکانت در سرور بالا بیاد

چیزی تو این مایه ها
    <VirtualHost 111.22.33.44>
    ServerName *.*
    DocumentRoot home/example/public_html
    </VirtualHost>
    آخرین ویرایش به وسیله boot man : شنبه 30 شهریور 1398 در 16:29 عصر

نقل قول: پارک اتوماتیک مه بروی سرور تنها با قرار دادن نیم سرورها بر روی هر تعداد دامنه دلخواه توسط ه

upppppppppp

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: پارک اتوماتیک مه بروی سرور تنها با قرار دادن نیم سرورها بر روی هر تعداد دامنه دلخواه توسط ه

راستش اصلا مشخص نیست می خواهید چکار کنید. سناریو مورد نظرتون رو کامل شرح دهید.

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    راستش اصلا مشخص نیست می خواهید چکار کنید. سناریو مورد نظرتون رو کامل شرح دهید.
    درود
    کاری که میخوام بکنم اینه
    میخوام روی سرور(تنظیمات آپاچی) طوری تنظیم کنم که هرکس dns مشخص شده سرور ما رو بر دامنه اش زد اتوماتیک پارک بشه روی سرور ما

مثل سیستم های وبلاگدهی هست شما دی ان اس اونا رو میزنید و بعد دستی میرید دامنه رو پارک میکنید روی سرور اونا (اینجا من میخوام دیگه نیازی نباشه دستی بیان پارک کنند و بعد از تنظیم دی ان اس اتوماتیک روی سرور ما پارک بشه)
    چیزی شبیه وایلکارد دی ان اس هست اما اینجا وایلکارد ویرچوال هاست میشه

*.com
    به این شکل اگر تنظیم کنیم همه دامنه های پسوند .com روی سرور ما بلا میاد اما معایب زیادی داره و راه اصولیش این نیست

الان سرویس های فروش دامنه ایرانی یا خارجی هم بهمیش شکل هستند فقط کافیه نیم سرور اونا رو بر دامنه خود ست کنید اتوماتیک روی سرور اونا دی ان اس زوون ایجاد میشه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 09 آبان 1394, 22:07 عصر
  2. پاسخ: 13
    آخرین پست: دوشنبه 17 فروردین 1394, 16:00 عصر
  3. سوال: گذاشتن دکمه برای اسلاید شوی اتوماتیک
    نوشته شده توسط reza69 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 30 مرداد 1393, 00:21 صبح
  4. پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 23 شهریور 1392, 10:31 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار