نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سیاه شدن تصویر پنجره های Inactive در استفاده از کامپونت RadWaitingBar

سیاه شدن تصویر پنجره های Inactive در استفاده از کامپونت RadWaitingBar

باسلام به همه دوستان عزیز
    من از کامپونتTelerik RadWaitingBar برای نمایش پنل لطفا کمی صبر کنید استفاده میکنم . هنگامیکه برنامه مشغول خواندن دادها از دیتابیس هست یا مثلا داره یه عملیات زمانبر را اجرا میکنه پنجره Waiting نمایش داده میشه و بعد از اتمام دستورات پنجره Waiting بسته میشه . مشکل من اینجاست که این پنجره Waiting توی محیط ویژوال استودیو مشکلی نداره یعنی وقتی پروژه ام را در محیط ویژوال استودیو اجرا میکنم این کامپونت و پنجره Waiting قشنگ نمایش داده میشه . ولی وفتی نرم افزار را بدون محیط ویژوال یعنی فایل EXE پروه را اجرا میکنم هنگام لود داده ها پنجره لطفا کمی صبرکنید نمایش داده میشه ولی بعداز چند ثانیه پنجره های پشت سری که Inactive هستند سیاه میشن و بعد از اتمام کار نرم افزار و لود داده ها مجددا تصویر پنجره های پشت سری که Inactive هستند باز درست میشه .

بچه ها مشکل کارم کجاست . لطفا یکی کمک کنه واقعا گیرم . چرا توی محیط ویژوال مشکلی نیست ولی فایل EXE را اجرا میکنه مشکل پیش میاد
    . لطفا کمکم کنید . با سپاس

نقل قول: سیاه شدن تصویر پنجره های Inactive در استفاده از کامپونت RadWaitingBar

باسلام . من تونستم مشکل را بدونم چیه ولی راهکار مناسب براش پیدا نکردم . وقتی سرویس Them ویندوز را Disable میکنم دیگه صفحه سیاه نمیشه . ولی نمیدونم راهکار اصلی چیه و اصلا تو پروژم تنظیماتی باید انجام بدم که نیاز به غیر فعال کردن سرویس Them نباشه. ممنون

تاپیک های مشابه

1. نحوه استفاده از کامپوننت سیاه و سفید کردن پشت فرم
    نوشته شده توسط diehard2007 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 29 شهریور 1390, 14:42 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 27 شهریور 1390, 01:53 صبح
  3. حرفه ای: نحوه مطلع شدن از رسیدن sms با استفاده از کامپوننت GsmComm
    نوشته شده توسط mbsmbsmbs در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 20:35 عصر
  4. inactive شدن replication
    نوشته شده توسط dorna1985 در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 23 شهریور 1387, 21:11 عصر
  5. برای پردازش تصویر ، چه کامپوننتی میشناسید ؟
    نوشته شده توسط Mojgan110 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 02 دی 1385, 19:00 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •