با سلام
سایتی که سالهاست ادعای رسالت با اصالت در حوزه علوم کامپیوتر را داره! چطوره که هیچکدوم از مسولین سایت حتی به یک در خواست جزئی کاربران قدیمی سایت همچون من هیچ توجهی نمیکنند!؟
من چند وقت پیش یکسر به پروفایلم زدم دیدم که یک تب جریمه دارم که برای سال 92 هست که عنوان شده که من به یکی از کاربران توهین کردم حالا همون موقع هم یادم هست که به مدیریت سایت هم عرض کردم که این جریمه هم به ناحق بوده ولی امان از کمی انصاف برای همین کلا قید ادامه فعالیت در این سایت را برای چند سال زدم، ولی به بنا به دلایلی برگشتم حالا هرچند بخاطر مشغله زیاد خیلی حضور پر رنگی ندارم ولی بازهم تونستم به برخی از دوستان کمک کنم و که این دوستان هم منت سر من گذاشتند و با پیغام هایی که ارسال کردند من را شرمنده خودشون کردن.
تو همون ماجرا هم برنامه نویسی از یکی از استانها درخواست کمکی را داشت ایشون اول بایک سوال دو سوال کارش را پیش برد و در آخرین تماس شون با من مدعی بودند که من موظف هستم که برنامه ایشون را درست کنم چون که سند محضری دادم بهشون حالا از کجا این مدرک را آورده بود الله علم، به هرحال وقتی دیدن که باید برای اینکار هزینه کنن شاکی شدن شروع کردن به توهین وتهمت و افترا...
بعد جناب آقای ریاست محترم سایت برنامه نویس انتظار داشتند که من هیج جوابی به توهین های ایشون ندم و خیلی راحت کسی که سالها در این سایت مطلب گذاشته و دانش خودش را با بقیه به اشتراک گذاشته را جریمه کردند.که جای تاسف داره!
حالا سوال اینجاست ما که تو این سایت بدون هیچ چشم داشتی سعی میکنیم به برنامه نویسان جوانتر کمک کنیم در حالی که سیستم تشکر را به صورت خود جوش حذف کردند بهتر نیست که حداقل ترین کار ممکن این که به اصطلاح جنابان جریمه را هم بردارند اونهم بعد از 7 سال که ازش گذشته!