نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: بی توجهی مسولین سایت به درخواست ها

Cool بی توجهی مسولین سایت به درخواست ها

با سلام
    سایتی که سالهاست ادعای رسالت با اصالت در حوزه علوم کامپیوتر را داره! چطوره که هیچکدوم از مسولین سایت حتی به یک در خواست جزئی کاربران قدیمی سایت همچون من هیچ توجهی نمیکنند!؟
    من چند وقت پیش یکسر به پروفایلم زدم دیدم که یک تب جریمه دارم که برای سال 92 هست که عنوان شده که من به یکی از کاربران توهین کردم حالا همون موقع هم یادم هست که به مدیریت سایت هم عرض کردم که این جریمه هم به ناحق بوده ولی امان از کمی انصاف برای همین کلا قید ادامه فعالیت در این سایت را برای چند سال زدم، ولی به بنا به دلایلی برگشتم حالا هرچند بخاطر مشغله زیاد خیلی حضور پر رنگی ندارم ولی بازهم تونستم به برخی از دوستان کمک کنم و که این دوستان هم منت سر من گذاشتند و با پیغام هایی که ارسال کردند من را شرمنده خودشون کردن.
    تو همون ماجرا هم برنامه نویسی از یکی از استانها درخواست کمکی را داشت ایشون اول بایک سوال دو سوال کارش را پیش برد و در آخرین تماس شون با من مدعی بودند که من موظف هستم که برنامه ایشون را درست کنم چون که سند محضری دادم بهشون حالا از کجا این مدرک را آورده بود الله علم، به هرحال وقتی دیدن که باید برای اینکار هزینه کنن شاکی شدن شروع کردن به توهین وتهمت و افترا...
    بعد جناب آقای ریاست محترم سایت برنامه نویس انتظار داشتند که من هیج جوابی به توهین های ایشون ندم و خیلی راحت کسی که سالها در این سایت مطلب گذاشته و دانش خودش را با بقیه به اشتراک گذاشته را جریمه کردند.که جای تاسف داره!
    حالا سوال اینجاست ما که تو این سایت بدون هیچ چشم داشتی سعی میکنیم به برنامه نویسان جوانتر کمک کنیم در حالی که سیستم تشکر را به صورت خود جوش حذف کردند بهتر نیست که حداقل ترین کار ممکن این که به اصطلاح جنابان جریمه را هم بردارند اونهم بعد از 7 سال که ازش گذشته!

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: بی توجهی مسولین سایت به درخواست ها

اولا، تاریخچه پست هایی که بخاطرش جریمه شدید رو مرور کردم، ماشا... در زمانی که اشاره کردید خوب شلوغ کردید!

ثانیا، اون جریمه همون طور که کنارش نوشته شده، منقضی شده، الان مشکل شما چیه دقیقا؟

نقل قول: بی توجهی مسولین سایت به درخواست ها

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    اولا، تاریخچه پست هایی که بخاطرش جریمه شدید رو مرور کردم، ماشا... در زمانی که اشاره کردید خوب شلوغ کردید!

ثانیا، اون جریمه همون طور که کنارش نوشته شده، منقضی شده، الان مشکل شما چیه دقیقا؟
    اولا و ثانیا نداره!
    یطوری میگید ماشاالله که انگار مثلا چی بوده!
    آقا سایت پربار خودتون ارزانی خودتون.....
    یطوری حرف میزنید که انگار که قاضی القضات یک ایالت هستید، وتمام کاربران سایت هم زیر دستان شما جناب حضرت کرامتی حداقل من 7 نفر که قطعا از نظری علمی از شما بالاتر هستند زیر دستم هستند بهتره وقتی طرفتون نمیشناسید با این لحن صحبت نکنید.
    حالا برام مشخص شد چرا اغلب برنامه نویسان قدیمی و حرفه ای امثال من که این سایت که هیچی نبود و با مطالبمون پربارش کردیم به این روز دچار شده ماهم که میاییم جواب میدیم بدهکار هم میشیم شما که ادعا پیغمبری دارید محض رضای خدا یک پست علمی از خودتون نشون بدید بعد داعیه رسالت داشته باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله farhad_shiri_ex : جمعه 12 مهر 1398 در 09:50 صبح

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 15 دی 1392, 17:35 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 07 خرداد 1392, 22:32 عصر
  3. سوال: بدست اوردن هدر سایت با سوکت پروگرمینگ
    نوشته شده توسط abasfar در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 15 فروردین 1390, 00:01 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید