نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: اضافه کردن ستون به (دیتا گرید ویو ) Datagridveiw

Question اضافه کردن ستون به (دیتا گرید ویو ) Datagridveiw

درود بر مهندسان و برنامه نویسان عزیز - من یه بانک اطلاعاتی از همکاران میخوام بسازم که قابلیت جستجو داشته باشه - این بانک یه دیتاگرید ویو داره که اطلاعات رو توی اون نمایش میده - من یه دیتاگرید ویو رو از سورس یه برنامه در اوردم و به برنامه خودم اضافه کردم اما چون یه ستون دیگه اضافه کردم به اون الان نمیتونم اطلاعات رو ذخیره کنم ، لطفا بفرمایید مشکل از کجاست . پیشاپیش از حسن نیت عزیزان سپاسگزارم .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: اضافه کردن ستون به (دیتا گرید ویو ) Datagridveiw

سلام ....

به فیلد A5 گیر میده چون توی بانک اطلاعاتی این فیلد وجودنداره شما باید اول توی خود بانک این فیلد رو ایجاد کنید بعد بتونید اضافه کنی

ممنونم - بانک اطلاعاتی که استفاده میشه با اسم « db » و پسوند « STP. » هستش ، نمیدونم چطور باید اینو تغییر داد یا یه ستون بهش اضافه کرد . میتونم با اکسس بسازم اما نمیخوام اطلاعات قابل دیدن باشه . ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .

این همون بانک اکسس هست فقط این دوستمون اومده پسوند بانک رو تغییر داده شما یکبار پسوند رو به mdb تغییر بدید و کارهای رو که لازمه انجام بدید فیلد اضافه کنید سپس به پسوند STP مجدد تغییر بدید و کسی هم نمی فهمه ...

این همون بانک اکسس هست فقط تغییرش دادن دوست عزیز

نقل قول نوشته شده توسط isaac23 مشاهده تاپیک
    این همون بانک اکسس هست فقط این دوستمون اومده پسوند بانک رو تغییر داده شما یکبار پسوند رو به mdb تغییر بدید و کارهای رو که لازمه انجام بدید فیلد اضافه کنید سپس به پسوند STP مجدد تغییر بدید و کسی هم نمی فهمه ...

این همون بانک اکسس هست فقط تغییرش دادن دوست عزیز
    ممنون از پاسخگویی حضرتعالی ، با کانورتر خاصی باید اینکار رو انجام بدم ؟ چون من اومدم اونو رینیم کردم و پسوند اون رو طبق فرمایش شما تغییر دادم بعد رفتم قسمت visual Data Manager روی open Database و بعد اون فایل رو اوپن کردم اما ارور میداد ، لطفا تست کنید شاید من راه اشتباه میرم

نه نرم افزار خاصی نیاز نیست شما افیس روی سیستم نصب داشته باشید با نرم افزار اکسس می تونید بازش کنید فقط پسوندش رو به MDB تغییر بدید همین

نقل قول نوشته شده توسط isaac23 مشاهده تاپیک
    نه نرم افزار خاصی نیاز نیست شما افیس روی سیستم نصب داشته باشید با نرم افزار اکسس می تونید بازش کنید فقط پسوندش رو به MDB تغییر بدید همین
    متاسفانه باز نشد

تاپیک های مشابه

1. مشکل مرتب سازی ستون عددی DataGridVeiw
    نوشته شده توسط solaris1091 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 09 آذر 1396, 08:15 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 18 اسفند 1391, 01:38 صبح
  3. سوال: نمایش یکستون از دیتابیس در چند ستون دیتا گرید ویو
    نوشته شده توسط mahtab.kamali در بخش C#‎‎
    پاسخ: 18
    آخرین پست: دوشنبه 16 بهمن 1391, 22:58 عصر