نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پردازش در php

پردازش در php

سلام
    من یک کد نوشتم که اطلاعات یک فایل xml با 5000 رکورد را دریافت میکنه و روی اینها یکسری پردازش انجام میده.(در یک حلقه while اطلاعات میگیره و عملیات انجام میده) . پس از انجام عملیات تعداد رکورد ها را echoمیکنه.
    کد روی یک ویندوز سرور 2016 در یک سازمانی قرار داره.
    بعضی وقتها مثلا بیشتر در ساعات کاری عملیات تا انتها صورت نمیگیره یعنی انتها به echo نمیرسه و چیزی چاپ نمیشه و صفحه سفید مشاهده میشه.
    روی لوکال که با موفقیت انجام میشه.
    post size و max upload و max time را نیز در php.ini بالا بردم ولی تاثیری نداره.

نقل قول: پردازش در php

نقل قول نوشته شده توسط mafila مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک کد نوشتم که اطلاعات یک فایل xml با 5000 رکورد را دریافت میکنه و روی اینها یکسری پردازش انجام میده.(در یک حلقه while اطلاعات میگیره و عملیات انجام میده) . پس از انجام عملیات تعداد رکورد ها را echoمیکنه.
    بعضی وقتها مثلا بیشتر در ساعات کاری عملیات تا انتها صورت نمیگیره یعنی انتها به echo نمیرسه و چیزی چاپ نمیشه و صفحه سفید مشاهده میشه.
    سلام

بهتر است گزارش خطا را فعال کنید البته می توانید بجای نمایش آن را لاگ کنید بعدا فایل لاگ را بررسی کنید ببینید چه خطایی میدهد.
    با توجه به اینکه در ساعات کاری که فشار روی سرور زیاد است این اتفاق رخ میدهد ممکن است مربوط محدودیت زمان اجرای برنامه باشد آن را با set_time_limit تنظیم کنید.

سلام
    ممنون از راهنمایی شما
    set_time_limit را هر چقد زیاد میکنم بازم مشکل حل نمیشه
    گزارش خطا هم فعاله ولی چیزی نمایش نمیده بجز صفحه خالی.

کاربر دائمی آواتار رضا قربانی
    محل زندگی
    ܓܨ_| ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ _

نقل قول نوشته شده توسط mafila مشاهده تاپیک
    سلام
    در برخی از سرور ها برای جلوگیری از دیداس یا حملات دیگه نرم افزار هایی روی سرور نصب میشه که در زمان فشار به سرور ، سرویس مورد نظر لیمیت میشه و شاید دو دقیقه استپ بزنه .
    تنظیمات در php.ini هیچ تاثیری ندارد و بستگی به توان سرور دارد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •