نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: باز شدن فرم متناظر با id همان فرد

باز شدن فرم متناظر با id همان فرد

با سلام
    من تو اکسس مبتدی هستم . طبق فایل پیوست می خوام وقتی روی دکمه فرم بعدی کلیک کنم فرم متناظر با همان id باز بشه و ادامه اطلاعات رو در فرم دوم وارد کنم .
    ممنون میشم کسی اصلاح کنه

فایل پیوست

کاربر دائمی آواتار Mehr@ban
    محل زندگی
    بچه محله امام رضا

نقل قول: باز شدن فرم متناظر با id همان فرد

سلام
    برای اینکار مراحل زیر رو دنبال کنید:
    1. فرم اولی را در حالت طراحی و Design باز کنید.
    2. از تب Design در بخش Controls یک دکمه یا Button بر روی فرم قرار دهید. (دقت داشته باشید تا قابلیت Use Control Wizard در این بخش فعال باشد)
    3. در پنجره باز شده گزینه Form Operations > Open Form را انتخاب و سپس Next بزنید.
    4. فرم مقصد را انتخاب کنید و Next کنید.
    5. گزینه Open The Form and find specific data to display را انتخاب و Next بزنید.
    6. فیلدهایی که باید با هم به صورت یکسان مقایسه شوند تا اطلاعات مربوطه به صورت صحیح با توجه به فرم اولی در فرم مقصد نمایش داده شود را در دو کادر انتخاب کنید و بر روی دکمه <-> یا Next کلیک کنید.
    7. مشخص کنید که دکمه مذکور به صورت متنی مشخص شود یا از آیکن برای نمایش استفاده شود و Next کنید.
    8. نام دکمه را مشخص کنید و Finish کنید.

تمام

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

البته در انتها پیشنهاد میکنم که بعد از انجام مراحل و بررسی موفقیت آمیز بودنش، کارهایی که توسط انجام مراحل بالا در ویزارد صورت گرفته را دقیقا بررسی کنید تا خودتون توانایی انجامش رو بدون ویزارد داشته باشید.

نقل قول نوشته شده توسط Mehr@ban مشاهده تاپیک
    البته در انتها پیشنهاد میکنم که بعد از انجام مراحل و بررسی موفقیت آمیز بودنش، کارهایی که توسط انجام مراحل بالا در ویزارد صورت گرفته را دقیقا بررسی کنید تا خودتون توانایی انجامش رو بدون ویزارد داشته باشید.
    از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم

سلام
    برای اینکار مراحل زیر رو دنبال کنید:
    1. فرم اولی را در حالت طراحی و Design باز کنید.
    2. از تب Design در بخش Controls یک دکمه یا Button بر روی فرم قرار دهید. (دقت داشته باشید تا قابلیت Use Control Wizard در این بخش فعال باشد)
    3. در پنجره باز شده گزینه Form Operations > Open Form را انتخاب و سپس Next بزنید.
    4. فرم مقصد را انتخاب کنید و Next کنید.
    5. گزینه Open The Form and find specific data to display را انتخاب و Next بزنید.
    6. فیلدهایی که باید با هم به صورت یکسان مقایسه شوند تا اطلاعات مربوطه به صورت صحیح با توجه به فرم اولی در فرم مقصد نمایش داده شود را در دو کادر انتخاب کنید و بر روی دکمه <-> یا Next کلیک کنید.
    7. مشخص کنید که دکمه مذکور به صورت متنی مشخص شود یا از آیکن برای نمایش استفاده شود و Next کنید.
    8. نام دکمه را مشخص کنید و Finish کنید.

تمام
    سلام کد برنامه نویسیش چطوری نوشته میشه؟

محل زندگی
    بچه محله امام رضا

نقل قول نوشته شده توسط mahdi372 مشاهده تاپیک
    سلام کد برنامه نویسیش چطوری نوشته میشه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •