نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Api نویسی و پنل اپلیکیشن

Api نویسی و پنل اپلیکیشن

سلام خسته نباشید. سوالی داشتم اون هم اینکه
    بنده اپلیکیشنی دارم
    برای طراحی api و پنلش با شخصی صحبت کردم که php و لاراول کار میکنه و قرار بر اینه ک با ایشون قرارداد ببندم ولی قبلش به یک موضوعی شک کردم که میخوام مطرح کنم و کمکم کنید.
    این اقا میگن که برایapi و پنلت من گارد جداگانه مینویسم امنیتت بره بالاتر چندتا گارد مینویسم براتو...
    و به اسم گارد هزینرو ۴ میلیون تومن اضافه کرده
    میخواستم ببینم که آیا چنین چیزی اصلا وجود داره؟ درست میگه؟ یا میخواد سرم کلاه بزاره ؟ ممنون میشم هنه نظر بدن

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: Api نویسی و پنل اپلیکیشن

گاردچیه ؟!
    امنیت خدمات مجزایی نیست که هزینه جدا بگیره
    بهش بگو این گارد رو توضیح بده

حتما ازشون توضیح بخواهید که از چه نوع حملاتی قرار است محافظت کنند و همه را در قرارداد ذکر کنید.

حتما از اشخاص یا شرکت های با تجربه و مهارت هم سطح ایشان استعلام قیمت بگیرید.
    اگر نمیدونید مهمترین حملات یک وب سایت چیه یعنی آشنایی کافی ندارید پس حتما در پروژه خود از شخص یا شرکت ثالثی جهت بستن قرارداد مناسب و همچنین به عنوان ناظر پروژه بهره ببرید.(مثلا دارید برای این پروژه 20 ملیون هزینه می کنید 10 تا 20 درصد به یک شرکت دیگر برای مشاوره و نظارت بر روند انجام پروژه بدهید)
    بهتر است روی توانایی ها و قابلیت های مورد انتظار خود از برنامه تمرکز کنید و آنها را در قرارداد ذکر کنید. حتی مواردی مانند سخت افزار پیشنهادی برای پشتیبانی همزمان از مثلا 1000 کاربر (با توجه به نیاز خودتان) را در قرارداد ذکر کنید (بخصوص وقتی از فریمورک های عمومی برای پیاده کردن برنامه قرار است استفاده کنند).

کاربر دائمی آواتار zamanphp
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط POURIA.79 مشاهده تاپیک
    سلام خسته نباشید. سوالی داشتم اون هم اینکه
    بنده اپلیکیشنی دارم
    برای طراحی api و پنلش با شخصی صحبت کردم که php و لاراول کار میکنه و قرار بر اینه ک با ایشون قرارداد ببندم ولی قبلش به یک موضوعی شک کردم که میخوام مطرح کنم و کمکم کنید.
    این اقا میگن که برایapi و پنلت من گارد جداگانه مینویسم امنیتت بره بالاتر چندتا گارد مینویسم براتو...
    و به اسم گارد هزینرو ۴ میلیون تومن اضافه کرده
    میخواستم ببینم که آیا چنین چیزی اصلا وجود داره؟ درست میگه؟ یا میخواد سرم کلاه بزاره ؟ ممنون میشم هنه نظر بدن
    اگه دارن با لاراول پیاده می کنند ، که تعریف گارد جدا نیاز به این همه افزایش هزینه نداره به نظرم

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 13 تیر 1395, 13:59 عصر
  2. مقاله: کاربرد String Buffer در برنامه نویسی جاوا( و یا حتی برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط arya-m در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 18 مهر 1393, 17:22 عصر
  3. برنامه نویسی ویروس به روش غیر رو نویسی
    نوشته شده توسط mazimazi در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 10:37 صبح
  4. آموزش: مجموعه آموزشهای 3d buzz بعضی از زبان های برنامه نویسی و اسکریپت نویسی
    نوشته شده توسط REZAsys در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 21 دی 1389, 12:02 عصر
  5. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 14 آبان 1388, 10:11 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •