نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: انتقال داده ها در برنامه های ویندوزی راه دور

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

انتقال داده ها در برنامه های ویندوزی راه دور

سلام
    من یه برنامه می خوام بنویسم که روی یسری داده (که بصورت فایل متلب هستند ) پردازشی انجام میده ( جستجو میکنه و ... ) این برنامه داخل سیستم خودم به درستی کار می کنه
    حالا من می خوام این برنامه طوری باشه که اگر از برنامه من داخل سیستم های راه دور نصب شد این کلاینتهای راه دور بتونند جستجو رو روی سیستم های همدیگه انجام بدن و نتیجه رو روی سیستم خودشون مشاهده کنند
    برای اینکار راه حلی که به نظر خودم میرسه اینه که داده ها روی یه سرور اختصاصی قرار بدم و از اون طریق یک API بسازم که جستجو و دانلود داده انجام بشه ( کل داده ها داخل سرور قرار داشته باشه )
    راه حل دوم که نمیدونم درسته یا نه میشه با Socket Programming بین سیستم ها بدون سرور وب ارتباط برقرار کرد و این انتقال داده ها رو انجام داد؟ (اگه میشه اساتید یه توضیحی بدن واقعا ممنون میشم )
    اگر راه حلی غیر از این موارد وجود داره بفرمایید واقعا ممنون میشم
    در ضمن یک برنامه خارجی مشابه این نرم افزار وجود داره که یک تصویر از مدل ارتباطی ش گذاشته که من متاسفانه متوجه نشدم اگر راه حل خودش کمکی می کنه یه توضیحی هم دربارش بفرمایید عالی میشه
    با تشکر فراوان
    Workflow_diagram.jpg

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: انتقال داده ها در برنامه های ویندوزی راه دور

سلام. ی سوال نوشتی "بین سیستم ها" این سیستم ها کاربرای ثابت و مشخصی داره که هم زمان باهم سیستم ها فعالند؟ اگه ی سیستم رو ب عنوان سرور معرفی کنیم باز به ی سروری احتیاج داریم که تمام مدت فعال باشه!!!!!!!!!!

شبکه بیمارستان: ارتباط ام آر آی - سی تی اسکن و ... برای همه دکترا!

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

به نظرم یه سرور داشته باشید که اطلاعات تو اون ذخیره بشه و از اون خونده بشه. و برا امنیتشم یه وی پی ان بزنید تا سستم ها موقع اتصال اول به وی پی ان وصل بشن بعد از خدمات سرورتون استفاده کنن یا اینکه وب سرویس بنویسیدو از طریق هویت سنجی امنیتشو برقرار کنید. ولی در کل فایلاتون یه جا تجمیع باشه به نطرم کارتون راحت تره و راحتتر میشه بکاپ گیری و رفع ایراد کرد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوستان
    در مورد پاسخ اول دوست عزیز بله نیاز هست کل سیستم ها ( یا برنامه های مورد نظر ما ) هم سرور باشند هم کلاینت
    در مورد پاسخ دوست دوم عزیز بله من هم فکر می کنم باید یک سروری تهیه کنم و یک ip valid روی اون سوار کنم بعد اتصالات از طریق ip و port برقرار بشه
    ولی من متاسفانه اطلاعاتی در مورد همچین سروری و نحوه config کردن ip روی سرور و تنظیمات لازم ندارم
    ممکن هست بی زحمت یک لینکی معرفی کنید که یه راهنمایی در این مورد کرده باشه؟
    از سرویس ابری هم می تونم برای این کار استفاده کنم؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 14
    آخرین پست: چهارشنبه 18 شهریور 1394, 14:34 عصر
  2. سوال: برنامه نویسی ویندوزی , کار با log fıle ویندوز سون
    نوشته شده توسط farzadmolazadeh1 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 03 مهر 1393, 01:30 صبح
  3. چند سوال در مورد ویژگی های هاست های ویندوزی
    نوشته شده توسط resident در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 07 خرداد 1393, 11:42 صبح
  4. پاسخ: 7