نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: قفل گزاری پروژه و فایل exe / امنیت پروژه!

قفل گزاری پروژه و فایل exe / امنیت پروژه!

سلام
    برنامه ای داریم و میخوایم بفروشیمش، ولی به راحتی میشه کد پروژه رو با Reflector دید، یعنی حتی اگه رو برنامه مون قفل هم بزاریم، طرف میتونه دور بزنتش.

مثلا از قفل سخت افزاری میخوام استفاده کنم، تا با استفاده از کد سخت افزار سییستم کاربر یه کد تولید بشه و بشه نرم افزار رو فعال کرد، و کدی که به کاربر میدم، رو سیستم های دیگه کار نکنه
    اما وقتی ملت میتونن سورس کد فایل exe پروژمو ببینن، دیگه قفل گزاری نرم افزار معنی داره؟

حالا درمورد بحث "رمزگذاری (Encryption) و رمزگشایی (Decryption)" هم قبلا مطالعه ای کردم، بعضیاشونو دیدم که هک شدن، نمونه سایت ارائه این خدمات :
    cmd5.org

ممنون میشم راهنمایی کنید برای حل این مشکل.

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: قفل گزاری پروژه و فایل exe / امنیت پروژه!

سلام. ینی همه برنامه های نوشته شده رو می شه تمام کدهاش رو دید؟! من دنبال یه کامپوننت یا روشی بودم که بتونم فیلدهای دیتابیس(
    Columns, Data type, ...
    ) ها رو ویرایش کنم تو برنامه! آیا چنین چیزی وجود داره ؟!

حالا درمورد بحث "رمزگذاری (Encryption) و رمزگشایی (Decryption)" هم قبلا مطالعه ای کردم، بعضیاشونو دیدم که هک شدن، نمونه سایت ارائه این خدمات
    :
    این کاملا منطقیه که بشه چیزی که از قبل می شناسی رو برگردونی به حالت اولش.

نقل قول: قفل گزاری پروژه و فایل exe / امنیت پروژه!

خب به کمک نرم افزار SmartAssembly فعلا جلو دیده شده کد پروژمو گرفتم - تا بعد ببینم چی میشه.
    خودم یکی از برنامه های آموزش لایسنس رو هک کردم، کلا ته دلم خالی شد ( وقتی من تازه کار میتونم ... )
    توسط نرم افزار RedGate SmartAssembly قادرید از کدهای استفاده شده شما درون پروژه های دات نت محافظت نمایید. این نرم افزار با شیوه های مدرن خود باعث می شود تا کدهای نرم افزار شما قابل بازخوانی، ویرایش و سورس مجدد نباشد.
    منبع

تاپیک های مشابه

1. سوال: روش آپلود کردن سایت بر روی هاست و مدیریت محتوای سایت...
    نوشته شده توسط vahid1993 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 07 خرداد 1395, 19:48 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 12:02 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 02 مرداد 1393, 23:46 عصر
  4. سوال: مگر 8 بیت یک بایت نمی شود پس چگونه در این الگوریتم تعداد بیت ها یک بایت میشوند؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:21 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •